کدخبر : 34163
دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۷
فاقددیدگاه
با حکم استاندار آذربایجان غربی:

اعضای جدید شورای سیاستگذاری بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان غربی معرفی شدند

دورنانیوز - سرویس تاریخی و فرهنگی: استاندار آذربایجان غربی در احکامی جداگانه، بهرام اسدی، سیدهادی طباطبائی، مصطفی قلی زاده علیار و خانم رویا شاه حسینی را بعنوان اعضای شورای سیاستگذاری بنیاد فرهنگ، هنر و ادب دفتر استان آذربایجان غربی منصوب نمود.

به گزارش دورنانیوز، استاندار آذربایجان غربی در احکامی جداگانه، بهرام اسدی، سیدهادی طباطبائی، مصطفی قلی زاده علیار و خانم رویا شاه حسینی را بعنوان اعضای شورای سیاستگذاری بنیاد فرهنگ، هنر و ادب دفتر استان آذربایجان غربی منصوب نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی، در بخشی از این احکام خطاب به اعضای جدید شورا آمده است: با عنایت به سوابق ارزشمند علمی حضرتعالی در حوزه فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان و با استناد به بند ۵ ماده ۲۰ اساسنامه “بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان”، به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان “عضو شورای سیاستگذاری دفتر استان آذربایجان غربی” بنیاد انتخاب می نمایم.

در ادامه آمده است: امید است با استعانت از خداوند متعال و تاسی از منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و سیاست های فرهنگی دولت تدبیر و امید، در پیگیری وظایف محوله در چارچوب اهداف و وظایف اساسنامه بنیاد “فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان” موفق و موید باشید.

1+
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما