کدخبر : 34319
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ - ۱:۴۲
فاقددیدگاه
محسن شادی از دسترس خارج شد!

رئیس فدراسیون قایقرانی: محسن شادی را دوباره به ورزش قهرمانی باز می گردانیم

دورنانیوز - سرویس ورزش آذربایجان: در حالی که حدود 20 ماه از کناره گیری محسن شادی از میادین ملی گذشته است؛ رئیس فدراسیون قایقرانی در مورد این سرمایه روئینگ کشور گفت: تمام تلاش خود را برای بازگرداندن وی به ورزش قهرمانی جهت حضور در بازی های آسیایی 2018 اندونزی به کار گرفته ایم.

به گزارش دورنانیوز، در حالی که حدود ۲۰ ماه از کناره گیری محسن شادی از میادین ملی گذشته است؛ رئیس فدراسیون قایقرانی در مورد این سرمایه روئینگ کشور گفت: تمام تلاش خود را برای بازگرداندن وی به ورزش قهرمانی جهت حضور در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی به کار گرفته ایم.

غلامرضا امینی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شادی یکی از نخبه های روئینگ ایران است که برای نخستین بار توانست ۲ مدال طلای زیر ۲۳ سال جهان و مدال های طلای بازی های آسیایی گوانگجو و اینچئون را برای ایران اسلامی کسب کند و نباید به این راحتی از عرصه ورزش قهرمانی خداحافظی کند.
وی اظهار کرد: در این خصوص صحبت های اولیه با محسن شادی انجام شده است و ما همچنان منتظر تصمیم نهایی این ورزشکار قهرمان هستیم زیرا شادی باید برخی مسائل شخصی و کاری خود را نیز در نظر بگیرد.
وی با اشاره به برنامه فدراسیون در خصوص این قهرمان ملی بیان کرد: محسن شادی را برای آماده سازی به کشور چین اعزام می کنیم تا تمرین های خود را زیر نظر ‘ لیو چیون’، سرمربی سابق تیم ملی روئینگ ایران آغاز کند زیرا من معتقدم شادی می تواند سومین مدال طلای روئینگ ایران را در رشته قایقرانی در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا کسب کند.
وی ادامه داد: در صورت موافق نبودن شادی برای بازگشتن به عضویت تیم ملی قصد داریم از پتانسیل بالای این قهرمان با تجربه در حوزه مربیگری و هدایت تیم ملی یا استعدادیابی بهره ببریم.
غلامرضا امینی در هشتم اردیبهشت سال گذشته و در پی تصمیم محسن شادی برای خداحافظی از تیم ملی نیز گفته بود که ‘ من طی چند روز آینده با شادی صحبت می کنم تا دلیل اصلی خداحافظی وی را جویا شوم تا شاید بتوانیم مشکلات را مرتفع کنیم و این قهرمان ملی را به تیم ملی بازگردانیم.’
محسن شادی اهل نقده در آذربایجان غربی است و تلاش های خبرنگار ما برای تماس با وی در خصوص تصمیم اش برای بازگشت به میادین ملی تاکنون بی ثمر مانده است.

0
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما