کدخبر : 35310
جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۸
فاقددیدگاه
مرد ریسک باشید و بسم الله بگویید

آقای شهردار؛ یا جوان گرایی یا قهرمانی!

شهردار محترم کلانشهر اورمیه باید توجه لازم را داشته باشند که در طول سالیان متمادی تیم داری دورنانیوز - سرویس ورزش آذربایحان: شهرداری اورمیه همواره تیمی باتجربه و کهکشانی بسته ایم و همواره نیز در سکوی دوم و سوم چرخان بوده ایم!ولی اگر امسال ریسک کنید تیمی ساده بی آلایش و بی حاشیه بهمراه یک مربی باتجربه که بتواند با جوانان این شهر کار کند مطمئن باشید هم میتوانید هزینه های میلیاردی باشگاه را به کمترین حد ممکن برسانید و هم میتوانید نسل جدیدی از بازیکنان اورمیه را به لیگ ایران هدیه کنید و مطئن باشید هواداران نیز در پشت تان خواهند ایستاد .

به گزارش دورنانیوز؛ به در روزهای اخیر مجددا تیم داری باشگاه شهرداری اورمیه برای فصل آینده تبدیل به بحث داغ جوانان، شهروندان و دانشجویان این شهر گردیده است.

سیاست گذاری باشگاه در فصل پیش رو آن چیزی که از سال قبل گفته شده بود جوان گرایی بود و معرفی نسل جدیدی از والیبال اورمیه به والیبال ایران، اما بنظر میرسد باتوجه به رقم بسیار پایین قرارداد بازیکنان جوان و امید هیچ درصد و پورسانت قابل توجهی نصیب برخی عزیزان نمی شود و آنها با قالب کردن برخی بازیکنان سالخورده و پیر عملا تیم پیشکسوتان اورمیه را تشکیل داده اند. البته با آمدن سرمربی بی تجربه و مترسک مانندی نیز برای فصل آینده کاملا مشهود بود که تیم سال آینده کد خدا منشانه و دلالیسمی بسته خواهد شد.

اما فارغ از حاشیه ها شهردار محترم کلانشهر اورمیه باید توجه لازم را داشته باشند که در طول سالیان متمادی تیم داری شهرداری اورمیه همواره تیمی باتجربه و کهکشانی بسته ایم و همواره نیز در سکوی دوم و سوم چرخان بوده ایم!!
ولی اگر امسال ریسک کنید تیمی ساده بی آلایش و بی حاشیه بهمراه یک مربی باتجربه که بتواند با جوانان این شهر کار کند مطمئن باشید هم میتوانید هزینه های میلیاردی باشگاه را به کمترین حد ممکن برسانید و هم میتوانید نسل جدیدی از بازیکنان اورمیه را به لیگ ایران هدیه کنید و مطئن باشید هواداران نیز در پشت تان خواهند ایستاد .
این بهترین فرصت است آقای شهردار تا با همراهی هواداران امسال را به لحاظ هزینه ها ریکاوری کنید و به فکر بستن تیمی منسجم و هدفمند برای سال های آینده باشید، همانند تراکتورسازی که یک فصل تیمی کاملا بی نام و نشان راهی مسابقات کرد و سال بعد برای قهرمانی با غول های پایتخت جنگید.

مرد ریسک باشید و بسم الله بگویید …. هواداران و جوانان این شهر در کنارتان هستند.

و اگر واقعا قدرت ریسک پذیری ندارید تیم را برای قهرمانی ببندید که تیم سالخوردگان و بازنشستگان والیبال اورمیه بهمراه چند جوان فقط میتواند رفع تکلیف و بی برنامگی باشگاه را برای همگان مشهود و آشکار سازد.

 

 

 

0
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما