کدخبر : 34825
چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۲
فاقددیدگاه
نماینده مردم اورمیه:

حمله موشکی سپاه نشان داد ایران با یک حمله کور تروریستی نخواهد شکست

دورنانیوز - سرویس سیاسی و اجتماعی: یازده روز بعد از حادثه تروریستی مجلس توسط داعش، سپاه مواضع آنها را در سوریه هدف قرار داد ولی نه با نفر بلکه با شش موشک که این نشان دهنده اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش دورنانیوز ، سید های بهادری نماینده مردم ارومیه در خصوص حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع داعش گفت: یازده روز بعد از حادثه تروریستی مجلس توسط داعش، سپاه مواضع آنها را در سوریه هدف قرار داد ولی نه با نفر بلکه با شش موشک که این نشان دهنده اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.

این مقام مسئول ادامه داد: این واکنش ایران نشان داد اقتدار جمهوری اسلامی با یک حمله کور تروریستی نخواهد شکست و نیز خون حمید امدادی و شهدای مجلس پایمال نخواهد شد؛ داعش و اربابان سعودی و صهیونیستی اش بدانند نظام جمهوری اسلامی ایران با اقتدار راه خود را ادامه خواهد داد و همواره همراه مظلومان و علیه متجاوزان خواهد بود.

سید هادی بهادری افزود: حکومت و دولت ایران نشان داده هیچ گاه آغازگر جنگ نبوده و هرگز دنبال ماجراجویی نیست لیکن این پاسخ کمترین واکنش ایران علیه تروریسم بود و در صورت نیاز حرکت های بعدی کوبنده تر خواهد بود.

0
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما