کدخبر : 34721
جمعه ۱۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۸
فاقددیدگاه

نامزدهای انتخاباتی از تخریب یکدیگر پرهیز کنند و مردم با بصیرت فریب تخریب گران را نخورند

دورنانیوز - سرویس سیاسی و اجتماعی: نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: عده‌ای برای تخریب دیگر نامزدهای انتخاباتی دست به هر کار ناشایسته‌ای همانند ساخت کلیپ‌ها و تصاویر می‌زنند تا دیگر افراد را هیچ و پوچ نشان دهند که در این میان بر مردم وظیفه است تا با بصیرت خود پیش بروند و افراد شایسته را از افراد ناشایسته شناسایی کنند.

به گزارش دورنانیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی امروز در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه شهر ارومیه با اشاره به فرارسیدن روز پدر اظهار داشت: ۱۳ رجب سالروز ولادت حضرت علی (ع) است که این روز را در ایران اسلامی به عنوان روز پدر نامگذاری کرده‌اند و بر همگان وظیفه است تا در این روز نهایت قدردانی را از پدران خود به جای آورند و بوسیدن دست آنان یکی از اعمال برتر در دین اسلام است.

وی افزود: مسئله کارشکنی دشمنان و شناسایی آنان را نباید از یاد ببریم و در این میان عده‌ای هستند که در تلاش هستند تا دشمنان را به عنوان دوست به ما معرفی کنند و در راستای فراموشی توطئه آنان تلاش می‌کنند که این موضوع کاری بس ناشایست و غیرقابل انجام است.

قریشی تصریح کرد: بشر غربی توحش را به اوج رسانده است و باید بصیرتمان بیش از پیش افزایش یابد و در حفظ آن کوشا باشیم و انتخابات پیش رو یکی از صحنه‌هایی است که امکان بروز توحش‌های دولت‌های غربی در آن وجود دارد که هزینه‌های زیادی برای ایجاد اختلاف در نظام جمهوری اسلامی می‌کند و ما باید همیشه در صحنه حاضر و آگاه باشیم.

وی خاطرنشان کرد: موازین دینی که برای انتخاب افراد اصلح توسط مقام معظم رهبری چندین بار در سخنرانی‌ها بیان شده است را مورد توجه قرار دهیم و با توجه به شاخصه‌های دینی فردی را در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا انتخاب کنیم که در قیامت بتوانیم با چهره‌ای گشاده حاضر شویم.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: منتخبان مردم باید برای خدمت به مردم در راستای رضایت الهی گام بردارند و تمامی اقدامات خود را با توجه به فرامین الهی و آموزه‌های دینی انجام دهند که اگر عکس این کارها انجام شود می‌توان به چهره شیطانی فرد پی برد.

وی تاکید کرد: نامزدهای انتخاباتی و طرفدارانشان نبایستی هر سخنی را بر زبان خود جاری سازند و باید از تهمت زدن، دروغ بستن و تخریب یکدیگر پرهیز کنند که اگر این اعمال از فردی یا طرفدارانش سر بزند آنان را دچار عقوبت الهی می‌کند و در آخرت در دوزخ الهی افکنده می‌شوند.

وی بیان کرد: عده‌ای برای تخریب دیگر نامزدهای انتخاباتی دست به هر کار ناشایسته‌ای همانند ساخت کلیپ‌ها و تصاویر می‌زنند تا دیگر افراد را هیچ و پوچ نشان دهند که در این میان بر مردم وظیفه است تا با بصیرت خود پیش بروند و افراد شایسته را از افراد ناشایسته شناسایی کنند.

امام جمعه ارومیه اظهار کرد: به شخصی رأی دهیم که از اشرافی گری بپرهیزد چرا که چنین فردی می‌تواند درد مردم و مشکلات مستضعفان را لمس کند و در ادراکات خود جای دهد، فردی به غیر از این ویژگی نمی‌تواند در رأس امور قرار گیرد.

0
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما