کدخبر : 28848
یکشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۶
۲ دیدگاه
دور دوم انتخابات مجلس اورمیه

آذربایجان نگران است …

دورنانیوز - سرویس سیاسی و اجتماعی: دور دوم دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان اورمیه با اجماع ممکان و میلان دو کاندیدای کرد زبان شهرستان اورمیه پیش میرود و در این بین سید هادی بهادری با بازی کردن در پازل اصلاح طلبان که بنظر میخواهند وی را دور زده و ممکان را جایگزین وی کنند بشدت پایگاه مردمی خود را نگران کرده است و با قرار گرفتن در ائتلاف با برادران کرد زبان مان کمی تا قسمتی هواداران خود را به تامل وا داشته است و روح اله حضرت پور مظلوم ترین کاندیدای حاضر میباشد که در همان خط و مشی مردمی خود قدم بر میدارد ؛ تفاسیر و تصاویر زیر بیشتر گویای تفسیر موضوع خواهد بود.

دورنانیوز – بهنام بابازاده : طرح ۳ سوال از میان پرونده ی دور دوم انتخاباتی :

از سه تفنگدار اصلاح طلب سخن گوییم یا از مظلومیت و محجوبیت فرزند دیار آذربایجان که در مام وطن غریب مانده است؟

حضور در جمع افراد سرشناس و عناصر مهم اصلاح طلب کشور سخن به میان آوریم یا دور زدن بهادری توسط دو کاندیدای اصلاح طلب کرد زبانمان؟!

همایش انتخاباتی اصلاح طلبان بنامیمش یا اثبات نخبه بودن ظریف آذربایجان که با بی ظرافتی تمام دارد دل هواداران خود را خون میکند؟!

بگذریم…

 

باسلام؛

دکتر بهادری عزیز همانند گذشته که برایتان برای اولین بار ظریف آذربایجان نام نهادم هنوز هم احترام خاصی برایتان قائلم ولی رفتارهای شما بنده را به عنوان یکی از حامیانتان بشدت اذیت میکند!

نمیدانم از قرار گرفتن شما در لیست اصولگرایان تندرو  یاوران غدیر در انتخابات ۲ سال پیش شورای شهر اورمیه سخن برانم و یا حضور شما در انتخابات مجلس دهم در لیست اصلاح طلبان؟! نمیدانم از قرار گرفتن نام شما در لیست هویت طلبان اورمیه مشعوف شوم و یا ائتلافتان با یکی از برادران کرد زبانم متعجب؟! نمیدانم این پارادوکس ها بنده را گیج و مبهوت کرده است ولی نیک و خوب میدانم که رای به هر قیمتی ارزش ندارد!

دقیقا یادم می آید وقتی با شما تماس گرفتم و نسبت به حضورتان در لیستی که یکی از برادران کرد زبانمان حاضر بودند و ائتلاف شما با ایشان سخن گفتم ؛ این لیست را افتخار خود دانستید! و وقتی گفتم حمایت هویت طلبان را از دست خواهید داد، عقیده ای را بیان کردید که بنده اکراه دارم آنرا در شرایط حساس کنونی بیان نمایم ولی وقتی امروز مجدد دیدم در کنار دو برادر کرد زبانمان راهی تهران شده اید و در همایش اصلاح طلبان شرکت کرده اید؛ خواستم بگویم بازیچه ی اصلاح طلبان نشوید تا مبادا فردا همانند امروز در تهران ممکان و میلان دست های شمارا در پوست گردو قرار دهند و از سویی دیگر اعتماد مردم اورمیه و آذربایجان عزیز را که در شرایط فعلی و در این مقطع حساس کوچکترین حرکات کاندیداهای خود را بسیار حساس و زیرکانه زیر ذره بین قرار داده اند؛ ترد شوید!

مگر شما چه چیز از روح اله حضرت پور جوان کم دارید که بر روی اعتقادات خود با تمامی هزینه ها ایستاد؟! از پایه رای حداقل ۴۰ هزار رایی اصولگرایان عدول کرد و گذشت و گفت مستقل می آیم تا وامدار کسی نباشم و تعهد و میثاقم فقط و فقط با مردم باشد!

شمارا به خداوندی یکتا قسم میدهم از دوست و یار شفیق خود قربان احمدی سوال کنید چند ماه و تا ساعت چند نصف شب بدنبال روح اله حضرت پور بودند تا میثاق نامه اعتدال و توسعه منصوب به ریاست محترم جمهوری دکتر روحانی را امضا کنند ولی نکرد و گفت مردم و مردم و مردم …

اما در هر حال مردم آذربایجان در شرایط فعلی شمارا بر خواهند گزید ، اما حرکات شمارا در حافظه تاریخی خود محفوظ نگاه خواهند داشت! بیایید تا دیر نشده به دامان مردم برگردید و هر چیزی بنام لیست لعنتی است! اعلام برائت کنید! تا اورمیه ای ها و آذربایجانی ها با افتخار و اقتدار فرزندان خود را راهی بهارستان کنند، برای تجلی شکوفایی هرچه بیشتر نظام جمهوری اسلامی ایران و آذربایجان عزیز  در زیر سایه ی مقام معظم رهبری ….

 

 

به امید اجماع فرزندان آذربایجان / باشد که رستگار شویم …

photo_2016-03-13_12-59-09

 

 

 

 

 

 

15+
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
نظرات بازدید کنندگان
  1. آغلاما آنام آغلاما
    من اولوم وطن ساغ اولسون

    آذربایجان سنه فخر ائدیر حضرت پور .. قوربان قیرتین

    2+

  2. با سلام روزی که هویت طلبان تصمیم به حمایت از بهادری گرفتند چند هزار چهره بدون بهادری را اقای م م دریک جلسه به همه گفت ولی افسوس ما باور نکردیم ازماست که برماست

    0

دیدگاه شما