کدخبر : 34103
یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۲
فاقددیدگاه

چرا مدیرعامل باشگاه شهرداری اورمیه دوست ندارد حواشی این تیم تمام شود؟

دورنانیوز - سرویس ورزش آذربایجان : متاسفانه نبود مدیرعامل قوی و کارآمد در رأس باشگاه شهرداری اورمیه ضربه های بسیار سنگینی را به والیبال اورمیه وارد کرده است. به طوری که جناب آقای یوسفی در این دو سال اخیر با اشتباهات فاحش خود در زمینه تیم داری در چندین رشته ورزشی و جذب بازیکنان میلیاردی که قادر به دادن حق و حقوقشان نمی باشد و صرف هزینه های هنگفت نامربوط ، باعث وخامت اوضاع مالی این باشگاه بزرگ شده است.
به گزارش دورنانیوز؛ بر طبق آخرین اخبار دریافتی ، فدراسیون والیبال در ضمن اجرایی کردن آخرین هشدار خود ، تمامی کارتهای بازی بازیکنان و کادر فنی تیم شهرداری اورمیه را جمع آوری کرد تا تیم شهرداری اورمیه با خطری بسیار بزرگ روبه رو شود.
این تیم که از ابتدا با مشکلات مالی بزرگی دست و پنجه نرم می کرد حال به دلیل عدم انجام تعهدات خود در زمینه اعاده ضمانتنامه بانکی به فدراسیون والیبال کارت بازی بازیکنانش مصادره گردیده است تا در صورت مرتفع نشدن این مشکل بازی پنجشنبه شهرداری اورمیه و متین لغو گردد و تیم اورمیه بازی به این مهمی را ۳بر۰ واگذار نماید.
متاسفانه تمامی وعده های داده شده از طرف مدیرعامل باشگاه پوچ درآمد تا حال معلوم شود که نگرانی های هواداران و والیبال دوستان اورمیه ای از وضعیت تیم شهرداری اورمیه به جا بوده است و اعتراضات قبل از فصل برخی هواداران کاملا درست بوده است.
با کمی تأمل در مورد وضعیت وخیم باشگاه به راحتی می توان دلایل این اوضاع را پیدا کرد. متاسفانه نبود مدیرعامل قوی و کارآمد در رأس باشگاه شهرداری اورمیه ضربه های بسیار سنگینی را به والیبال اورمیه وارد کرده است. به طوری که جناب آقای یوسفی در این دو سال اخیر با اشتباهات فاحش خود در زمینه تیم داری در چندین رشته ورزشی و جذب بازیکنان میلیاردی که قادر به دادن حق و حقوقشان نمی باشد و صرف هزینه های هنگفت نامربوط ، باعث وخامت اوضاع مالی این باشگاه بزرگ شده است.به طور مثال در موضوع تشکیل تیم هندبال اورمیه با توجه به مخالفت های شهردار برای بستن تیمی در حد قهرمانی در این رشته، همین آقای مثلا مدیر برای خودشیرینی در مقابل مدیران بالادستی خود در مجموعه شهرداری و بدون توجه به بودجه و وضعیت مالی باشگاه و مجموعه شهرداری، برای بستن تیمی میلیاردی برای حضور در مسابقات لیگ برتر کشور موافقت کرد.

اما نکته ای بسیار جالب و مهمی که در این چند وقت اخیر احساس می شود این می باشد که با عنایت به این بی تدبیری های عمدی یا غیر عمدی به نظر می رسد آقای یوسفی دوست ندارند تیم از حاشیه ها دور باشد!

عدم توجه های آقای یوسفی به وضعیت باشگاه و ناکارآمدی ایشان،چه قبل از شروع فصل و چه در شرایط کنونی (که تیم در حساس ترین برهه زمانی قرار گرفته است) همیشه وجود داشته است و همین مسائل نیز باعث می شوند تا تیم وارد حاشیه های خودساخته ای شود که با صرف کمترین زمان ممکن می توانست حل گردد.

قبل از شروع فصل و در روزهایی که تیم بدون حاشیه تمرین می کرد و بازیکنان مدنظر تراویسا در تمرینات بودند بی تدبیری آقای یوسفی در مورد توافقات انجام گرفته با علیرضا مباشری باعث شد تیم وارد حاشیه هایی شود که تا همین چند روز پیش نیز این حاشیه ها ادامه داشت. در حال حاضر نیز که تیم دیدارهای حساسی را پیش رو دارد انگار آقای یوسفی مشغولیت های ذهنی دیگری جز باشگاه و والیبال را دارند که توافقاتشان با فدراسیون را چندان مهم قلمداد نمی کنند و به شهردار نیز در این رابطه اطلاعات غلط می دهند!

به نظر می رسد عواملی داخل مجموعه شهرداری سخت در تلاش هستند تا تیم غرق در حاشیه باشد تا این افراد بتوانند به اغراض سیاسی خود نائل آیند … آنهم به قیمت به نابودی کشاندن ورزش اول شهر …
روزی با فراری دادن بازیکنی که مدنظر مربی است این کارها انجام می شود …
روز دیگر با کارشکنی هایشان در مقابل توافقات انجام گرفته با مربی و بازیکنان خارجی …
و روزی دیگر نیز با اطلاعات غلط به شهردار دادن و تیم را به سرحد انحلال کشانیدن …

خلاصه هر اتفاقی که در این چند ماه اخیر رخ داده است نشان از ناکارآمدی مدیریت باشگاه شهرداری اورمیه است و در چنین شرایطی مطمئنا اولین نفری که باید مقصر شناخته شود شخص آقای یوسفی می باشد که در این شرایط تغییر تفکر در زمینه مدیریتی تیم می تواند بسیار راهگشا باشد.
2+
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما