کدخبر : 35388
سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۲
فاقددیدگاه
نماینده مردم اورمیه:

سهامدار اصلی شرکت دخانیات وزرات کار است و اکنون اوضاع خوبی ندارد

دورنانیوز - سرویس اقتصادی: نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان نماینده دولت از پروژه‌های دولتی نیمه تمام آذربایجان غربی سرکشی می‌کند.

به گزارش دورنانیوز ؛ سید هادی بهادری از سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان آذربایجان غربی خبر داد و اظهار داشت: سرکشی به پروژه‌های نیمه تمام تصویب شده در سفرهای اخیر دولت به استان آذربایجان غربی از جمله اهداف این سفر است چرا که اهتمام دولت بر اتمام این پروژه‌ها تا هفته دولت است.

وی گفت: مطالبات بسیاری در حوزه رفاه و تأمین اجتماعی در استان آذربایجان غربی وجود دارد که باید در این سفر پیگیری و تعیین تکلیف شود.

بهادری با یادآوری چند نمونه از وعده‌های دولت در این زمینه اظهار داشت: شستا (شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی) از جمله مواردی است که وزیر در ارتباط با سرمایه‌گذاری‌های این هلدینگ در ارومیه قول‌هایی داده بود که متاسفانه مغفول مانده و هیچ نتیجه مثبتی از پیگیری‌های بعمل آمده نیز حاصل نشده است.

وی با اشاره به اینکه فرصت‌های سرمایه‌گذاری بسیاری در استان در حوزه‌های زیر نظر وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی وجود دارد عنوان کرد: پیگیری پروژه بیمارستان میلاد و تخصیص بودجه برای اتمام هرچه سریع‌تر آن، تجهیز کردن بیمارستان امام رضا (ع) به تکنولوژی‌های روز صنایع پزشکی به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز مرجع بیمارستانی تأمین اجتماعی در استان باید در این سفر مورد توجه قرار بگیرد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم توجه هرچه بیشتر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این سفر به مشکلات شرکت‌های وابسته به این وزارتخانه اذعان کرد: شرکت دخانیات از جمله شرکت‌های است که سهامدار اصلی آن وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است و اکنون اوضاع خوبی ندارد چرا که در چند سال اخیر هیچ توجهی به بحث توسعه آن نشده و به این ترتیب فرسوده بودن دستگاه‌ها سبب کاهش تولید و به وجود آمدن مجموعه‌ای بدون بازده در استان آذربایجان غربی شده است.

وی افزود: پیگیری احداث کارخانه‌های نانوسیلیک و بوتادین، مشکلات کارخانه سیمان، پیگیری مشکلات کارگران و خانه کارگر و مشکلات موجود در بحث سهام عدالت نیز باید در دستور کار نمایندگان استان قرار دارد.

0
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما