کدخبر : 35681
پنج شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۷
فاقددیدگاه
با همتی دوباره؛

هفتمین شماره نشریه مجازی والیبال آذربایجان منتشر شد

دورنانیوز - سرویس ورزش آذربایجان: هفتمین شماره نشریه مجازی والیبال آذربایجان به عنوان تنها نشریه مجازی والیبال منتشر شد. در این شماره از نشریه به حواشی و شعار های نژادپرستانه هواداران آملی نسبت به تورک ها اشاره شده است. همچنین در مورد توجیه های عجیب چند رسانه خبری معلوم الحال داخلی نیز پرداخته شده است که به یک تکه کاغذی که معلوم نیست کجا چاپ شده است استناد می کنند و به جای محکوم کردن حرکات نژادپرستانه آملی ها سعی در تخریب خودی دارند!

به گزارش دورنانیوز، هفتمین شماره نشریه مجازی والیبال آذربایجان به عنوان تنها نشریه مجازی والیبال منتشر شد. در این شماره از نشریه به حواشی و شعار های نژادپرستانه هواداران آملی نسبت به تورک ها اشاره شده است. همچنین در مورد توجیه های عجیب چند رسانه خبری معلوم الحال داخلی نیز پرداخته شده است که به یک تکه کاغذی که معلوم نیست کجا چاپ شده است استناد می کنند و به جای محکوم کردن حرکات نژادپرستانه آملی ها سعی در تخریب خودی دارند!


اورمیه همچنان می لنگد / این تیم نیاز به تقویت دارد
بازی دو تیم شهرداری اورمیه و کاله آمل هرچقدر هم حاشیه داشته باشد بازهم نمی توان از مشکلات تاکتیکی و نفراتی تیم شهرداری چشمپوشی کرد.
متاسفانه تیم شهرداری در دریافت اول دارای نقص بسیار است و هر چقدر که در سرویس امتیاز به دست می آورد در دریافت دچار مشکل شده و امتیاز از دست می دهد.
به طور رک و راست می گوییم به جز بهرام فرید هیچ کدام از دریافت کننده های اورمیه عملکرد قابل توجهی ندارند و با این شرایط در ادامه لیگ شاهد شکست های بیشتری خواهیم بود.
این تیم به تقویت نیاز دارد و باید مسئولین شهرداری در نیم فصل دوم با جذب بازیکن دریافت کننده خارجی نقص این تیم را بر طرف کنند چون که تاریخ نشان داده هر وقت به دنبال بازیکن داخلی رفتیم مسئولین بازیکنان بنجل داخلی را جذب نموده اند.
البته سرمربی تیم هم در مورد این نتایج و بازیکنانی که در پست دریافت قدرتی در اول فصل جذب نمودند باید پاسخگو باشد و به هوادار جواب پس دهد و بگوید که چرا چنین ترکیبی را در پست دریافت بسته است؟


هواداران والیبال اورمیه منتشر واکنش باشگاه شهرداری به شعارهای نژادپرستانه آملی ها/ سکوت عجیب رسانه های والیبالی پایتخت

هرکس که بازی امروز مابین شهرداری اورمیه و کاله امل را مشاهده کرده باشد مطمئنا دلش از شعارهای نژادپرستانه هواداران حریف آزرده خاطر گردیده است.
شعارهایی که مایه ننگ لیگ برتر و حتی والیبال آسیا گردیدند و نشان دادند که انسانیت و بافرهنگ بودن به قهرمانی و صاحب کاپ و قهرمانی آسیا بودن نیست و انسان خود باید شرف و معرفت داشته باشد.
حال هواداران با فرهنگ والیبال اورمیه از مسئولین باشگاه شهرداری می خواهند که هرچه سریعتر به کمیته انظباطی والیبال شعارهای زننده هواداران تیم حریف را گزارش نموده و شکایت نمایند و مسئولی را که تیم را در میان آن شعارها در میدان نگاه داشته است تنبه نمایند.
مطمئنا هواداران منتظر واکنش مسئولین باشگاه می باشند.

چرا شهرداری تبریز توان بستن چنین تیم قدرتمندی را دارد ولی شهرداری اورمیه نه ؟!
اگر به تاریخ تشکیل دو تیم شهرداری اورمیه و تبریز یک نگاهی بیاندازیم خواهیم دید که شهرداری اورمیه سال ۹۰ با خرید سهمیه و شهرداری تبریز نیز در همان سال با صعود به لیگ‌برتر عملا وارد عرصه والیبال آذربایجان گردیدند.
اما نکته جالب این است که از سال ۹۰ تیم تبریز فقط یک‌مدیرعامل داشته و با این ثبات مدیریتی کارآمد توانسته پله پله،سال به سال خود را به رده های بالای جدول بکشاند اما شهرداری اورمیه از سال ۹۰ با تغییر ۴مدیرعامل و روی کار آوردن مدیرانی غیر ورشی و حتی بدون سابقه مدیریت سالهای پر فراز و نشیبی را طی نماید.
از نظر مربیگری نیز تیم شهرداری تبریز پس از درگذشت حسین معدنی مرحوم،با نگه داشتن عادل بناکار،دستیار سابق معدنی توانست امسال نتیجه مورد نیاز خود را به دست آورد اما متاسفانه شهرداری اورمیه تا بدین جا از سال نود ، ۹ بار سرمربی تعویض نموده است که بدترین آن سال ۹۲ با تغییر ۳ مربی و بهترین آن سالهای ۹۳و۹۴ با ثبات سرمربی بوده است.
از نظر بودجه بندی نیز از سال۹۳ به بعد تیم شهرداری اورمیه هیچ گاه نتوانست حساب و کتاب های خود را درست جمع بندی نماید و همیشه یک پای کارش می لنگید و با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کرد و همین مشکلات باعث گشت تا امسال هدفی برای شرکت در لیگ برتر نداشته باشد تا بازیکنانش را بر اساس آن جذب نماید اما تبریز با استفاده نمودن از مدیران کارآمد دوران بی پولی خود را پشت سر گذراند تا امسال یک تیم مدعی و پرقدرت را راهی لیگ نماید.
از طرف دیگر نیز در تیم اورمیه همیشه در جذب بازیکن،روابط شخصی و سفارشات وارده از خارج از محدوده باشگاه باعث گردیده یک پای تیم همیشه بلنگد اما تبریز همیشه براساس دستورات سرمربی بازیکنانش را انتخاب می کند.
حال هواداران خود بهتر می توانند نتیجه گیری نمایند که چرا شهرداری تبریز چنین نتایج درخشانی می گیرد اما اورمیه نه!

حرکات خنده دار یکی از سایت های مثلا خبری اورمیه در توجیه رفتار نژاد پرستانه آملی ها
در حالی که با انتشار فیلم شعار توهین های هواداران املی ثابت شد عملا هواداران حریف به هواداران اورمیه ای توهین نژادی نموده اند متاسفانه یکی از کانال های مثلا خبری! با انتشار تصویری که اصلا معلوم نیست کی و کجا به چاپ رسیده است در حال توجیه نمودن کار آنها می باشد.
در فیلم کاملا واضح است که هواداران حریف عبارت اورمیه را به کار می برند و حتی فرضا اگر مرگ بر تو نیز بگویند شهر اورمیه را خطاب قرار داده اند باز هم توهین نژادپرستانه نموده اند.
شماهایی که با یک عکس زود باورتان می شود لطفا کمی بر روی فیلم زوم نمایید و گوش دهید که می گویند اورمیه یا پیروت پور؟؟
حال مرگ‌بر چه کسی را کاری نداریم لطفا کار آنها را توجیه ننمایید،هواداران والیبال اورمیه منتظر برخورد فدراسیون و کمیته انظباطی می باشد.
واقعا خنده دار است
کانال به آن بزرگی خبری شهر اورمیه با یک‌ کاغذ دست انداخته می شود.
مگر چاپ چنین کاغذهایی سخت است؟
اگر نوشته این کاغذ اول درست است چرا در فیلم به جای پیروت پور،اورمیه می گویند؟
اصلا از کجا می دانستند که این شعارشان حاشیه ساز می شود که قبلا عکسش را هم انداخته اند؟
کاغذ سمت راست کاغذی است که هواداران املی با انتشار آن ادعا می کنند که قبلا هماهنگ شده اند و این شعر را خوانده اند اما این در حالی است که در فیلم به جای پیروت پور،اورمیه گفته می شود.
کاعذ سمت چپ تزئینی است و برای این است که نشان داده شود چاپ چنین کاغذهایی چیز سختی نیست که کانال به آن بزرگی به وسیله آن دست انداخته شده است.

2+
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما