کدخبر : 34296
دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۱
فاقددیدگاه
عالیشاه و نوراللهی راهی تبریز شدند

دو بازیکن پرسپولیس راهی تراکتورسازی میشوند/ صیدهای بزرگ تراکتور در نیم فصل

دورنانیوز - سرویس ورزش آذربایجان: به گفته برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس امید عالیشاه، کاپیتان دوم این باشگاه و نوراللهی به تراکتورسازی خواهند پیوست.

به گزارش دورنانیوز، در شرایطی که از مدت ها قبل شایعه حضور عالیشاه در تراکتورسازی یا یک تیم دیگر نظامی شنیده می شد برانکو امروز به خبرنگاران گفته است که عالیشاه در تمرین امروز وی را از تصمیم خود برای جدایی از پرسپولیس و انجام خدمت سربازی مطلع کرده است.
عالیشاه که در زمان علی دایی از تیم راه آهن به پرسپولیس منتقل شده یکی از بازیکنان مهم این تیم در ۴ فصل گذشته به شمار می آید و سال گذشته نیز در صدر بهترین گلسازهای لیگ قرار داشت. این بازیکن ساروی مشکلاتی در مورد ادامه تحصیلش داشت. او در نهایت تصمیم خود را گرفت و با توجه به نیمکت نشینی در چند بازی پرسپولیس سرانجام اعلام کرد که به صورت موقت از جمع پرسپولیسی ها جدا خواهد شد.
پیش از عالیشاه احمد نوراللهی، بازیکن جوان پرسپولیس نیز با اعلام این تصمیم، خود را سرباز کرده و به تراکتور خواهد رفت. این دومین انتقال بزرگ از پرسپولیس به تراکتور بود؛ آن هم در شرایطی که دو تیم رقابت سختی برای کسب قهرمانی دارند.

 

یقینا این اتفاق منجر به تقویت تیم تراکتورسازی شده  آن هم در شرایطی که  نیم فصل دوم  برای پرسپولیس باتوجه به حضور  ۸ بازیکن در تیم ملی و حضور در رقابت های آسیا دشوارتر از همیشه خواهد بود. البته مدیران پرسپولیس باتوجه به قانون سربازی دستشان در این مورد  بسته است. اما آنها باید به سرعت به دنبال جذب بازیکنان ممتاز و جدید به جای نوراللهی و عالیشاه باشند؛ اتفاقی که البته به این سادگی ها هم رخ نخواهد داد چون بازیکنانی با تراز این دو بازیکن در بازار نقل و انتقالات به دشواری آزاد خواهند بود.

 

0
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما