کدخبر : 31002
شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵ - ۸:۴۲
فاقددیدگاه
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی:

دنبال بهانه نباشید؛ به کرار گفتم می توانی به اروپا بروی!

دورنانیوز - سرویس ورزش آذربایجان : امیر قلعه نویی در گفت وگویی درباره روند نقل و انتقالات تراکتورسازی اظهار داشت: ما یارگیری خوبی داشته ایم و تمام نفراتی که براساس مطالعه در لیست خود قرار داده بودیم جذب شده اند. این بازیکنان را براساس شناخت مان و برای رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت جذب کرده ایم. از این بابت خوشحالم و جا دارد از آجرلو تشکر کنم.

به گزارش دورنانیوز ، سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: به کرار گفتم می توانی به اروپا بروی.

امیر قلعه نویی در گفت وگویی درباره روند نقل و انتقالات تراکتورسازی اظهار داشت: ما یارگیری  خوبی داشته ایم و تمام نفراتی که براساس مطالعه در لیست خود قرار داده بودیم جذب شده اند. این بازیکنان را براساس شناخت مان و برای رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت جذب کرده ایم. از این بابت خوشحالم و جا دارد از آجرلو تشکر کنم.

وی درباره جذب کرار جاسم و برخی انتقادات به حضور او خاطرنشان کرد: آدم هایی دنبال این مسایل هستند که می خواهند به تیم لطمه بزنند. آنها قبلا به گونه ای دیگر بحث می کردند و حالا می خواهند از طریق کرار برای تیم دردسر درست کنند. بنده با کرار بارها صحبت کردم. او بازیکن بزرگی است و می تواند به ما کمک کند.

سرمربی تراکتورسازی افزود: کرار از نظر اخلاقی و رفتاری باید خودش را درست کند. او بازیکنی است که اگر پولش به موقع برسد با تمام وجود بازی می کند. در جلسه ای که با او داشتم گفتم که اینجا می توانی خودت را احیا کنی و حتی می توانی در فوتبال اروپا بازی کنی. امیدوارم باتوجه به به شرایط خوبی که تراکتورسازی دارد این بازیکن هم بتواند بهترین عملکرد خودش را نشان دهد. از همه اینها مهم تر خوشحالی و رضایت مردم آذربایجان است. طرفداران تراکتورسازی از حضور کرار راضی هستند و این از همه چیز مهم تر است. حالا یک عده هستند که عادت دارند به بهانه های مختلف علیه امیر قلعه نویی موضع بگیرند. این هم زیاد مهم نیست.

قلعه نویی در پایان در پاسخ به این سوال که با این همه ستاره آیا در بحث انتخاب ترکیب ۱۱ نفره کار سختی نخواهد داشت، گفت: ما باید انتهای لیگ را ببینیم. بالاخره تیمی می تواند در روزهای پایانی لیگ در بورس باشد که نفرات یک دستی داشته باشد. ما هم بر این اساس تیم خود را بسته ایم. تراکتور تیم بزرگی است و طرفداران پرشوری دارد و ما به همین دلیل تلاش کرده ایم تیمی ببندیم که در شأن این تماشاگران باشد./دی اسپورت

 

 

 

0
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما