کدخبر : 35454
چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰:۲۳
فاقددیدگاه

ناامیدی راهی بین تراختوری ها ندارد/حمایت از تیم های آذربایجان را از هواداران اورموی یاد بگیریم

دورنانیوز - سرویس ورزش آذربایجان : یکی دو سال است که متاسفانه تعدادی از هواداران تبریزی تراختور عملا فقط در نام پشت این تیم می باشند و فقط در بعضی از بازیهای بسیار مهم در استادیوم حاضر می شوند این در حالی است که هواداران آذربایجانی از گوشه گوشه آذربایجان با تمام مشقت و سختی ها خود را به استادیوم سهند رسانده و از دردانه آذربایجان حمایت می نمایند.

به گزارش دورنانیوز ، یکی دو سال است که متاسفانه تعدادی از هواداران تبریزی تراختور عملا فقط در نام پشت این تیم می باشند و فقط در بعضی از بازیهای بسیار مهم در استادیوم حاضر می شوند این در حالی است که هواداران آذربایجانی از گوشه گوشه آذربایجان با تمام مشقت و سختی ها خود را به استادیوم سهند رسانده و از دردانه آذربایجان حمایت می نمایند.
در این میان بعضی از هواداران تبریزی عملا نتیجه گرا گردیده اند و در صورتی که تیم تراختور نتیجه مناسب را کسب ننماید از هفته بعد ترجیه می دهند که بازیهای این تیم‌ را از تلویزیون تماشا نمایند تا از استادیوم!
ما به این هواداران عزیز می خواهیم هواداران اورمیه ای را مثال بزنیم که در این دو سال با وجود کسب نتایج ضعیف پشت تیم شهرداری اورمیه را خالی ننمودند و سالن دورنالاریوواسی را همیشه پر از هوادار می نمودند و در پایان فصل نتیجه لازم را کسب می کردند و از طرف دیگر نیز هر هفته در بازیهای تراختور در قوردلار دره سی حاضر می گشتند.
پس ای هوادار تبریزی تراختور؛یاس و ناامیدی را دور بیانداز و دست در دست هواداران آذربایجانی تراختور روز پنجشنبه ورزشگاه سهند را پر نموده و به جهنمی تمام عیار برای دردانه پایتخت نشین ها تبدیل بنما چون تیم تراختور در طول این چند سال حساس ترین روزهای خود را می گذراند و به حمایت و تشویق های تو بیش از پیش نیاز دارد
وعده دیدار ما پنجشنبه ساعت ۱۹:۳۰ استادیوم سهند تبریز
پس یکی برای همه،همه برای یکی
یاشاسین آذربایجان
یاشاسین تراختور

0
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما