کدخبر : 35125
یکشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۶
فاقددیدگاه

باشگاه شهرداری اورمیه در مسیر فریب افکار عمومی/ بازی با احساسات هواداران برنامه فصل ۹۶!

دورنانیوز - سرویس ورزش آذربایجان : بازهم فصل نقل و انتقالات لیگ برتر والیبال رسید و باشگاه شهرداری اورمیه با وعده های سرخرمن توجه هواداران را مشغول نقطه ای دیگر کرد تا در پشت پرده برنامه های مخصوص خودشان‌ را پیاده نمایند.

به گزارش دورنانیوز ، بازهم فصل نقل و انتقالات لیگ برتر والیبال رسید و باشگاه شهرداری اورمیه با وعده های سرخرمن توجه هواداران را مشغول نقطه ای دیگر کرد تا در پشت پرده برنامه های مخصوص خودشان‌ را پیاده نمایند.
در حالی که جناب احد یوسفی از تغییر رویه باشگاه در فصل ۹۶ نسبت به سالهای قبل با شیوه استفاده از جوانان و آینده های بومی والیبال شهرمان خبر دادند اما در جلسه ای که روز قبل در این باشگاه صورت گرفت متاسفانه خلاف این سخن ثابت گردید.
نکته فاجعه بار این جلسه حضور پاسور حاشیه ساز فصل های قبل این تیم می بود که نشان از ساخت و پاخت های عجیب در پشت پرده میان بعضی بازیکنان و مدیریت باشگاه در فصل آینده را نشان می دهد.
از طرف دیگر نیز طی یک نظرسنجی هواداران والیبال اورمیه بهترین گزینه برای سرمربیگری این تیم را ناصر شهنازی می دانند اما باشگاه به سراغ گزینه های بی تجربه رفته است تا نشان دهد به مانند سالهای قبل حرف هواداران پشیزی برایشان ارزشی ندارد و حرف فقط حرف خودشان می باشد زیرا طبق گفته خودشان باشگاه ارث پدریشان است!
متاسفانه در طی این چند سال به دلیل بی عرضگی بعضی افراد حاضر در باشگاه شهرداری در نحوه تیم داری شاهد هدر رفتن استعدادها،جوانها و میلیاردها هزینه ی اختصاص یافته به والیبال شهرمان بودیم که به نام قهرمانی میلیاردا پول را به جیب بازیکنان بنجل،مصدوم و تاریخ گذشته غیر بومی ریختند و باقی اش را خودشان هرتی بالا کشیدند.
در این میان نیز کسری بودجه باشگاه نیز دردی شد بر دردهای سالهای قبل که به دلیل بی تدبیری مدیریت در تبیین مسیر درست آینده شاهد بدهی های نسبتا بزرگ به مربیان و بازیکنان اعم از خارجی و داخلی می باشیم که باید هرچه سریعتر مسئول چنین آبروریزی هایی مورد مواخذه قرار بگیرد.
در پایان امیدواریم که شورای شهر اورمیه اعم از جدید یا قدیم و همچنین شهردار اورمیه نظارت خود را بر عملکرد باشگاه شهرداری به ویژه فعالیت های مدیریت در این روزها بیشتر نمایند تا شاهد خودسری های عده ای در فصل نقل و انتقالات برای رسیدن به اهداف شخصیشان نباشیم.

نویسنده : والیبالچی

0
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما