کدخبر : 34174
چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۲
فاقددیدگاه
رئیس اداره راه و شهرسازی اهر:

نمک پاشی و برف روبی راه های ارتباطی اهر همچنان ادامه دارد

دورنانیوز - سرویس سیاسی و اجتماعی : رئیس اداره راه و شهرسازی اهر گفت: 34 نفر از نیروهای این اداره در قالب 5 گروه و با استفاده از 14 دستگاه ماشین آلات سنگین در زمینه نمک پاشی و برف روبی راه های ارتباطی این شهرستان فعالیت می کنند.
به گزارش دورنانیوز، علی سلطانی اظهار کرد: در پی بارش برف تردد در چند محور مواصلاتی با مشکل مواجه شده است که با تلاش شبانه روزی ماموران و پرسنل این اداره از بسته شدن این راه ها جلوگیری شد و با تلاش نیروهای راهداری عملیات برف‌روبی و نمک‌پاشی در محورها در حال انجام است.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۴ خودرو سبک، سنگین، نیمه سنگین برای پاکسازی و اقدامات راهداری فعالیت می‌کند، اضافه کرد: ۳۴ نفر از نیروهای اداره راه و شهرسازی اهر در محورهای مواصلاتی فعالیت دارند.
وی در ادامه افزود: در حال حاضر تردد در گردنه های گویجه بیل، سامبران و سایر راه های ارتباطی آرامش خود را حفظ کرده، از رانندگان خواست از سفرهای غیرضروری در این محورها خودداری کنند.
سلطانی اظهار کرد: رانندگان برای تردد در راه های ارتباطی با استفاده از زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی اقدام به سفر کرده و با راهداران اداره راه و شهرسازی همکاری داشته باشند.
0
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما