کدخبر : 34645
دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۵
فاقددیدگاه

مطالعه احداث قطار بین شهری اورمیه به تبریز مورد موافقت دولت قرار گرفت و به صحن مجلس می رود

دورنانیوز - سرویس اقتصادی: استاندار آذربایجان غربی گفت: همراهی نمایندگان هر دو استان آذربایجان غربی و شرقی در راه اندازی این خط ریلی بسیار اهمیت دارد چراکه این خط ریلی در توسعه روزافزون و رونق اتصال هر دو استان و شهرها اورمیه و تبریز تاثیرگذار است.

به گزارش دورنانیوز, قربانعلی سعادت در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه آذربایجان غربی اظهار داشت: در پی تقاضای مجموعه مدیریتی استان پیشنهاد مطالعه قطار بین شهری ارومیه به تبریز از سوی دولت به مجلس ارائه شده است.

وی افزود: انتظار می‌رود با همکاری نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی این طرح به تصویب رسیده و زمینه اجرای آن فراهم آورده شود.

استاندار آذربایجان غربی گفت: همراهی نمایندگان هر دو استان آذربایجان غربی و شرقی در راه اندازی این خط ریلی بسیار اهمیت دارد چراکه این خط ریلی در توسعه روزافزون و رونق اتصال هر دو استان و شهرها ارومیه و تبریز تاثیرگذار است.

سعادت گفت: در طول سال‌های خدمتی دولت یازدهم افزون بر ۷۵۰۰ طرح و واخد تولیدی در ایران راه اندازی شده است و در این میان در آذربایجان غربی یک هزار و ۱۱۶ واحد تولیدی و طرح صنعتی در سامانه بهین یاب ثبت نام شد که تا کنون مشکل ۶۰۰ واحد از آنها مرتفع شده است.

وی در این جلسه از دستگاه‌های دخیل در موضوع سفرهای نوروزی خواست حداکثر امکانات خود برای پذیرایی از مسافران سال نو را به‌کارگیری کنند.

 

 

0
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما