کدخبر : 34605
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۰:۵۳
فاقددیدگاه
یادداشتی از بهنام بابازاده

اورمیه ؛ پایتخت والیبال ایران یا شهر کاندیداها؟!

دورنانیوز - سرویس سیاسی و اجتماعی: زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر نزدیک است و در پایتخت فرهنگی آذربایجان شهر اورمیه ،همه با گامهای بلند می آیند . اگر تا کنون گفته ایم اورمیه پایتخت والیبال ایران است بعد از انتخابات خواهند گفت"اورمیه شهر کاندیداهاست".چرا که با این اخباری که هر روز بر روی خروجی سایت های خبری و کانال های تلگرامی قرار می گیرد حکایت از این دارد که همه ی سیاسیون ، اجتماعیون و فرهنگیون و... بسیج شده اند تا با خط یازده به یازذه صندلی شورای شهر برسند!

دورنانیوز – بهنام بابازاده: زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر نزدیک است و در پایتخت فرهنگی آذربایجان شهر اورمیه ،همه با گامهای بلند می آیند .
اگر تا کنون گفته ایم اورمیه پایتخت والیبال ایران است بعد از انتخابات خواهند گفت”اورمیه شهر کاندیداهاست”.چرا که با این اخباری که هر روز بر روی خروجی سایت های خبری و کانال های تلگرامی قرار می گیرد حکایت از این دارد که همه ی سیاسیون ، اجتماعیون و فرهنگیون و… بسیج شده اند تا با خط یازده به یازذه صندلی شورای شهر برسند!
آری همه می آیند، بومی وغیر بومی ،سیاسی وغیر سیاسی ،اجتماعی و فرهنگی،ورزشی وغیرورزشی،حزبی وغیر حزبی،پولدار و غیرپولدار،مفلس و غیر مفلس،بازاری و غیر بازاری و بالاخره اورمیه ای وغیر اورمیه ای،تا بگویند ما کمر همت به خدمت مردم بسته ایم.
اما در اینجا می خواهم به عنوان یک آذربایجانی یادآوری کنم که:
۱-اینجا خاک پاک منطقه ی آذربایجان و دیار غیور مردان است و بایستی حساسیت منطقه را در نظر بگیریم و بدانیم در نقطه ی مرزی هستیم و رصد می شویم و باید مثل یک آذربایجانی در انتخابات ظاهر شویم و نگذاریم خدای نا کرده ،اصالت و هویت ما زیر سوال برود. و حتی لازم است در نوع پوشش ،رفتار و از همه مهمتر اخلاق خود دقت کنیم و الگوی اصیل ما مردان تاریخ ساز آذربایجان باشد یعنی آنهایی که تا پای جان ایستادند و با استکبار جنگیدند و هرگز خسته نشدند.
۲-بنظرم اعلام کاندیداتوری فرزندان آذربایجان نشان از روحیه ی بالای آنها دارد اما از طرفی نگرانی جدی این است نکند شورائیان عزیز،ضعیف عمل کرده اند و امروزه همه احساس می کنند بیایند تا شورای اسلامی اورمیه قوی تر شود!
در خاتمه مجددا یادآور می شوم: هر چه باشد شایسته است کاندیداهای احتمالی شورای اسلامی شهر با بررسی همه ی جوانب امر ،هیچ گونه عجله ای برای کاندیداتوری نداشته باشند و آگاهانه تصمیم بگیرندو اگر تشخیص دادند افرادی هستند که به نجات شهر و مردم آن می اندیشند برای آنها کمک کنند تا شهر اورمیه به عنوان پایتخت فرهنگی آذربایجان ،گلستان شود.

 

 

0
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما