کدخبر : 31842
دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۲
فاقددیدگاه
بازیکنان بدون قرارداد !

قراردادهای ثبت نشده،تهدیدی بالقوه برای باشگاه شهرداری اورمیه

دورنانیوز-سرویس ورزش آذربایجان: به دلیل عدم ثبت رسمی قراردادهای بازیکنان باشگاه شهرداری اورمیه،هر لحظه احتمال جدایی یارهای جذب شده این تیم را تهدید می کند که باید هر چه سریعتر برای آن چاره ای اندیشیده شود.

به گزارش دورنانیوز مدیرعامل باشگاه شهرداری اورمیه در نشست خبری خود با اصحاب رسانه خبر از ثبت قرارداد بازیکنان این تیم تا روز یک شنبه خبر داد اما پس از اتمام روز یک شنبه خبری از ثبت این قراردادها نشد!
در حالی که تمامی تیم ها در فصل نقل و انتقالات درصدد بستن تیمی قدرتمند و مدعی هستند،برای رسیدن به این هدف حتی به هربه جذب بازیکنان قرارداد داشته تیم های دیگر نیز دست می زنند.
متاسفانه باشگاه شهرداری اورمیه به دلیل بدهی های مالی خود در چند سال گذشته و ملزم شدن تیم ها به تسویه مالی با بدهکاران خود از طرف فدراسیون به عنوان شرط ثبت قرارداد در هیئت والیبال، این تیم نتوانست قراردادها را ثبت کند.
در چنین شرایطی که باشگاه شهرداری سابقه جدایی یک بازیکن به دلیل مشکلات مالی با مسئولان این تیم و عدم ثبت قرارداد در هیئت والیبال را دارد تمامی هواداران از تکرار چنین اتفاقی نگرانی شدیدی دارند تا دوباره شاهد جدایی بازیکنی از این تیم نباشند.
امیدواریم هر چه سریعتر مسئولین باشگاه شهرداری اورمیه نسبت به تسویه حساب با تمامی بازیکنان و کادرفنی تیم های خود اقدام نمایند تا بیشتر از این شاهد اتفاقات ناگوار برای والیبال اورمیه نباشیم.

0
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما