کدخبر : 34827
چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۹
فاقددیدگاه
هافبک تراکتورسازی:

من تراکتورسازی را دوست دارم و اولویت اول و آخرم همیشه این تیم است

دورنانیوز - سرویس ورزش آذربایجان: هافبک تیم تراکتورسازی اعلام کرد امروز با این تیم قرارداد دو ساله ای را امضا می کند و اگر قرار به جدایی باشد، به صورت قرضی این کار را می کند.

به گزارش دورنانیوز ،سینا عاشوری هافبک تراکتورسازی به خاطر محرومیت تراکتورسازی از جذب بازیکن جدید هنوز وضعیت خود برای فصل آینده را نمی داند. مسئولان تراکتورسازی درباره وضعیت عشوری که نیم فصل گذشته لیگ برتر از لیست این تیم خارج شده بود، از فیفا استعلام گرفتند اما هنوز پاسخ نامه تراکتورسازی نیامده مشخص نیست چه سرنوشتی در انتظار این بازیکن است.

از این رو عاشوری قصد دارد در اقدامی قابل توجه قراردادش را دو سال دیگر با تراکتورسازی تمدید کند و اگر نتوانست برای تیمش به میدان برود، به صورت قرضی این تیم را ترک می کند.

عاشوری در این باره گفت: «من تراکتورسازی را دوست دارم و اولویت اول و آخرم همیشه این تیم است. از این رو هواداران نگرانی هایی در باره من دارند که از همین جا اعلام می کنم امروز برای رفع نگرانی آنها دو سال دیگر قراردادم را با تراکتورسازی تمدید می کنم. اگر مشکلم حل شد که با افتخار برای تراکتورسازی بازی می کنم و اگر هم نشد به صورت قرضی به تیم دیگری می روم و انشاءالله نیم فصل به تبریز و تراکتورسازی برمی گردم.»

وی افزود: «در تماسی که معاون حقوقی باشگاه با خانم برگر مسئول پرونده ام در فیفا داشت، بسیار امیدوار شده ایم که مشکلم حل شود. او گفته بود نهایت تلاشش را می کند تا به تراکتورسازی کمک شود و امیدوارم بتوانم از ابتدای لیگ هفدهم برای تیمم به میدان بروم.»

0
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما