کدخبر : 34071
جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۵
فاقددیدگاه
رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی استان:

سرما از استان می رود؛ آغاز بارش در آذربایجان غربی طی هفته آینده

دورنانیوز - سرویس سیاسی و اجتماعی: رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی آذربایجان غربی از کاهش میزان برودت هوا در استان و آغاز بارش در آذربایجان غربی طی هفته آینده خبر داد.

به گزارش دورنانیوز، رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی آذربایجان غربی از کاهش میزان برودت هوا در استان و آغاز بارش در آذربایجان غربی طی هفته آینده خبر داد.

مهدی صابری امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران از کاهش برودت هوا از امروز خبر داد و اظهار داشت: بررسی نقشه‌های پیش‌یابی نشان دهنده تداوم شرایط پایدار جوی و سردی هوا طی امروز بوده که پیامد آن جوی آرام در استان خواهد بود.

وی با بیان اینکه از امروز با تغییر جریانات از میزان برودت هوا کاسته خواهد شد، ادامه داد: طی هفته گذشته شاهد کاهش نسبتا شدید هوای استان آذربایجان غربی بودیم.

رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی آذربایجان غربی اعلام کرد: با این توصیف پیش‌بینی می‌شود امروز آسمان استان

صاف تا کمی ابری بوده و افزایش تدریجی دما را در طول روز شاهد باشیم.

این مسؤول با اشاره به پیش‌بینی جوی استان طی روزهای آینده، یادآور شد: آسمان استان طی روز آینده صاف تا کمی ابری، گاهی با وزش باد همراه خواهد بود.

صابری با بیان اینکه فردا شاهد بارش در استان باشیم، اظهار داشت: اواخر وقت فردا شاهد افزایش ابر و بارش در استان خواهیم بود که این بارش‌ها در ارتفاعات خود را به صورت برف نشان خواهد داد.

رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی آذربایجان غربی با بیان اینکه این بارش‌ها عمدتا در شهرهای شمالی استان خود را نشان می‌دهد، یادآور شد: با آغاز بارش‌ها، شهرهای شمالی استان شاهد بارش برف و باران خواهند بود.

این مسؤول با بیان اینکه هم اکنون دمای هوای شهرستان بوکان کمترین دما را در بین شهرستانها به خود اختصاص داده است، تصریح کرد: بوکان به عنوان سردترین شهر استان بوده و دمای هوا این شهر هم اکنون ۱۵ درجه زیر صفر است.

 

0
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما