کدخبر : 34325
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ - ۲:۰۰
فاقددیدگاه
شاید تا پایان سال اتفاق بیفتد

آیا حسن روحانی برای بار دوم به آذربایجان غربی سفر خواهد کرد؟!

دورنانیوز - سرویس سیاسی و اجتماعی: معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: تا پایان سال، رئیس جمهور برای افتتاح پنج پروژه بزرگ مقیاس به آذربایجان‌غربی سفر می‌کند.

به گزارش دورنانیوز،معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: تا پایان سال، رئیس جمهور برای افتتاح پنج پروژه بزرگ مقیاس به آذربایجان‌غربی سفر می‌کند.

کهوریان با اشاره به افتتاح پنج پروژه عمرانی بزرگ مقیاس تا پایان امسال توسط رئیس جمهور اظهار داشت: امسال روحانی سدهای سیلوه و سردشت، راه آهن مهاباد ـ نقده، فرودگاه ماکو و دامداری صنعتی دو هزار راسی پگاه سلماس را افتتاح می‌کند.

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به لغو سفر حمید چیت‌چیان وزیر نیرو به استان گفت: این سفر به سبب بارندگی و برودت هوا در استان لغو شد اما به زودی این سفر انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: وزیر نیرو در این سفر به شهرستان‌های پیرانشهر و سردشت عزیمت کرده و از نزدیک شاهد آب‌گیری اولیه سد سردشت و سد سیلوه پیرانشهر قرار می‌گیرد و تا پایان سال نیز این پروژه‌ها توسط رئیس جمهور افتتاح می‌شود.

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی بیان کرد: حمید چیت‌پیان در سفر به سردشت، سامانه آب و فاضلاب این شهرستان را نیز افتتاح می‌کند.

1+
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما