کدخبر : 24960
دوشنبه ۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۱
فاقددیدگاه

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گفت:امنیت خوبی در مرزهای آذربایجان غربی حاکم است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: به برکت حضور نیروهای نظامی و انتظامی امنیت خوبی در مرزهای آذربایجان غربی حاکم است .

به گزارش دورنانیوز “علیرضا رادفر” در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس با بیان اینکه هم اکنون تمامی نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی در مرزهای استان مستقر هستند، اظهارداشت: امنیت پایدار در تمامی مرزهای استان برقرار بوده و مشکل خاص امنیتی نداریم.

وی در خصوص هم مرزی استان با کشور عراق و تحرکات گروهک های ضدانقلاب در مرزها، گفت: در حال حاضر نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی به همراه نیروهای مرزبانی با اقتدار کامل در مرزهای استان حضور دارند و تمامی وقایع را رصد می کنند.

رادفر با بیان اینکه هم اکنون نیروهای امنیتی استان آذربایجان غربی با اقتدار کامل مسلط به مرزهای استان هستند، گفت: تمامی اخبار، حوادث و تحرکات مرزی توسط این نیروها به خوبی رصد و در صورت لزوم نیز برخورد جدی صورت می گیرد.

این مقام مسئول همچنین با اشاره به اینکه کوچکترین تحرک در مرزهای استان به سرعت رصد و در صورت نیاز با عوامل آن برخورد می شود، گفت:  در سالجاری به خصوص یک ماه اخیر هیچ مشکل امنیتی در مرزهای استان به وجود نیامده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به دستگیری و برخورد با گروهک های معناد و ضد انقلاب در مرزهای استان طی سالهای اخیر، تاکید کرد: به مردم استان این اطمینان را می دهم که هم اکنون امنیت کامل در مرزها برقرار و هرگونه تحرک در مرزها و حتی آنسوی مرزهای کشور توسط نیروهای امنیتی رصد و به موقع برخورد می شود.

0
امتیاز:
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما