کدخبر : 35657
پنج شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۷
فاقددیدگاه
باهمتی دوباره:

سومین شماره نشریه مجازی والیبال آذربایجان منتشر شد

دورنانیوز - سرویس ورزش آذربایجان: سومین شماره نشریه مجازی والیبال آذربایجان به عنوان تنها نشریه مجازی والیبال منتشر شد. در این شماره از نشریه به حواشی برخی کانال های منتسب به ارگان های فدراسیونی در رابطه با سرمربی شهرداری اورمیه پرداخته شده است. همچنین مطالبی در مورد عملکرد فوق العاده شهرداری تبریز و کادر فنی این تیم و همچنین در مورد عدم حمایت تبریزی های از بازی های این تیم مطالبی درج گردیده است . علاوه بر این موارد مطلبی به زبان تورکی آذربایجانی نیز در مورد قدرت هواداران والیبال اورمیه به عنوان موتور محرکه تیم والیبال شهرداری اورمیه نوشته شده است.

به گزارش دورنانیوز، سومین شماره نشریه مجازی والیبال آذربایجان به عنوان تنها نشریه مجازی والیبال منتشر شد. در این شماره از نشریه به حواشی برخی کانال های منتسب به ارگان های فدراسیونی در رابطه با سرمربی شهرداری اورمیه پرداخته شده است. همچنین مطالبی در مورد عملکرد فوق العاده شهرداری تبریز و کادر فنی این تیم و همچنین در مورد عدم حمایت تبریزی های از بازی های این تیم مطالبی درج گردیده است . علاوه بر این موارد مطلبی به زبان تورکی آذربایجانی نیز در مورد قدرت هواداران والیبال اورمیه به عنوان موتور محرکه تیم والیبال شهرداری اورمیه نوشته شده است.

ساسان را راحت بگذارید

والیبال ورزش شانس ها و روز بد و خوب یک بازیکن و تیم نیست کاملا یک رشته ورزشی تخصصی با حساب کتاب و تمرین تیمی می باشد.
وقتی باشگاهی در والیبال نتیجه نمی گیرد مشکل فقط از کوچ یا ارنج تیمی نبوده و عوامل دیگری همچون مدیرعامل و بازیکن و مربی همه در باخت تیم دخیل هستند.

باشگاه شهرداری اورمیه امسال ساسان خداپرست را سکان دار هدایت این باشگاه معین کرده و از همان روز اول عده ای سعی در تخریب چهره فنی و ورزشی خداپرست را داشتند ولی چون ساسان خداپرست یکی از بازیکنان افسانه ای دوران باشکوه والیبال اورمیه بود نتوانستند هواداران واقعی اورموی را وارد جریان جهت دار خود کنند. بدین ترتیب تیر خود را به سمت و سوی عوامل باشگاه نشانه رفتند.
اما دو باخت غیر منتظره و شروع بد تیم، مزید بر علت شد تا بار دیگر ساسان خداپرست مورد هدف تخریبات قرار بگیرد.

این اتفاقات مارا بر آن داشت تا به مساله موشکافانه نگاه کنیم که مگر پیمان اکبری و بهروز عطایی همان هایی نبودند که ساسان خداپرست کاپیتان تمیشان بود و از لحاظ فنی یک سر گردن بالاتر از آنها قرار میگرفت؟! بس چطور امروز آنها شدند پیمان خان و بهروز خان ولی ساسان امروز در بحث کوچ و سرمربی گری در رده پایین تر قرار می گیرد!؟

جواب این سوال بسیار ساده و سلیس است .
والیبال اورمیه صبر و تحمل ندارد ! هوادار دوست ندارد برای معرفی چهره ها هزینه و تاوان بدهد،دوست دارد مثل همیشه والیبال اورمیه بالای سکو قرار بگیرد. چند سال پیاپی کاله آمل با سرمربی گری عطایی حتی از راهیابی به پلی آف بازماند آیا اتفاقی بر برنامه عطایی رخ داد!؟
چرا فرصتی با حداقل آزمون خطا برای ساسان قائل نمی شویم!؟
دو باخت و این همه جار و جنجال و تحریک به قهر از سکوهای دورنالار یوواسی ؟!

بنا به گفته های بالا فقط جامعه مجازی و برخی هواداران دم دمی مزاج به تنهایی مقصر نبوده،باشگاه و شخص مدیرعامل هم بنوعی تقصیرکار است و مورد نقد می باشد.
وقتی قبل مسابقه هفته پنجم با اردکان یزد در تمرینات باشگاه حرف های دم گوشی رد و بدل می شود و حرف از انتخاب مشاور و مدیرفنی زده می شود؛ سرمربی چطور می تواند تمرکز کافی برای تیمش بگذارد؟!
در حالی که با یک تایید یا تکذیب از سوی سرپرست و مدیرعامل تکلیف این حرفا میتواند روشن شود و آرامش تیم به هم نخورد؛ ولی دریغ از یک حرکت بجا!

علاوه بر اینها بازیکنان هم باید با تمام وجود خود را در اختیار سرمربی قرار بدهند تا بتواند بهترین چینش را برای هر بازی داشته باشد.
تعهد اخلاقی و عدم کم کاری و ایجاد بازده بالا میتواند از منظر فنی و روانی سرمربی را مقتدرتر و در شرایط بازی و تمرین با دست بازتر نگه دارد.

امید است همه و همه برای معرفی امثال ساسان خداپرست به جامعه کوچینگ والیبال صبر و تحمل پیشه کنیم و در فصل پیش رو با حمایت های خود زمینه ساز موفقیت های بعدی والیبال اورمیه و شهرداری اورمیه باشیم.

اورمو والیبالینین اساس گؤجو آزارکش لری دیر

دئسک کی اورمی بلدیه سی تاکیم ینین گوجی نین ۶۰% آزارکش لرینی باغلی دیر ،بوش یئره بیر سؤز دئمیش اولماروق.
ایران والیبال یندا بلنچی بیر تاکیم داها یوخ،آزارکش لری بلنچی دوزگون تشویق الیه و هر اویون ایستادیومی دولدورا . تهرانین سئوگیلی تاکیم لاری میلیاردلار بو یولدا پول آییریلار بلکه اولارین دا اورمو کیمی آزارکش لری اولسون آما اولاسی دئییر. اورمی تاکیمی بو قئدر مادی سورون لاری اولا اولا گینه طرفدار هر زمان چوخلی چئتین لیخلاری جانینا آلیب گینه ایستادیوم دا و وار گوجله تاکیملارینا دئستک وئریللر گینه اورمی لاپ چوخ طرفداری اولان تاکیم دیر و سئس لری گینه داها گؤر چیخیر ایران دا یوخ بلکه آسیا دا بیرینجی طرفدار عنوانی اورمی نین دیر قیساجا اورمی آسیانین والیبال باش کندی دیر.
کئسین لیکله اورمی والیبالی نین حرکت موتوری کولتورلی آزارکش لریدیر ، گئله جک هفته کی اویون دا گینه داها چوخ اورمی تاکیمینا آرخا چیخاراق اورمی بلدیه سی بو دئستک لری آلدیخجا وار گوجله چالیشیب طرفدارین ایسته دیغی گؤزل بیر اویون سئرگی لیه جاق دیر.
ایندی کی اورمی بلدیه سی گؤن گئچدیخجا گؤزل اویون لا بیرلیک ده سونوچ لاری دا آلیر و یوجه لیر ،آزارکش لر ده بش هفته اویونلاردان گئچدیخدان سونرا گینه گئچمیش ایل لره تای دورنالار یواسینی دولدوروب حریف لره جهنم هاواسی چئکدیریب اورمی تاکیمینا جنتی یاشاتمالی لار بو هفته گینه لاپ چوخ طرفداری اولان تاکیم گینه اورمی نین اولاجاق اورموی یه ده بو یاراشیر.
اورمی آزارکش لری بیر تاریخی دستان یازماغا حاضیرلان مالی ،دورنالار یوواسی
لجک هفته یولوزی گؤزلور

بیز بیتدی دئمه دن بیتمز
یاشاسین قیرت

 

هوادار کیست؟
کسی که نقدش از روی دلسوزی است ، نه قصد و غرض!
کسی که صرفا در روزهای خوش پشت تیم است یا کسی که وضعیت تیم در جدول نمیتواند بر هواداری او تاثیرگذار باشد؟ کسی که یار روزهای سخت باشد یا همراه خوشی ها و شادی ها؟ کسی که با دو باخت تیمش را رها میکند یا کسی که انتقاد میکند؛ ولی رها نمیکند.
تیم شهرداری اورمیه امسال در دیدارهای نخست لیگ نتوانست نماینده ی خوبی برای عاشقان والیبال باشد و روز های اول فصل جاری را با باخت سپری کرد. روزهایی که با ناراحتی فراوانی همراه بود و هواداران را آزرده خاطر نمود؛ با این وجود تنها حسنی که میشود برای این روز ها تصور نمود این است که هوادارن واقعی را از هواداران ظاهری پالایش کرد. آری هوادار واقعی کسی بود که ضعف تیمش را دید و انتقاد کرد، ناراحتی خود را با اعتراض نشان داد، حتی شاید به نشانه ی اعتراض در سالن حاضر نشد، ولی هیچگاه تیمش را رها نکرد. همه ی تیم ها گاهی اوقات وارد بحران میشوند و باید این بحران را هرچه زودتر قبل از فرو رفتن کامل در آن پشت سر بگذارند. تیم شهرداری نیز ابتدای فصل در آستانه ی بحرانی بود که میتوانست موجب رقم خوردن فصل بسیار بدی برای خود و هوادارانش شود که خوشبختانه حتی اگر به صورت موقتی هم باشد، از این تهدید دور شده است و وضعیت رو به بهبودی به خود گرفته است. این تیم امروز در مقابل اردکان نمایش قابل قبولی داشت و توانست سومین برد متوالی خود را به دست آورد و به رده ی سوم جدول صعود کند. شاید همین سه برد بتواند نقطه ی عطفی باشد که امید و انگیزه را در دل تیم و هوادارانش زنده کند و شهرداری را به روزهای خوش خود برگرداند. اگر در روزهای گذشته انتقاد کردیم؛ امروز تشکر میکنیم از مجموعه ی تیم و بازیکنانش که امید را در دل هواداران زنده کردند و در مقابل انتقادات رفتار حرفه ای نشان دادند. باید قبول کرد که اگرچه روز های آغازین فصل سخت گذشت، ولی به ما یاد داد که باید آستانه ی تحمل و صبر خود را بیشتر کنیم و با چند باخت از تیم محبوب خود دل نکنیم. در آخر باید گفت با وجود موفقیت در سه دیدار اخیر، این تیم هنوز هم باید تقویت شود و انتقادات وارده را بپذیرد تا به معنای واقعی کلمه نماینده ی شهر عاشقان والیبال باشد.

تبریز حریف می طلبد

تیم والیبال شهرداری تبریز با پنجمین برد متوالی خود را مقابل تیم والیبال سارویه ساری خط و نشان دیگری برای سایر تیم های لیگ کشید و به نوعی می توان گفت شهرداری تبریز همچنان دنبال حریف قدری برای رویارویی می باشد.

تیم والیبال شهرداری تبریز روز چهارشنبه مورخه دهم آبان ماه ۹۶ در سالن شهید صمد اقدمی تبریز، تیم مدعی شهرداری تبریز که به سورپرایز لیگ شناخته‌شده است میزبان تیم سارویه ساری بود.
این دیدار تماشایی با درخشش ستارگان تیم شهرداری تبریز به‌ویژه میکائیل تاجر همراه بود توانست با یک بازی طوفانی و با حساب ۳ بر یک میهمان خود تیم سارویه ساری را شکست دهد.

شاگردان عادل بناکار در این بازی با پیروزی در ست‌های اول ، دوم و چهارم با نتایج ۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۶ بر ۲۴ و باخت در ست سوم با نتیجه ۱۶ بر ۲۵ ؛ در نهایت با نتیجه ۳ بر ۱ به یک پیروزی سه امتیازی دست پیدا کردند.

شهرداری تبریز با این بردی که به دست آورد،با کسب پنج پیروزی و بدون شکست به همراه تیم متمول بانک سرمایه تنها تیم‌های بدون شکست لیگ برتر والیبال کشور هستند که شهرداری تبریز با ۱۳ امتیاز و با دو امتیاز اختلاف در رده دوم جدول رده‌بندی قرار دارد.

شهرداری تبریز به حمایت تبریز گونه هواداران نیاز دارد
نتایج عالی شهرداری در این فصل از رقابتهای لیگ برتر کشور که می توان گفت بهترین نتایج تاریخ والیبال تبریز است با حمایت نه چندان خوب هواداران روبه رو شده است. این درخالی است که تمامی بازی های شهرداری تبریز تا انتهای فصل رایگان اعلام شده است. به گونه ای که همگان از این مساله تعجب کرده اند که با این بازی های زیبا و تماشاگر پسند چرا نباید حمایت خوبی از این تیم از طرف والیبال دوستان تبریزی به عمل آید؟!
البته ناگفته نماند که دلزدگی ورزش دوستان تبریزی از مسابقات ورزشی ( چه فوتبال و چه والیبال ) به لطف مسئولین و برخی ها عادی شده است و دلیل همه ی این دلزدگی ها را ما هم مثل شما ها خوب میدانیم، اما بهتر است این فصل با این بازیهای خوب و تماشاگر پسند و کسب بهترین نتایج توسط تیم والیبال شهرداری تبریز و به دور از تمامی اتفاقات گذشته هواداران عاشقانه پشت این تیم بایستند و دلگرمی برای بازیکنان و کادر فنی باشند تا این نتایج ادامه دار باشد.
بیایبد این شعار را که بو ایل تبریزین فرقی وار را به همگان ثابت کنید و شما هواداران نیز امسال نسبت به سال های قبل فرق داشته باشید …

ثبات کادر فنی برگ برنده تبریزی ها
همه چیز برای یک فصل فوق العاده محیاست

عادل بناکار و کادر فنی اش چهارمین سال حضور خود را تیم شهرداری تبریز تجربه میکنند.این آمار در کمترین تیم لیگ برتری امکان پذیر است.بدنسازی عالی نجاتی، تمرینات متفکرانه غیاثی و مدیریت بی نقص بناکار در راس کادر فنی باعث شده است تبریزی ها به بلوغ تاکتیکی برسند و با پنج برد پیاپی هیاهوی زیادی ایجاد کرده اند.
جذب نفرات مورد نیاز تاکتیک تیمی این کادر فنی باعث شده است تیم تبریز روان و بروز بازی کند بطوریکه آنالیزور های لیگ برتر را مبهوت هنر فنی خود کرده اند.
تجربه بالای بازیکنان و درک بالای دستورات کادر فنی از دیگر عوامل موفقیت تبریزی هاست.
همچنین نمیتوان استاندارد سازی زمین تمرین شهرداری را در موفقیت این تیم دخیل ندانست.
شهرداری چی ها با حمایت پرشور هوادارانشان رو به جلو حرکت می کنند و این جمله برای جامعه والیبال آذربایجان امسال کاملا قابل درک است که بو ایل تبریزین فرقی وار

 

 

1+
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما