کدخبر : 35491
یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۱
فاقددیدگاه
اتفاقات فرودگاه تبریز ساختگی بود

چرا باشگاه پرسپولیس توهین بی‌شرمانه رسانه بی‌هویت را محکوم نکرد؟

دورنانیوز - سرویس ورزش آذربایجانی : رئیس کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی ضمن محکوم کردن اتفاقات رخ داده در فرودگاه تبریز اعلام کرد چه خوب بود باشگاه پرسپولیس نیز توهین روزنامه مجازی به مردم آذربایجان را محکوم می‌کرد.

به گزارش دورنانیوز، اسماعیل قلیچ‌خانی درباره اتفاقات رخ داده در فرودگاه تبریز و شکایت باشگاه پرسپولیس ابراز کرد: در مورد شکایت باشگاه پرسپولیس نمی‌توانم اظهار نظری داشته باشم چرا که باید باشگاه در این خصوص نظر بدهد.

وی گفت: در روز ورود تیم پرسپولیس به تبریز عده‌ای ناشناس در فرودگاه تبریز حضور پیدا کرده و نسبت به عوامل این تیم شعار دادند که کانون هواداران باشگاه بلافاصله با انتشار بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن این اقدام، اعلام داشت این افراد منتسب به باشگاه و هواداران تراکتورسازی نبودند.

رئیس کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی درباره اتفاقات رخ داده در فرودگاه تبریز تصریح کرد: ما اعلام می‌کنیم باشگاه پرسپولس در مورد توهین‌های صورت گرفته با مستنداتش می‌تواند شکایت کند و ما هم به تبع آن مدارک‌مان را ارائه خواهیم داد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: چرا باشگاه پرسپولیس نسبت به توهین رسانه بی‌هویت بیانیه‌ای منتشر نکرد تا این اقدام بی‌شرمانه را محکوم کند؟ ما اقدامات فرودگاه را محکوم کردیم اما باشگاه پرسپولیس در قبال توهین آن روزنامه مجازی چه اقدامی انجام داد؟

قلیچ‌خانی در خاتمه افزود: توهین‌های انجام شده توسط یک عده افراد معاند صورت می‌گیرد که اختلاف بین قومیت‌ها را نشانه گرفته‌اند و چه خوب است که باشگاه پرسپولیس هم توهین به قومیت‌ها را محکوم کند.

0
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما