کدخبر : 35445
سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۲
فاقددیدگاه
خبر:

فرماندار اهر با حکم وزیر کشور به عنوان فرماندار ویژه خوی منصوب شد

دورنانیوز - سرویس سیاسی و اجتماعی: با حکم وزیر کشور فرماندار اهر به سمت معاون استاندار و فرماندار ویژه خوی منصوب شد.

به گزارش دورنانیوز، وزیر کشور در حکمی سیدمحمد عابدی را به سمت معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی در استان آذربایجان‌غربی منصوب کرد.

در حکم رحمانی‌فضلی، وزیر ‌کشور خطاب به سیدمحمد عابدی آمده است: به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار محترم آذربایجان‌غربی به سمت معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف مصوب در راستای تحقق اهداف و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست‌های دولت تدبیر و امید و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای “مدظله العالی” موفق باشید.

سیدمحمد عابدی متولد سال ۱۳۴۴ در قم می‌باشد و اصالتاً اهل شهرستان خوی از آذربایجان‌غربی است.

عابدی  دارای مدرک تحصیلی کارشناسی جغرافیا و کارشناسی ارشد برنامه‌ریزی شهری می‌باشد.

وی از سال‌های ۱۳۷۳ تا ۱۳۷۶ در زمان فرمانداری پرویز امجدی و رضا عبادی در شهرستان اهر به عنوان معاون فرماندار مشغول به خدمت بود.

همچنین پیش از این سمت‌‌های مختلفی همچون بخشداری مشگین‌‌شهر و معاونت فرمانداری‌‌های مشگین‌‌شهر و شبستر را عهده‌‌دار بوده و از اول دی ۱۳۷۶ به مدت پنج سال نیز فرمانداری چالدران در آذربایجان‌غربی  را بر‌عهده داشته است.

مشاور استاندار و مدیر روابط عمومی استانداری آذربایجان‌غربی، عضو کمیته امنیتی کمیسیون ایران و ترکیه و کارشناس مطالعات سیاسی و دانشجویی استانداری آذربایجان‌‌شرقی از دیگر مسؤولیت‌‌های وی در مجموعه وزارت کشور است

0
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما