کدخبر : 30843
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۲
فاقددیدگاه
مدیرکل پزشکی قانونی:

علت اصلی مرگ ۴۴ درصد از افراد در حوادث رانندگی آذربایحان غربی مشخص شد

دورنانیوز - سرویس سیاسی و اجتماعی :‌مدیرکل پزشکی قانونی استان آذربایجان‌غربی گفت: در دو ماهه امسال 56 درصد از افرادی که دچار حادثه رانندگی شدند در محل حادثه جان باختنتد.

به گزارش دورنانیوز ، رسول روشنی با اشاره به آمار جانباختگان حوادث رانندگی دوماهه امسال استان اظهار داشت: در دو ماه امسال علت اصلی مرگ ۴۴ درصد از افراد ضربه به سر و ۹ درصد شکستگی‌های متعدد بود.

مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان‌غربی بیان کرد: ۸ درصد از حادثه‌دیدگان رانندگی در استان به دلیل خونریزی و ۳۹ درصد به دلیل علل اشتراکی جان خود را از دست دادند.

روشنی با بیان اینکه محل فوت یک درصد از افراد در منزل و نامعلوم بوده، افزود: علاوه بر آن در دو ماهه نخست سال‌جاری مرگ ۵۶ درصد از افراد در محل حادثه‏، ۵ درصد حین انتقال به بیمارستان و ۳۹ درصد از افراد در بیمارستان گزارش شده است.

مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه بیشترین تعداد کشته‌های تلفات حوادث رانندگی دردو ماهه امسال مربوط به شهرستان ارومیه ۲۰ درصد و یک‌درصد نیز مربوط به شهرستان‌های چالدران، شاهین‌دژ و تکاب بوده، تصریح کرد: بیشترین تلفات حوادث رانندگی در استان با ۲۲ درصد مربوط به سنین ۲۰ تا ۳۰ سال است.

0
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما