کدخبر : 35182
چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۱
فاقددیدگاه
خشم قاضی پور به قرارداهای نفتی اخیر

رشوه دادن توتال بر همگان واضح است؛ ما به خارجی‌ها اعتماد نداریم

دورنانیوز - سرویس اقتصادی : عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که آزموده را آزمودن خطاست ، گفت: رشوه دادن توتال بر همگان واضح است. ما به خارجی‌ها اعتماد نداریم چراکه حیله و نیرنگ آن‌ها رو شده است.

به گزارش دورنانیوز، نادر قاضی‌پور لحظاتی پیش در صحن علنی مجلس شورای اسلامی در ارتباط با قرارداهای نفتی اخیر اظهار داشت: نسبت به قراداهای نفتی هیچ زمان خوش‌بین نبودم و علت آن افرادی بود که برای مال‌اندوزی و سوء استفاده به کشور ما می‌آمدند.

وی گفت: این اتفاق از همان قدیم بوده و هم‌اکنون نیز ادامه دارد.

عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در سال‌های اخیر با عناوینی نظیر کمبود سرمایه پای خارجی‌ها به قراردادهای نفتی ایران باز شد.

وی با بیان این‌که توتال سابقه استعمار در کشورهای جهان دارد ، بیان داشت: توتال در منابع قطر همسایه ماست. در سال‌های ابتدایی دهه ۸۰ با قراداد ۲ میبلیارد دلاری وارد این منبع شد و اکنون نیز پای این کشور با ۶ برابر قیمت قبلی وارد شد.

قاضی‌پور تصریح کرد: شرکت فرانسوی توتال ما را ۱۱ سال معطل کرد تا شریک قطری‌اش بیشترین برداشت از میدان مشترک را داشته باشد. عدم وفاداری و پایبندی این شرکت بر همه واضح و مبرهن است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که آزموده را آزمودن خطاست ، گفت: رشوه دادن توتال بر همگان واضح است. ما به خارجی‌ها اعتماد نداریم چراکه حیله و نیرنگ آن‌ها رو شده است.

 

 

 

0
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما