کدخبر : 2910
چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۹:۱۱
۶ دیدگاه

بعد از روزنامه ایران اینبار خبرگزاری فارس تورک ها را مورد تمسخر قرار داد

دورنانیوز – سرویس سیاسی و اجتماعی : خبرگزاری فارس نیوز در اقدامی بی شرمانه و بدور از شئونات اخلاقی بازهم ترکها را به سوسک تشبیه کرد.

این خبرگزاری در بخش “طرح و کاریکاتور” روز سه شنبه مورخه ۱۳۹۲/۱۱/۰۸ طی کاریکاتوری توهین آمیز از وجود “سوسکها” در دانشگاه صنعتی تبریز خبر داد.

بر همین اساس در کاریکاتور مذبور هئیت سه نفره بازرسی سوار بر بلدوزر یوده برای از بین بردن سوسکها که ظاهرا در خوابگاهای دانشگاه صنعتی تبریزهستند قصد تخریب آنرا دارند.

گفتنی است در ۲۲ اردیبهشت ماه سال ۱۳۸۵ روزنامه دولتی ایران طی کاریکاتور مشابهی ترکها را به سوسک تشبیه کرده بود که با اعتراضات عمومی مردم آزربایجان مواجه شد که منجر به درگیریهای خونین یک خرداد ۱۳۸۵ شد.

لینک مذکور در فارس نیوز:

http://www.farsnews.com/imgrep.php?nn=13921108001323

0
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
نظرات بازدید کنندگان
 1. من نمی دونم فارسها نمادشون رو به دیگران تشبیع می کنن چرا من مدندم……………..

  0

 2. ترک باید بداند که در جهان امروز از مثلث خیانت روس و چین و پان فارس ها البته با حمایت یهودیان اسلام ستیز در کنار انگلیس بدترین و بیشترین ضربات را متحمل می شود. چاره ای جز بیداری نیست

  2+

 3. دوستان خیانت صدا و سیمای مراکز استانهای آذربایجان غربی و شرقی و زنجان و اردبیل و همدان …در حق ملت ترک از خیانت خبرگزاری فارس و روزنامه ایران و امثالهم اگر بیشتر نباشد کمتر هم نیست. سیمایی که در ظاهر ترکی است ولی به صورت نرم و پنهاkی تفکرات پان فارس ها را در استانهای ترک نشین ترویج و تبلیغ می کنند.
  ما با دست خودمان تیشه بر ریشه خودمان می زنیم. ترک باید بداند که غیر از ترک دوستی ندارد و والسلام

  1+

 4. متاسفانه یک تعداد فارس فاشیست احمق در روزنامه ها و جراید نفوذ کرده اند که نمی دانند خودشان چی هستند و از جامعه چی می خواهند! و در قبال عجز خود در برابر ملت عظیم و پشتکار ترک ، نفرت خود را اینگونه آشکار می کنند. انشاء الله خداوند رحمان بد خواهان ملت ترک را همواره خوار و ذلیل گرداند.

  1+

 5. به قول پدربزرگم تا ثریا می رود دیوار کج

  0

 6. کاریکاتور اولی را تغییر دادند

  برگزاری نیمه رسمی فارس نیوز در بخش کاریکاتور روز سه شنبه مورخه هشتم بهمن کاریکاتور با عنوان “ارزیابی سوسکها!…” و با زیر نویس “هیأت سه نفره ارزیابی وزارت علوم هدف خود را از حضور در دانشگاه صنعتی تبریز بررسی وجود سوسک در خوابگاه‌ها اعلام کرد!” بار دیگر ترکها را به سوسک تشبیه کرده بود.

  سوسک ها الان دفتر رئیس دانشگاه است را تغییر دادند نوشتند الا برین دفتر رئیس دانشگاه

  0

دیدگاه شما