کدخبر : 34192
چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۲
فاقددیدگاه
با نیمی از یاران همیشگی

دورناهای آذربایجان در گنبد پرواز کردند/ شهرداری ۳ هاوش گنبد ۱

دورنانیوز - سرویس ورزش آذربایجان: تیم والیبال شهرداری اورمیه در هفته دهم رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور با برتری مقابل تیم هاوش گنبد به پنجمین پیروزی خود در دیدارهای دور رفت رسید.

به گزارش دورنانیوز، هفته دهم دور رفت سی امین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران، جام شهدای منا امروز چهارشنبه با انجام ۶ دیدار در شهرهای تهران (۲ مسابقه)، ساری، گنبد، اراک و ورامین پیگیری شد.
تیم شهرداری ارومیه که در سالن المپیک شهر گنبد میهمان تیم هاوش این شهر بود موفق شد با نتیجه سه بر یک مقابل حریف گنبدی پیروز شود تا به نوار ناکامی های خود پایان دهد.
شهرداری ارومیه در حالی که آرش کشاورزی، اولی پکا، عبدالرضا علیزاده و مهدی قزلباش چهار یار کلیدی خود را در اختیار نداشت، بازی خوبی در مقابل هزاران هوادار گنبدی به نمایش گذاشت.
تیم شهرداری ارومیه پس از واگذار کردن ست اول این دیدار با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ با حفظ هماهنگی و انسجام بیشتر توانست در سه ست متوالی با نتایج ۲۵ بر ۱۴، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۱۷ از سد حریف عبور کند.
رحمان محمدی راد مربی ۲ سال پیش تیم شهرداری ارومیه و سرمربی فعلی هاوش گنبد با وجود شناخت کامل از یاران ارومیه ای نتوانست در مقابل نمایش قابل قبول حریف کاری از پیش ببرد و تسلیم تیم شهرداری ارومیه شد.
شهر گنبد نیز همچون ارومیه سابقه طولانی در والیبال دارد و هزاران تماشاگر این شهر برای حمایت و تشویق تیم محبوبشان در سالن مسابقه حاضر شده بودند.
مسعود یزدان پناه با کمک محمد عشق دوست قضاوت این مسابقه را بر عهده داشت و حمید حق بین و یونس حسن زاده ناظران این دیدار بودند.
به گزارش ایرنا، تیم شهرداری ارومیه چهارشنبه هفته آینده در آخرین و یازدهمین هفته رقابت های دور رفت لیگ برتر میزبان تیم عمران ساری در سالن ۶ هزار نفری غدیر ارومیه است.
شهر ارومیه با ۶۰ سال قدمت در رشته والیبال و داشتن ۲۲ مربی بین المللی جایگاه ویژه ای در سطح ایران دارد.
تیم های والیبال ارومیه تاکنون به جز مقام قهرمانی جام کوروش در سال ۱۳۵۰ هیچ مقام قهرمانی دیگری ندارد و هواداران والیبال دوست این شهر همچنان در حسرت کسب کاپ طلایی و راهیابی به جام باشگاه های آسیا هستند.
تیم والیبال شهرداری ارومیه سال گذشته با هدایت جهانگیر سیدعباسی بدون انجام دیدار رده بندی، مقام سوم مشترک لیگ برتر ایران را به همراه تیم ثامن الحجج مشهد به دست آورد.

 

 

0
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما