کدخبر : 35554
چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۵
فاقددیدگاه
آزادی رسانه ای که میگن یعنی این!

چه غریبانه غریبی می کند آذربایجان غریب!

دورنانیوز - سرویس تاریخی و فرهنگی : بعد از افتتاح نمایشگاه خبرگزاری و مطبوعات آذربایجان غریب برچسب فیلترینگ بر روی بنر معرفی غرفه ی گروه رسانه ای یول زده می شود، در حالی که رسانه های نزدیک به اهل فیلترینگ از جمله کورد پرس و ... در کمال آزادی و فراغ بال خودنمایی می کند و مخاطبین خاص خود را پذیرا میباشد.

به گزارش دورنانیوز، از طرفی فارغ از اینکه نمایشگاه مطبوعات در آذربایجان غربی امسال تبدیل به قلمرو سکوت مسئولین و مدعوین شده از سویی حال و هوای رسانه ای و هیاهوی خاص اهل رسانه هم کمرنگ تر شده است. اما در عوض مسئله ای که همیشه پیشتاز بوده و رنگ و بوی خود را هیچوقت نمی‌بازد چشم باز مسئولین و ارگان های زیربط نسبت به رسانه های حامی هویت و تاریخ آذربایجان است ،بله رسانه های تورک استان و کشور!
بعد از افتتاح نمایشگاه خبرگزاری و مطبوعات آذربایجان غریب برچسب فیلترینگ بر روی بنر معرفی غرفه ی گروه رسانه ای یول زده می شود، در حالی که رسانه های نزدیک به اهل فیلترینگ از جمله کورد پرس و … در کمال آزادی و فراغ بال خودنمایی می کند و مخاطبین خاص خود را پذیرا میباشد.

آقایان زمانی که از آزادی قلم و رسانه سخن می گویید دقیقاً به کدام قسمت موضوع اشاره می کنید؟
صرفا رسانه های حامی شما؟ یا رسانه هایی که حالتان را خوب می کند ؟!

با برداشت های سطحی و کوتاه نیز میتوان گفت چنین مساله ای به خوبی مبرهن و غیر قابل کتمان است که هر مسئول یا ناظری اقدام به چنین دستوری مبنی بر حذف کلمه “تُرک” در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها کرده قطع یقین به هویت تورک، آذربایجان و ایران خیانت کرده و خائنی بیش شمرده نمی شود.

دیگر زمان خود خواهی و حکمرانی بر فضای آزاد رسانه ای و مدیا به پایان رسیده لطفا مسائل حاشیه ای و قومیتی سیاسی را وارد فضای مقدس رسانه ای نکنید!

1+
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما