کدخبر : 35663
سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ۰:۰۷
فاقددیدگاه
باهمتی دوباره:

چهارمین شماره نشریه مجازی والیبال آذربایجان منتشر شد

دورنانیوز - سرویس ورزش آذربایجان: چهارمین شماره نشریه مجازی والیبال آذربایجان به عنوان تنها نشریه مجازی والیبال منتشر شد. در این شماره از نشریه به بازی حساس بین تیم های شهرداری اورمیه و بانک سرمایه تهران پرداخته شده است. همچنین در مورد برنامه های خاصی که هواداران برای گرامیداشت یاد وخاطره شهدای حملات گروه های تروریستی پژاک و پ ک ک در چالدران اشاره شده است. در مطلب دیگری مصاف بین تیم های شهرداری تبریز و رعد پدافند کاشان به عنوان جدال صدر و قعر جدول پرداخته شده است. همچنین در این شماره از نشریه به لزوم حمایت همه جانبه هواداران برای حضوری پرشور در بازی فردا اشاره شده است.

به گزارش دورنانیوز، چهارمین شماره نشریه مجازی والیبال آذربایجان به عنوان تنها نشریه مجازی والیبال منتشر شد. در این شماره از نشریه به بازی حساس بین تیم های شهرداری اورمیه و بانک سرمایه تهران پرداخته شده است. همچنین در مورد برنامه های خاصی که هواداران برای گرامیداشت یاد وخاطره شهدای حملات گروه های تروریستی پژاک و پ ک ک در چالدران اشاره شده است. در مطلب دیگری مصاف بین تیم های شهرداری تبریز و رعد پدافند کاشان به عنوان جدال صدر و قعر جدول پرداخته شده است.
همچنین در این شماره از نشریه به لزوم حمایت همه جانبه هواداران برای حضوری پرشور در بازی فردا اشاره شده است.

اورمو والیبالینین یاردیمجیلاری مرزبان شهیدلری یاد الیجاخلار

صاباح ساهات ۱۷:۳۰ دان باشلایان اورمونون بلدیه تاکیمینان تهرانین بانک سرمایه تاکیمی دورنالاریوواسی سالونون دا اوزاوزه گلجاخلار.
اورمو والیبال یاردیمجیلاری بو اویون دا چالدیران سینیرین داکی سینیرساخلیان شهیدلریمیزی یاد الیجاخلار و اونلاری کیشیلیک دن اوزاخ شکیل ده اولدورولمه سینه اعتراض ادیب و گورسدجاقلارکی شهیدلر اولمیاجاخ،وطنیمیز بولونمیاجاق

سخنی با مربیان و بازیکنان شهرداری اورمیه
باغیرت و سربلند بازی کنید،هواداران تا آخرین امتیاز حمایتتان خواهند کرد

تیم شهرداری اورمیه از هفته ششم لیگ برتر در یک بازی مهم و حساس روز سه شنبه در سالن دورنالاری یوواسی به مصاف بانک سرمایه،صدرنشین بلامنازع لیگ خواهد رفت.
تیم بانک سرمایه که با ۵پیروزی پشت سرهم و با بازیکنان ملی پوشش نشان داده شانس اول قهرمانی در لیگ برتر است در این دیدار باید به مصاف تیمی برود که با وجود داشتن بازیکنان با سطح نرمال،خیل عظیمی از هواداران پرشور را پشتش می بیند و عملا با هفت یار در زمین مسابقه حاضر می شود.
از طرف دیگر هواداران اورمیه ای به قدرت تیم بانک سرمایه واقف هستند و می دانند که این تیم همان تیم ملی والیبال اما با نام بانک سرمایه است که در لیگ حاضر گشته است و از تیم شهرداری نیز انتظار ندارند که حتما باید سرمایه را شکست سنگینی دهند بلکه از بازیکنان و کادر فنی شهرداری می خواهند که با انجام یک بازی غیرتمندانه،شرافتمندانه و با عزت تا آخرین امتیاز تلاش کنند تا در عین سربلندی مورد تشویق هواداران قرار گیرند.
در سالهای اخیر بسیار اتفاق افتاده که تیم حریف از تیم اورمیه بسیار قدرتمند بود اما بازیکنان با انجام یک بازی تعصبی حریف را شکست دادند و یا به ست پنجم کشاندند و دچار مشکل نمودند.
امیدواریم تیم شهرداری نیز در سایه تشویق های سنگین هواداران، تا آنجا که می تواند تیم بانک سرمایه را تحت فشار قرار دهد و پا پس نکشد تا مورد حمایت خاص هواداران قرار گیرد.

 

شهرداری تبریز در ایستگاه ششم لیگ‌برتر؛
بالانشینی از آذربایجان در مقابل قعرنشینی از نصف جهان

با توجه به رقابت حساس بانک سرمایه تیم صدرنشین لیگ و شهرداری اورمیه در اورمیه مقابل هزاران عاشق والیبال می توان هفته ای سخت و حتی دور از برد برای سرمایه ای ها پیش بینی کرد و در مقابل شهرداری تبریز که امسال بسیار قدرتمند ظاهر شده ‌است بازی تقریبا راحتی مقابل تیم بدون برد و امتیاز کاشانی خواهد داشت.با برد تیم قارداش اورمیه در مقابل تیم سرمایه دار پایتخت،تبریزی ها می توانند با کسب برد و حداکثر امتیاز در این بازی اولین هفته صدرنشینی خود را در اصفهان جشن بگیرند.
با توجه به اینکه « بو ایل تبریزین فرقی وار » و هواداران والیبال آذربایجان به بردهای پیاپی این تیم عادت کرده اند، باید منتظر حضور حداکثری و حمایت پرشور از بازی های خانگی این‌ تیم باشیم.

ال اله وریب بیز بو تیمی‌ جامه یتیروخ

بو ایل تبریزین چوخ فرقی وار

 

و اینبار در میثاقی دوباره …
شهیدلر اؤلمز … وطن بولنمز

ملت آزربایجان بویژه شهر اورمیه ملتی قدر شناس و مهربانی میباشند که همیشه در دفاع از جان و مال مستضعفان و هم میهن نان خود یک پای ثابت میدان نبرد میباشند.
و اینبار در میثاقی دوباره در میعادگاهی بنام سالن شش هزار نفری غدیر اورمیه برای مقام شامخ ۸ شهید گلگون کفن نیروی مرزبانی ناجا “چالداران” طی مراسمات از پیش تعیین شده ادای احترام خواهند کردند.
باشد دشمنان مهین و آزربایجان بدانند اگر امروز ۸ جوان خالص را از ما گرفته باشند فردا هشت هزار جوان جان برکف برای عهد و میثاقی دوباره خواهند آمد تا پیام ایثار و مقاومت،ایستادگی خویش را به گوش دشمنان این خاک مقدس برسانند.
شعارهای مراسم خودجوش بزرگداشت ۸ شهید مرزبانی در سالن ‘دورنالاریوواسی’ توسط هواداران والیبال اورمیه بویژه جایگاه ‘قیزیل دورنالار’ طنین انداز خواهد شد.
شهیدلر اولمز / وطن بولونمز

درخواست عبدالرضا علیزاده از هواداران
هواداران فردا دورنالار یوواسی را پر کنند تا باهم سرمایه را شکست دهیم

عبدالرضا علیزاده، لیبرو با تعصب تیم والیبال شهرداری اورمیه در گفتگو با خبرنگار نشریه مجازی والیبال آذزبایجان از هواداران والیبال اورمیه درخواست کرد تا در بازی فردا دورنالار یوواسی را پر کنند.
عیلزاده گفت : اگر در بازی فردا هواداران پرشورمان مثل سالیان گذشته دورنالار یوواسی را پر کنند می توانیم با هم سرمایه تهران را که به نوعی میتوان نام تیم ملی را بر آن گذاشت ، را شکست دهیم. من از تمامی عاشقان والیبال درخواست میکنم فردا در سالن حضور پیدا کنند و دلگرمی برای ما باشند تا بتوانیم بازی خوبی ارائه داده و با لطف خداوند پیروز بازی باشیم.

1+
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما