کدخبر : 35759
شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۵
فاقددیدگاه
با تلاش سربازان گمنام امام ‌زمان‌

پنج عضو گروهک تروریستی منافقین دستگیر شدند

دورنانیوز سرویس سیاسی اجتماعی :به گزارش روابط عمومی اداره کل اطلاعات لرستان در جریان این عملیات که صبح روز جمعه انجام شد تاکنون تعداد 4 نفر از اعضای این هسته تروریستی دستگیر و یک نفر از آنها هنگام درگیری مجروح شد.

به گزارش دورنانیوز : با تلاش سربازان گمنام امام ‌زمان‌(عج) لرستان یک هسته گروهک تروریستی منافقین در بروجرد منهدم شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل اطلاعات لرستان در جریان این عملیات که صبح روز جمعه انجام شد تاکنون تعداد ۴ نفر از اعضای این هسته تروریستی دستگیر و یک نفر از آنها هنگام درگیری مجروح شد.
اطلاعیه روبط عمومی اداره کل اطلاعات استان لرستان حاکی است یکی از هسته‌های گروهک تروریستی منافقین که در روزهای اخیر اقدامات خرابکارانه زیادی را در لرستان به خصوص بروجرد انجام داده بود با اقدامات اطلاعاتی شناسایی و صبح زود جمعه متلاشی شد.
همچنین به گزارش خبرنگار کیهان از بروجرد یک تبعه اروپایی که در شهرستان بروجرد در حال تهیه عکس و فیلم از اغتشاشات اخیر بود دستگیر شد. این فرد که نقش لیدر و هدایت کردن اغتشاشگران را بر عهده داشت توسط سازمان‌های جاسوسی در اروپا آموزش دیده بود و در بروجرد اغتشاشات را صحنه‌گردانی می‌کرد.
رئیس شورای هماهنگی بانک‌های لرستان با اعلام این خبر که در اعتراض‌های اخیر،‌ افراد اغتشاشگر به ۵۴ شعبه بانکی در لرستان خسارت وارد کردند، افزود: هر چند خسارت‌های وارده به بانک‌های لرستان زیاد است، اما تلاش کرده‌ایم از همان روز اول یعنی شنبه گذشته خللی در خدمت‌رسانی به مردم ایجاد نشود.
بیژن مقدم‌بیرانوند با بیان اینکه تعداد ۸ شعبه صددرصد تخریب شدند و ۸ شعبه دیگر آسیب‌ جدی دیدند، افزود: بیشتر خسارت به بانک‌های شهر دورود وارد شده که به ۳۳ بانک و موسسه مالی اعتباری این شهر دست‌کم ۵۰ درصد خسارت وارد شده است. رئیس شورای هماهنگی بانک‌های لرستان با اعلام این خبر که ۴۳ خودپرداز صددرصد تخریب شدند و با توجه به محدودیت‌های مالی راه‌اندازی این تعداد عابر بانک‌ زمان زیادی طول می‌کشد، افزود: در سرور مرکزی بانک‌ها اطلاعات همه بدهکاران بانکی محفوظ است و اگر پرونده‌ای هم از بین برود، اطلاعات سپرده‌گذاران و بدهکاران بانکی محفوظ خواهد بود.
شهادت سه سرباز گمنام امام زمان (عج) در پیرانشهر
وزارت اطلاعات همچنین در اطلاعیه‌ای دیگر اعلام کرد که در عملیات رصد تیم تروریستی در «پیرانشهر» که ماموریت انفجار و قتل مردم بی‌گناه را برعهده داشتند، سه نفر از سربازان گمنام امام زمان(عج) به شهادت رسیدند.
در این اطلاعیه تصریح شده است: «به آگاهی ملت شریف ایران می‌رساند یک تیم مسلح تروریستی که با ماموریت انفجار، کشته‌سازی و قتل مردم بی‌گناه برای تداوم‌بخشی به اغتشاشات اخیر وارد ایران شده بود در پیرانشهر تحت رصد اطلاعاتی قرار گرفت که حین دستگیری با سپر قرار دادن یک خانم روستایی اقدام به تیراندازی به سمت ماموران اعزامی کردند و طی آن سه نفر از سربازان گمنام امام زمان(عج) به درجه رفیع شهادت نائل آمدند. در جریان این درگیری یک تن از تروریست‌ها دستگیر و چند تن از آنها نیز زخمی شدند. همچنین تعدادی ادوات شامل پنج قبضه سلاح کلاشینکف و خشاب مربوطه، چهار قبضه نارنجک، لباس نظامی، کوله‌پشتی تجهیزات نظامی و دفترچه یادداشت حاوی رهنمود لازم برای ایجاد ناامنی و اغتشاش کشف و ضبط شد.»
شایان ذکر است پیش از این سه گروه تروریستی در غرب کشور شناسایی و دستگیر شده بودند.

0
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما