کدخبر : 3781
یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ - ۲۳:۲۷
۵ دیدگاه

نایب رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی خبر داد: نامه نمایندگان آذربایجان به رئیس‌جمهور

دورنانیوز – سرویس سیاسی و اجتماعی : نایب رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی گفت: نمایندگان شمال غرب کشور امروز نامه‌ای را خطاب به رئیس جمهور و وزیر جهاد کشاورزی تهیه و از آنها خواسته‌اند تا ضمن برآورد سریع خسارات وارده، نسبت به جبران و پرداخت خسارت کشاورزان اقدام کنند.

حجت‌الاسلام محمد باقری بنابی بعد از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به ورود موج سرما در ابتدای سال به کشور به ویژه مناطق شمال‌غرب کشور اظهار کرد: این سرما خسارت زیان‌باری را متوجه کشاورزان و باغداران زحمتکش منطقه کرد که تنها در سطح شهرستان بناب افزون بر ۱۸۰ میلیارد تومان به کشاورزان و باغداران منطقه خسارت وارد کرده است.
نایب رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی افزود: نمایندگان شمال غرب کشور امروز نامه‌ای را خطاب به رئیس جمهور و وزیر جهاد کشاورزی تهیه و از آنها خواسته‌اند تا ضمن برآورد سریع خسارات وارده، نسبت به جبران و پرداخت خسارت کشاورزان اقدام کنند.

باقری بنابی اذعان کرد: همچنین مجمع نمایندگان شمال‌غرب کشور در این نامه از رئیس جمهور درخواست کرده‌اند طبق توجه ویژه‌ای که اواخر سال گذشته به کشاورزان خسارت دیده شمال غرب کشور شده، از محل اعتبارات بحران و حوادث غیرمترقبه این خسارت سریعاً جبران شود تا باغداران و کشاورزان زحمتکش بتوانند مجدداً به فعالیت کشاورزی خود ادامه دهند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی خسارت وارده به کشاورزان و باغداران بنابی را هنگفت برشمرد و گفت: متأسفانه سال گذشته نیز براثر سرمازدگی خسارت هنگفتی به کشاورزان و باغداران بنابی وارد شده بود که امیدواریم دولت نسبت به پرداخت خسارت این عزیزان زحمتکش اهتمام کنند.

0
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
نظرات بازدید کنندگان
 1. جدااین ادمهای … حق وحقوق ملت تورک رابگیرن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ینی ماایناروفرستادیم جلوتامثلا احقاق حقوق کنن ازمون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بیخیال(…)
  من ازامروز دیگه اگه باریکه امیدی هم فرض قائل بودم ازبین رفت دیگه وقتشه رهاکنیم و روزگار رو به تماشا بشینیم وغروب سردورنگین ازربایجان روبه تماشابشینیم …خدایادرچه زمانی هستیم؟ازربایجان ب خودباختهای وپیروزیهای فراوانی دیده ولی همیشه پایدار بوده گردنش زده شده(بابکها)ولی گردن خم نکرده(باخونش خاکش روسیراب کرده ولی…
  چ غروب سردی …دریاچه ای ک خشکید…ارزربایجانی ک داره کویرمیشه …مسئولینی (…)زبان مادری ک داره نابودمیشه……..
  واقعا چه تلخ غروبی براسمان سرزمین گیل گمیش ،اتروپات،باکری و… پدیدار گشته
  شاید معجزه ای بشه کی میدونه ….شاید…
  هی خدا…

  0

 2. با دیدن تصویر ایشان صرف نظر از موضوع مورد بحث ، نکته ای به ذهنم رسید و آن اینکه آیا خال بزرگی که بین دو ابروی ایشان وجود دارد اثر و جای مهر نماز می باشد یا لکه ای ارثی است ؟ اگر جای مهر نماز است با توجه به سن و سال کمی که نسبت به اغلب علما و متدینین و متشرعین دارد چرا در پیشانی اکثریت قریب به اتفاق علمای دینی از جمله مرحوم امام و آیات عظام دیگر و حتی مقام رهبری شاهد جای مهری این چنینی نمی باشیم ؟ آیا ایشان می خواهند ثابت کنند که کاتولیک تر از پاپ می باشند ؟ آنهم در شرایطی که اسلام اجازه نمی دهد بدن مسلمان نماز گزار دچار اذیت شود ۀ آیا ساییدن پیشانی به مهر و ایجاد کردن چنین اثر مهری درست می باشد؟

  0

  • شهروند جان عزیزم ، آن اثر بین دو ابرو خال نیست اثر سوختگی هست، برخی از افراد برای اینکه خود را به قول شما کاتولیک تر از پاپ نشان دهند در زمستان مهر را روی بخاری می گذارند و شب موقع خواب با دستمال به وسط دو ابرو می بندند بعضی وقتها ناشی گری می کنند مهر را بیش از حد داغ می کنند پیشانی را می سوزاند .البته امیدوارم پیشانی ایشان همان اثر مهر باشد ، در اولین نگاه به آن افراد فکر می کنی کار فرد هر شب تا صبح نماز شب خواندن و عبادت هست، البته باور کنید من مدت ۶ ماه هر صبح ساعت ۲ بیدار شدم و نماز شب خواندم ولی هیچوقت پیشانی من حتی یک ذره هم کدر نشد چه رسد به سوختگی ناشی از مهر!

   0

 3. اتفاقا من هم مثل کاربرگرامی تصور نمودم که مجمع نمایندگان آذربایجان در ارتباط با تسریع در نجات دریاچه اورمیه از مرگ حتمی نامه ای به رئیس جمهور نوشته اند ؟ زهی خیال باطل . البته هر چند هم اگر اینگونه نامه ها را در حمایت از کشاورزان منطقه بنگارند کار با ارزشی انجام داده اند ولی نبایستی دریاچه اورمیه در کلافهای پر پیچ و خم سیاسی و اقتصادی کشور گم شود.

  0

 4. البته که باید خسارت وارده به کشاورزان هر چه سریعتر پیگیری و جبران شود ولی وقتی متن خبر را دیدم لحظه ای فکر کردم نمایندگان آزربایجان هم نسبت به بی عدالتی در قبال مردم این خطه به ستوه آمده و ذره ای غیرت به خرج داده و به ریاست جمهوری نامه نوشتند!!!

  0

دیدگاه شما