کدخبر : 9360
سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۷
فاقددیدگاه

انتقاد امام جمعه تکاب از افزایش میزان مهاجرت از این شهرستان به دلیل محرومیت‌ها

دورنانیوز- سرویس اخبار آذربایجان: امام جمعه تکاب گفت مشکلات شهرستان تکاب بی حد و حصر است و بسیاری از مدیران نیز به دلایل مختلف از جمله فاصله زمانی و دوری از مرکز استان رغبتی برای حضور و کار کردن در این شهر ندارند.

به گزارش دورنانیوز به نقل از ایسنا، حجت الاسلام عبداله محمدی که در جلسه شورای بهداشت و درمان تکاب سخن می گفت با بیان این مطلب و با تاکید بر متعدد بودن مشکلات و کمبودهای این شهرستان تصریح کرد: شهرستان تکاب گوشه ای از این مملکت است و ۴۵۰ شهید دارد در طول جنگ ودفاع مقدس ۱۰ سال در محاصره بوده و امروز انصاف نیست با این همه مشکلات و کمبودها مواجه شود.

وی با بیان اینکه مسوولان اقداماتی انجام دهند تا تکاب نیز از نظر امکانات در سطح سایر شهرهای استان قرار گیرد افزود:در گذشته اقدامات خوبی انجام شده اما اگر تمام کارها وظایف در زمان مناسب به خوبی صورت می گرفت امروز شاهد جمع شدن و حجم زیاد مشکلات در تکاب نبودیم .

وی اظهار نمود: اگر مشکلات وکمبود های تکاب حل نشود، افزایش میزان مهاجرت این شهرستان را با مشکل مواجه خواهد کرد اما اگر امکاناتی در حد شأن مردم تکاب در این شهر وجود داشته باشد مهاجرت معکوس بوده و این شهر به سمت توسعه حرکت خواهد کرد .

حجت الاسلام محمدی ادامه داد :در حال حاضر بیش از ۲۰ هزار نفر از جمعیت تکاب به شهرک های اطراف تهران مهاجرت کرده و آنجا زندگی می کنند.

وی گفت: تکاب در کنار دو معدن بزرگ طلای جهان قرار گرفته است و باید از این پتانسیل برای حل مشکلات تکاب بخصوص در حوزه بهداشت ودرمان بهره برد چرا که از نظر بهداشتی و درمانی این شهر وضعیت مناسبی ندارد و قابل مقایسه با سایر شهرها نیست.

 

0
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما