کدخبر : 35575
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۷
فاقددیدگاه

حسین پناهی خبر حضورش در انتخابات مجلس ۹۸ و انصراف از شورا را نه تایید و نه تکذیب کرد!

دورنانیوز - سرویس سیاسی و اجتماعی : خبرنگار عصر آذربایجان پیگیر خبر منتشر شده در وبسایت خبری دورنانیوز شد.

به گزارش دورنانیوز به نقل از پایگاه خبری عصر آذربایجان ، خبرنگار عصر آذربایجان پیگیر خبر منتشر شده در وبسایت خبری دورنانیوز شد. عصر روز یکشنبه خبری با عنوان “حسین پناهی با عبور از خط قرمز هویت طلبان؛ بازنده بی قید و شرط ! در خروجی کانال سایت دورنانیوز قرار گرفت .
عصر آذربایجان نیز بر حسب وظیفه و به سبب اهمیت منافع شهری و موقعیت حساس شورای فعلی طی مصاحبه ای صحت یا کذب بودن این خبر را از حسین پناهی جویا شد.

عضو شورای شهر اورمیه به سوال خبرنگار در خصوص اینکه برنامه ریزی شما از هم اکنون برای انتخابات مجلس یازدهم صحت دارد یا خیر اینگونه پاسخ داد: همانطور که میدانید مجلس دهم به تازگی شروع به کار کرده و زمان زیادی تا انتخابات مجلس جدید باقیست بحث در خصوص ورود به این وادی به نظرم زود هنگام بوده و کار درستی هم بنظر نمی رسد هر کس در هر جایگاه و منزلتی صرفا برای خدمت به مردم و مثمر سمر بودن آمده و من هم در این خصوص تصمیمی نگرفتم و حرفی هم زده نشده است .

پناهی به خبر منتشر شده در پایگاه خبری دورنانیوز چنین واکنش نشان داد؛ من خود خبر منتشره را خواندم و بسیار متعجب شدم و نمیتوان گفت با چه نیتی این خبر منتشر شده ولی شاید برخی ها قصد متشنج کردن فضا را با چنین خبرهایی دارند . به شخصه خودم پیگیر ماجرا خواهم بود.

این عضو شورا در تایید حساس بودن ترکیب فعلی شورا و وخیم شدن اوضاع با تغییر اعضای فعلی و منافع شهری به هنگام انصراف خود و حتی همکاران خود قول ارزش نهادن به رای مردم و  اولویت منافع شهری را به خبرنگار داد و همچنین اضافه کرد  : هیچگاه منافع شخصی خود را در هر جایگاه و هر منسبی که بوده ام در نظر نگرفتم در حالیکه چندی از اعضای شورای قبلی با ورود به انتخابات مجلس از سمت خود استعفا داده بود اما من علیرغم فشارها به چنین تصمیمی تن نداده و ماندن و خدمت کردن را ترجیح دادم .

همانطور که طی چند روز اخیر خبری بر مبنای به توافق رسیدن اعضای شورا بر سر ۳ نفر از ۲۶ نفر انتخابی برای سمت شهردار انتشار یافته و حسین پناهی با وجود اینکه در شورای چهارم به محمد حضرت پور شهردار فعلی رای داده بود اما در حال حاضر به عنوان منتقد و مخالف اصلی شهردار نام برده می شود وی چنین به انتخاب مجدد حضرت پور به عنوان شهردار پاسخ داد: من همیشه از منتقدان شهردار بوده ام و از عملکرد های وی  انتقاد کرده ام هر گونه خبری در خصوص حمایت بنده از ایشان کذب محض میباشد . ۲۶ نفر در سمت شهردار معرفی شده اند که بیش از ۱۰ نفر رزومه کاری خود را ارائه نداده اند که محمد حضرت پور نیز جز این لیست محسوب می شود اما به اصرار دوستان مجبور به چشم پوشی از این قضیه شدیم.

در پایان هم خبرنگار با تکرار مجدد سوال صحت شرکت کردن ایشان در انتخابات ۹۸ خواستار پاسخ قطعی ایشان شد و تاکید کرد انصراف از سمت فعلی تان و حتی هریک از اعضای شورا یعنی اهانت و خیانت به رای مردم
و اما پناهی همانند سایرین اینگونه جواب داد:
اظهار نظر در این خصوص خیلی زود است و وقتش نرسیده است . اما بر طبق شرایط و اقتضای موجود تصمیم گرفته خواهد شد و در مقابل اطمینان هم نمیدهم که ورود نخواهم کرد .

0
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما