کدخبر : 34143
چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۶
فاقددیدگاه
از دکه های مطبوعاتی بخواهید:

شماره ۱۹۸ نشریه «دعوت» منتشر شد

دورنانیوز - سرویس سیاسی و اجتماعی: شماره 198 نشریه سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و ورزشی دعوت به دو زبان تورکی و فارسی و در 8 صفحه در اورمیه منتشر شد، مخاطبان عزیز میتوانند این نشریه را از دکه های مطبوعاتی سراسر استان بخواهند.
به گزارش دورنانیوز ، شماره ۱۹۸ نشریه سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و ورزشی دعوت به دو زبان تورکی و فارسی و در ۸ صفحه در اورمیه منتشر شد، مخاطبان عزیز میتوانند این نشریه را از دکه های مطبوعاتی سراسر استان بخواهند. 
نشریه دعوت در نسخه ی جدید خود و بصورت ویژه در صفحه نخست خود به  حاثه قطار تبریز مشهد پرداخته است و اظهارات وزیر راه و شهرسازی پیرامون این موضوع را مورد انتقاد قرار داده است.
همچنین در این شماره از نشریه به هیاهو و شانتاژ کوته فکرانه برخی  سیاسیونی که تفکرات پان فارسیستی در اظهاراتشان موج میزند نیز در مطلبی با عنوان « اهداف مهم فراکسیون تورک زبان های کشور دقیقا حفظ منافع ملی است نه احساسات قومی» واکنش  نشان داده است.
این نشریه بانگاهی انتقادآمیز و با تیتر“نقده در کجای استان قرار دارد؟!“ به بی مهری ها و عدم توجهات مسئولین استانی و کشوری نسبت به شهری پرداخته است که روزی دروازه آذربایجان به شمار می آمد !
دعوت در صفحه اقتصادی خود نیز مدیر کل امور مالیاتی استان را به چالش کشیده است و خواستار انتشار فیش حقوقی ایشان برای شفاف سازی در این زمینه شده است.
صفحه ورزشی نشریه با تیتر“چرا مدیرعامل باشگاه شهرداری اورمیه دوست نداردحواشی این تیم تمام شود” به انتقاد از عملکرد بسیار ضعیف یوسفی مدیرعامل باشگاه پرداخته است.
در این نشریه همچنین به عمکرد ضعیف دستگاه های دولتی در مورد وضعیت احیای دریاچه اورمیه نیز با تیتری با عنوان «اورمو گؤلو اؤلوم گؤنون هاواقدی؟» به متوقف شدن عملیات احیای دریاچه پرداخته شده است.

صفحه فرهنگی دعوت نیز ضمن انتشار وصیت پروفسور جواد هیئت ، به انتقاد از تبعیض در برخورد با تجمعات فرهنگی ، اجتماعی سالروز درگذشت بابک خرمدین و تجمعات سالهای اخیر کوروش پرستان پرداخته است.

 

%d9%86%d8%b4%d8%b1%db%8c%d9%87-%d8%af%d8%b9%d9%88%d8%aa2

10+
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما