کدخبر : 35654
دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۸
فاقددیدگاه

آقای وزیر؛انصاف کنید! سئوالاتی از وزیر محترم ورزش و جوانان کشور

دورنانیوز - سرویس ورزش آذربایجان: جناب آقای سلطانی فر! ای کاش ،این بار مدیران ورزشی را بدون دخالت ،سفارش و اصرار استانداران انتخاب کنید تا تجربه تلخ انتقال مالکیت سرمایه چند ده میلیاردی سرای ورزشکاران تکرار نشود و یقین بدانید اگر مدیری با سفارش استاندار انتخاب شود تحت سیطره ،نفوذ و زیر فشار استاندار و عوامل وی خواهد بود ودر نتیجه؛امروز انتقال رایگان مالکیت امثال سرای ورزش ،فردا واگذاری های آنچنانی اماکن ورزشی تحت عنوان ماده 88 ،پس فردا انتصاب های فامیلی و قومیتی و پسین فردا تعطیلی ورزش و درنهایت نابودی آن.

دورنانیوز – مهندس بهنام بابازاده: با انتشار خبر انتقال ساختمان سرای ورزشکاران اداره کل ورزش و جوانان استان به دانشگاه علوم پزشکی در اورمیه با ۱۸ هزار مترمربع زمین در بهترین نقطه شهر اورمیه به ارزش ۸۲۰ میلیارد ریال ،ناگهان به یاد برنامه راهبردی پیشنهادی وزیر ورزش و جوانان به عنوان رویکردها و اولویت ها برای تصدی وزارت ورزش و جوانان در جریان رأی اعتماد مجلس شورای اسلامی به ایشان افتادم.و بر این اساس به عنوان یک شهروند وعضو کوچکی از جامعه ی ورزش استان آذربایجان غربی با خطاب قرار دادن جناب آقای مسعود سلطانی فر ،وزیرمحترم وزارت ورزش و جوانان کشوردر صدد یافتن پاسخ سئوال های خود و سایر دوستان ورزشکار هستم .
جناب آقای مسعود سلطانی فر ،وزیرمحترم وزارت ورزش و جوانان کشور!
-آیا انتقال ساختمان سرای ورزشکاران اداره کل ورزش و جوانان استان به دانشگاه علوم پزشکی در اورمیه ،جزء بخش راهبردهای ورزشی شما درتوسعه زیر ساخت ها، توسعه و حمایت از ورزش بوده است که نمایندگان استان آذربایجان غربی در مجلس شورای اسلامی بدان رإی داده اند تا پاسخگو باشند ؟
-آیا انتقال ساختمان سرای ورزشکاران اداره کل ورزش و جوانان استان به دانشگاه علوم پزشکی در اورمیه در راستای همان راهبرد دوم شما یعنی”توسعه و شتاب بخشیدن به احداث و تکمیل زیر ساخت های ورزشی و امور جوانان با رویکرد عدالت محوری در مناطق”بوده است؟
-آیا انتقال ساختمان سرای ورزشکاران اداره کل ورزش و جوانان استان به دانشگاه علوم پزشکی در اورمیه بیانگر تحقق افزایش سطح سرانه فضاهای ورزشی و رساندن آن به استانداردهای مطلوب می باشد؟
-آیا مفهوم استقرار نظام جامع مدیریت و کنترل طرح های عمرانی و اماکن ورزشی که در برنامه های پیشنهادی و راهبردی شما آمده است همان انتقال ساختمان سرای ورزشکاران اداره کل ورزش و جوانان استان به دانشگاه علوم پزشکی در اورمیه می باشد؟
-آیا انتقال ساختمان سرای ورزشکاران اداره کل ورزش و جوانان استان به دانشگاه علوم پزشکی در اورمیه به مفهوم حمایت از فعالیت سازمان های مردم نهاد و هیات های ورزشی در نگهداری و بهره برداری از اماکن ورزشی است؟
-آیا انتقال ساختمان سرای ورزشکاران اداره کل ورزش و جوانان استان به دانشگاه علوم پزشکی در اورمیه در اجرای سیاست های جناب عالی در تعیین وضعیت حقوقی و تثبیت مالکیت دولت بر اراضی، املاک و اماکن ورزشی می باشد و زمانی که از وجود مشکلات حقوقی مربوط به مالکیت بخش عمده اماکن و فضاهای ورزشی به عنوان نقاط ضعف یاد می کردید هر گز فکر نمی کزذید شاید مدیرکلی پیدا شود و این مشکل را با انتقال مالکیت سرای ورزشکاران به دانشگاه علوم پزشکی حل کند؟
-آیا زمانی که از تقویت تعامل بین دستگاههای اجریی و نهادهای عمومی و دولتی و غیر دولتی در برنامه های پیشنهادی خود سخن می گفتید پیش بینی نمی کردید که روزی مدیرکلی در آذربایجان غربی و دور از چشم ناظران شما ؛تقویت تعامل بین دستگاههای اجرایی را در انتقال بی سر و صدای مالکییت ساختمان چند میلیاردی خلاصه کند؟
-آیا زمانی که ضعف زیر ساخت ها را جهت میزبانی رویدادهای ورزش بین المللی به عنوان نقاط ضعف ورزش در برنامه های پیشنهادی خود می آوردید فکر نمی کردید شاید روزگاری ،مدیرکلی پیدا شود و سرای ورزشکاران را زیرساخت به حساب نیاورد؟
-آیا مفهوم توسعه و تکمیل اماکن ورزشی با اولویت اماکن ورزشی زودبازده و نیمه تمام با انتقال مالکیت سرای ورزشکاران استان آذربایجان غربی به ارزش ۸۲۰ میلیارد ریال به دانشگاه علوم پزشکی تحقق پیدا می کند؟
-ایا استقرا نظام مالکیت حقوقی دولت بر اراضی و املاک و اماکن ورزشی با انتقال مالکیت ۱۸ هزار متر مربع زمین ورزشی در بهترین نقطه ی شهر به دانشگاه علوم پزشکی معنا و مفهوم پیدا می کند که شما در برنامه های وزارتی خود ذکر نموده اید؟
جناب آقای وزیر!
انصاف کنید و به داد ورزش استان آذربایجان غربی برسید وبدانید هیأتهای ورزشی استان آذربایجان غربی برای برگزاری حتی یک مسابقه استانی با مشکل تإمین خوابگاه ورزشی مواجه هستند و اگر خوابگاهی نیز اجاره کنند با هزاران مصیبت و گرفتاری هزینه آن را تأمین می کنند وسالها در انتظار تکمیل سرای ورزشکاران لحظه شماری کرده اند واینک در کمال بهت و حیرت خبر انتقال مالکیت آن را می شنوند ونا امیدانه چشم انتظار بازگرداندن ساختمان سرای ورزشکاران به چامعه ی ورزش هستند و آنگاه شما ازبالابردن روجیه ی ورزشکاران در برنامه های خود سخن می گویید و در دولت تدبیر وامید روجیه می دهید غافل از اینکه با این اعمال نسنجیده ی مدیران شما تیشه بر ریشه ی ورزش استان آذربایجان غربی وارد می شود .

جناب آقای سلطانی فر!

ای کاش ،این بار مدیران ورزشی را بدون دخالت ،سفارش و اصرار استانداران انتخاب کنید تا تجربه تلخ انتقال مالکیت سرمایه چند ده میلیاردی سرای ورزشکاران تکرار نشود و یقین بدانید اگر مدیری با سفارش استاندار انتخاب شود تحت سیطره ،نفوذ و زیر فشار استاندار و عوامل وی خواهد بود ودر نتیجه؛امروز انتقال رایگان مالکیت امثال سرای ورزش ،فردا واگذاری های آنچنانی اماکن ورزشی تحت عنوان ماده ۸۸ ،پس فردا انتصاب های فامیلی و قومیتی و پسین فردا تعطیلی ورزش و درنهایت نابودی آن.
جناب آقای سلطانی فر!
وزیر مجترم ورزش و جوانان کشور
بازهم امید است انصاف کنید انصاف؛بهترین و زیباترین خصلت اخلاقی انسنانهای با تقواست و نگذارید ساختمان سرای ورزشکاران استان آذربایجان غربی در زیر فشاربرخی از عوامل پنهانی زر ،زور و تزویر بر مدیران ضعیف که ادعای برتری در مدیریت دارند نابود شود و از بین برود

 

0
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما