کدخبر : 35224
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۲
فاقددیدگاه
یادداشت:

هوشنگ عطاپور: دولت دوازدهم هنوز شروع نشده!

دورنانیوز - سرویس سیاسی و اجتماعی : مدیرکل امور اجتماعی استانداری آذربایجان غربی طی یادداشتی نوشت: تعجب نکنید. برخی مخالفین دولت تدبیر و امید و دکتر روحانی به گونه ای به تخریب دولت هنوز متولد نشده روی آورده اند که چاره ای جز یاد آوری این نکته نیست که :دولت دوازدهم هنوز شروع نشده است!

دورنانیوز – مدیرکل امور اجتماعی استانداری آذربایجان غربی طی یادداشتی نوشت: تعجب نکنید. برخی مخالفین دولت تدبیر و امید و دکتر روحانی به گونه ای به تخریب دولت هنوز متولد نشده روی آورده اند که چاره ای جز یاد آوری این نکته نیست که :
دولت دوازدهم هنوز شروع نشده است!
در تکمله این گزاره برای افکار عمومی ایضاح چند نکته خالی از لطف نیست. دقیقاً مخاطبم افکار عمومی است. چون دلواپسانی که از هر بهانه ای برای تخریب کودک متولد نشده دولت دوازدهم استفاده می کنند ؛ این نکات را می دانند ولی تجاهل العارف می کنند!
دولت تدبیر و امید و تیم کاری دکتر روحانی از انتخابات ریاست جمهوری سرافراز بیرون آمد. انتخاباتی بسیار رقابتی با حملات مخرب رقبا برگزار شد. در قبل از تبلیغات و پس از شروع دوره رسمی تبلیغات و مناظرات تلویزیونی دکتر روحانی و دولتش آماج انتقادات و تهمت های شدیدی قرار گرفتند.
در تبلیغات میدانی نیز رقبا از هر فرصت و وسیله ای برای شکست دکتر روحانی استفاده کردند. بحث های مختلفی در حوزه های اقتصادی و سیاست خارجی گرفته تا توزیع یارانه و کارانه را برای فریب گروه ها و اقشار آسیب پذیر جامعه مطرح نمودند. البته به هر حال مرحله انتخابات بود و درست و یا غلط رقبا مجوز لازم برای هجمه به دولت را داشتند.
اما در نهایت مردم با تدبیر و امید به تداوم کار دولت دکتر روحانی رای دادند.
یعنی اکثریت مردم ایران اسلامی و انقلابی عملکرد دولت تدبیر و امید را در سطوح ملی و استانی قبول کردند. یعنی برجام ؛ سیاست های اقتصاد داخلی؛ سیاست خارجی؛ سیاست دفاعی و … دولت را قبول نمودند. پس انتقاد از گذشته وقتی اکثریت مردم آن را قبول کرده اند امری نادرست است و انتقاد از عملکرد دولتی که هنوز تشکیل نشده است ؛جای تعجب است.

انشالله منتقدین محترم کمی صبر پیشه بکنند و اجازه دهند دولت تدبیر و امید مستقر شود و از هر نوع پیشداوری پرهیز نمایند ؛اجازه دهند دولت دوازدهم از خود عملکرد نشان دهند و آن گاه حق دارند که به نقد دولت بپردازند.
یا اولوالابصار

0
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما