کدخبر : 34088
شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۶
فاقددیدگاه
گزارش دورنانیوز:

افتتاح فاز نهایی تقاطع غیر همسطح امامت با حضور عالی ترین مقام های استانی

دورنانیوز - سرویس سیاسی و اجتماعی: صبح امروز فاز نهایی پروژه امامت با حضوراستاندار، شهردار، نماینده مردم اورمیه در مجلس شورای اسلامی و فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی به افتتاح رسید.

به گزارش دورنانیوز، صبح امروز فاز نهایی پروژه امامت با حضوراستاندار، شهردار، نماینده مردم اورمیه در مجلس شورای اسلامی و فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی به افتتاح رسید.

قربانعلی سعادت درآئین افتتاح فاز نهایی پروژه غیر هم سطح امامت با بیان اینکه عملکرد شهرداری در حوزه های مختلف مطلوب بوده است افزود: اداره کردن سازمان هایی مانند شهرداری که درآمد وهزینه آنها به عهده خودشان است کاری بسیار سخت بوده و افتتاح چنین پروژه هایی با وجود مشکلات مالی کاری بسیار بزرگ وتحسین برانگیز است.
سعادت با بیان اینکه اکنون تمامی شهرداری های استان با مشکلات عدیده مالی از قبیل بدهی به پیمانکاران و پرداخت حقوق کارمندان خود دست وپنجه نرم می کنندافزود: امیدواریم این شرایط سخت مالی برای تمامی شهرداری های استان از بین رفته وشاهد رونق دوباره اقتصادی باشیم.

فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی در مراسم افتتاحیه این پروژه اظهار داشت : بنده نیز به نوبه ی خودم بابت تلاش ها و خدماتی که با تمامی محدودیت هایی که شهرداری اورمیه با آن درگیر است توانست این پروژه عظیم را افتتاح کند  خدا قوت و دست مریزاد میگویم و از موسسه امین که در سال اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل  با وجود تمام مشکلات مالی با تفکر جهادی و با تمام توان شهرداری را در ساخت این پروژه یاری فرمودند که افتتاح چنین پروژه هایی یقینا به نفع اسایش مردم است.

شهردار اورمیه نیز با بیان اینکه؛ این پروژه در راستای مصوبات شورای اسلامی شهر اورمیه در سال ۹۵ و با وجود تنگناهای شدید مالی با همت موسسه امین به افتتاح رسید،

حضرت پور تکمیل رینگ میانی شهر، روان سازی ترافیکی میدان مولوی و تامین دسترسی به خیابان های اطراف، کاهش مصرف سوخت و آلاینده ها ی هوا را از مهمترین مزایای راه اندازی این تقاطع ذکر کرد.

وی اظهار داشت: از تمامی دست اندرکاران و کسانی که در ساخت این پروژه شهرداری اورمیه را یاری رساندند کمال تشکر و امتنان را دارم.

2+
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما