کدخبر : 34582
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۷
فاقددیدگاه

امیر حسینی: سناریوهای تکراری فدراسیون والیبال برای فینال لیگ برتر تا کی ادامه خواهد داشت؟!

دورنانیوز - سرویس ورزش آذربایجان : امیر حسینی پاسور تیم والیبال شهرداری تبریز بعد از اتمام بازی در گفتگوی زنده با شبکه ورزش اظهار داشت : فدراسیون با پلن های خاص خود و بصورت هوشمندانه نحوه ی حذف تیم های شهرستانی را از پیش تعیین کرده است و در واقع می توان گفت همانند سالهای قبل فینال لیگ امسال را هم بصورت گلچین و با سلیقه خودشان آرایش کرده اند.

به گزارش دورنانیوز ، در سومین بازی مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال تیم بانک سرمایه که دور مقدماتی لیگ را با صدرنشینی به پایان رسانده بود در خانه والیبال میزبان شهرداری تبریز بود که این بازی سه بر دو به نفع بانک سرمایه به پایان رسید.

امیر حسینی پاسور تیم والیبال شهرداری تبریز بعد از اتمام بازی در گفتگوی زنده با شبکه ورزش اظهار داشت : فدراسیون با پلن های خاص خود و بصورت هوشمندانه نحوه ی حذف تیم های شهرستانی را از پیش تعیین کرده است و در واقع می توان گفت همانند سالهای قبل فینال لیگ امسال را هم بصورت گلچین و با سلیقه خودشان آرایش کرده اند.
پاسور سابق تیم ملی اذعان داشت : بنظر من این همه راه تا فینال فقط دست گرمی و صرفا برای روبه راه نشان دادن کارهاست اینکه لیگ برتر والیبال این کشور با نظم و اصول خود پیش می رود! وگرنه آخر لیگ شفاف و واضح است و دیگر ارزش لیگ از میان برداشته شده است .

حسینی گفت: سال قبل نیز من با مشهد به این سالن آمدم و همین سناریو را تکرار کردند و همین اتفاقات افتاد ، اگر واقعا میخواهیم والیبال پیشرفت کند و مردم لذت ببرند باید برخی سناریو نویسی های از پیش تعیین شده را از والیبال حذف کنیم.

وی در آخر به پایان دادن کار غیر حرفه ای فدراسیون تاکید کرد و گفت: زمان آن رسیده که سازماندهی و خانه تکانی خاصی به نمایش های فدراسیون داده شود و به جد باید در مقابل کار غیر ارزشی و غیر اخلاقی برخی آقایان ایستاد.

این درحالیست ک دو سال قبل نیز فینال رقابت های لیگ برتر والیبال کشور به فینال خونین و لکه ی ننگ والیبال نامگذاری شد تا سناریو آقایان به بار بنشیند.

0
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما