کدخبر : 34485
پنج شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۵
فاقددیدگاه
گزارش تصویری:

بارش برف در استان آذربایجان غربی و تصاویر متفاوت هموطنان از مناظر برفی

دورنانیوز - سرویس سیاسی و اجتماعی :به گفته‌ی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی راه ارتباطی 72 روستای این استان برای چهارمین روز پیاپی به علت بارش برف مسدود است و تلاش عوامل راهداری برای بازگشایی این مسیرها همچنان ادامه دارد.

به گزارش دورنانیوز ، فرماندار ارومیه درباره تبعات بارش سنگین برف در این شهرستان گفت:فردا جشنواره برف و اسکی در خوشاکو داشتیم که کنسل شده است.

وی افزود: محور ارومیه – سیلوانا مسدود است. راهداران تلاش های خود را برای حل این موضوع انجام می دهند.

مردم استان در مصرف گاز صرفه جویی نکنند گاز برخی شهرها قطع می شود

جانشین رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران آذربایجان غربی: برای جلوگیری از قطع گاز در دو روز آینده به مشارکت جدی مردم در صرفه جویی گاز نیاز داریم.

کهوریان گفت : روند کاهش دما تا روز شنبه در استان ادامه خواهد داشت و فردا جمعه پانزدهم بهمن یکی از سردترین روزها امسال را در استان خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه برای جلوگیری از قطع گاز منازل گاز مراکز صنعتی و تولیدی همچون پتروشیمی و کارخانه های سیمان و قند قطع خواهد شد افزود:اگر هر خانوار استان یک بخاری رو در این دو روز خاموش کند ۱۱ میلیون متر مکعب در مصرف گاز صرفه جویی می شود.

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با تاکید به صرفه جویی در مصرف گاز توسط مردم تصریح کرد: در صورت صرفه جویی نکردن متاسفانه نخست گاز شهرهای مرزی همچون سردشت و چالدران قطع می شود و در مرحله بعد گاز سایر شهرهای استان قطع خواهد.

 

 

 

6+
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما