کدخبر : 25694
شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۴ - ۰:۵۸
فاقددیدگاه
رئیس کمسیون عمران شورای شهر :

رکود در پروژه تله‌کابین اورمیه همچنان پابرجاست!

دورنانیوز - سرویس سیاسی و اجتماعی: رئیس کمیسیون عمران، برنامه‌ریزی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر اورمیه با بیان اینکه تا رفع مشکلات، این پروژه همچنان در رکود خواهد بود، اعلام کرد: تا زمانی که مشکل معارضان رفع نشود، پروژه تله‌کابین ارومیه در رکود خواهد ماند و باید در این خصوص چاره‌اندیشی شود

به گزارش دورنانیوز. میرعلی محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: تله‌کابین اورمیه در چند سال اخیر روند اجرایی خوبی را طی نمی‌کرد که در این خصوص کمیسیون عمران و برنامه‌ریزی شهرداری اورمیه به منظور جذب گردشگر در این زمینه وارد عمل شد.

وی با بیان اینکه رویکرد این کمیسیون جذب سرمایه‌گذار برای پروژه‌های عمرانی در شهر اورمیه است، تصریح کرد: پروژه تله‌کابین اورمیه یکی از مهم‌ترین مباحثی است که در این زمینه دنبال می‌شود.

رئیس کمیسیون عمران، برنامه‌ریزی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر اورمیه ایجاد زیرساخت‌های گردشگری و سرمایه‌گذاری را در این پروژه مطرح کرد و اظهار داشت: برای این منظور از تمام توان بهره می‌گیریم.

این مسئول با بیان اینکه اجرای طرح‌های سرمایه‌گذاری نیازمند جذب هر چه بهتر سرمایه‌گذار هستند، خاطرنشان کرد: پروژه تله کابین اورمیه هم اکنون به دلیل وجود معارض با مشکل مواجه شده‌است.

محمدی با بیان اینکه پروژه تله‌کابین اورمیه در ۱۲ کیلومتر اجرایی می‌شود، اظهار داشت: برای رفع مشکلات موجود پیشنهاد می‌شود طول اجرای طرح کاهش یابد تا سریع‌تر به اهداف تعیین شده در این پروژه دست یابیم.

وی بابیان اینکه تا رفع مشکلات، این پروژه همچنان در رکود خواهد بود، اعلام کرد: تا زمانی که مشکل معارضان رفع نشود، پروژه تله‌کابین ارومیه در رکود خواهد ماند و باید در این خصوص چاره‌اندیشی شود

 

1+
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما