کدخبر : 35364
دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۹
فاقددیدگاه

درخواست هواداران از بازیکنان با تجربه اورمیه؛ میدان را به جوان ها تحویل دهید

دورنانیوز - سرویس ورزش آذربایجان: شاید بتوان طلایی ترین دوران والیبال اورمیه را زمان تیم داری پگاه و آذرپیام در سطح لیگ برتر دانست که هنوز که هنوز است ثمره های بازیکن سازی آن دوران را والیبال اورمیه در حال استفاده می باشد اما آیا برای سالهای بعد این بازیکن سازی صورت گرفته است؟ آیا برای پنج سال بعد بازیکن اورمیه ای در سطح اول وجود خواهد داشت؟

به گزارش دورنانیوز ،شاید بتوان طلایی ترین دوران والیبال اورمیه را زمان تیم داری پگاه و آذرپیام در سطح لیگ برتر دانست که هنوز که هنوز است ثمره های بازیکن سازی آن دوران را والیبال اورمیه در حال استفاده می باشد اما آیا برای سالهای بعد این بازیکن سازی صورت گرفته است؟ آیا برای پنج سال بعد بازیکن اورمیه ای در سطح اول وجود خواهد داشت؟
این سوال را باید از مسئولین تیم شهرداری پرسید که در طی هفت سال تیم داری حتی یک بازیکن و پدیده را راهی لیگ برتر نکرده اند.
در این میان نیز بعضی از بازیکنان که هم دورانی هایشان در حال حاضر سرمربی و مربی گری تیم های لیگ برتری را برعهده دارند ول کن تیم اورمیه نیستند و این باشگاه را به مانند دکانی برای منبع درآمد تا پایان عمر می بینند.
این بازیکنان که حال باید کلاس های مربیگری Aآسیا را طی می کردند تا به عنوان سرمربی تیم شهرداری برای والیبال اورمیه خدمت کنند به جای آن با سنی بالا در حال کسب در آمد به عنوان بازیکن می باشند.
متاسفانه بعضی از این بازیکنان که سن واقعیشان فراتر از ۳۵ سال می باشد منافع والیبال اورمیه را فراموش نموده و فقط به منافع شخصی خود فکر می نمایند این در حالی است که نسل جوان والیبال اورمیه در سایه نام آنها در حال نابودی است.
بدین ترتیب درخواست هواداران اورمیه ای از این بازیکنان این است که بزرگی نمایند و میدان را به بازیکنان جوان بدهند تا خدایی ناکرده شاهد رودررویی هوادار و بازیکن نباشیم.

والیبالچی

0
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما