کدخبر : 21990
شنبه ۴ مهر ۱۳۹۴ - ۹:۱۳
۸ دیدگاه
زیر ذره بین دورنانیوز:

خودزنی انتخاباتی یکی از کاندیداهای مجلس دهم اورمیه

دورنانیوز - سرویس سیاسی و اجتماعی : یکی از کاندیداهای احتمالی مجلس که برای ورود به انتخابات مجلس شورای اسلامی احساس تکلیف کرد! و خود را برای رقابت سنگین نشستن صندلی های سبز بهارستان آماده میکند در جدیدترین فعالیت های زیر پوستی انتخاباتی خود اقدام به خودزنی های سیاسی میکند!

برخی سیاسیون شهر اورمیه برای آنکه ورود خود به قدرت و عرصه‌های انتخاباتی را همسو با ارزش‌ها جلوه دهند همواره می‌کوشند از واژگانی چون «احساس تکلیف» استفاده کنند. اما آیا قدرت، غیراخلاقی است که برخی می‌کوشند از نشان دادن تلاش برای دستیابی به آن فرار کنند؟ جدا از اینها چه کسی به‌راستی احساس تکلیف می‌کند و چه کسی قدرت را برای قدرت می‌خواهد؟ به هرحال شاید نتوانیم به این سوال‌ها به درستی پاسخ دهیم اما آنچه با آن مواجه می‌شویم کلماتی از جنس تکلیف و وظیفه است.
یکی از کاندیداهای احتمالی مجلس که برای ورود به انتخابات مجلس شورای اسلامی احساس تکلیف کرده! و خود را برای رقابت سنگین نشستن صندلی های سبز بهارستان آماده میکند در جدیدترین فعالیت های زیر پوستی انتخاباتی خود اقدام به خودزنی های سیاسی میکند!
این کاندیدا که دل به دانشجویان خود در انتخابات آتی مجلس بسته است ، در اقدامی جالب در هفته های گذشته راهی خانه بزرگان اصلاح طلب استان شده و خود را یکی از حامیان دولت تدبیر و امید معرفی میکند و خواستار حضور در لیست حمایتی دولت و اصلاح طلبان میشود که این مساله باعث تعجب بزرگانی همانند عبدالعلی زاده شده است.
اما این مسئله در شرایط فعلی در خودی خود شاید عادی جلوه کند! ، اما زمانی میتوان نام خودزنی را بر فعالیت های انتخاباتی این کاندیدا نام نهاد که وی برای دیدار با خدیجه منصوری یکی فعالان کرد دست به دامان هر کوچک و یزرگی میشود و در سوی دیگر میدان ادعای مستقل بودن میکند و خود را آلترناتیو کاندیداهای هویت طلب تورک میداند و با چینین تغیرات ۱۸۰ درجه ای خود در هر مکان و شرایطی نمایان میسازد که گاها افراد قدرت را برای قدرت میخواهند!

15+
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
نظرات بازدید کنندگان
 1. البته ما که در حرکت کاندیدای محترم فوق هیچ حرکت غیر اخلاقی ندیدیم. حتما درنادچار توهم شده. حتما دزدی و غارت اموال بیت المال غیراخلاقی نیست که درناچشمش رو به روی اونها بسته.و حتما اتکا به افراد پاک و سالمی چون قشر دانشجو یا لابی های سیاسی کاری غیراخلاقی شده اند. به هر روی مذاکره و دیدار و گفتگو یه کار خیلی عادی و بی عیب و ایراده و هر عقل سلیمی میتونه براساس شواهد به نتیجه برسه.حتما فرد فوق خیلی شاخ شده که درنا می خواد با تخریب و خبرها و اطلاع رسانی های غیراخلاقی میخواد شاخ رو بشکنه.

  5+

 2. مسلما وقتی رقبا و سایت هایی مانند درنانیوز که انتظار بیشتری از آن ها می رفت احساس خطر می کنند برای مبارزه با محبوبیت و رای بالای چنین افرادی دست به تخریب می زنند. مطمئن هستم فردی که در این مطلب از وی یادشده لرزه بر تن رقبای انتخاباتی ارومیه انداخته.به طوری حتی درنانیوز نیز از راه به در شده!!!!!!!!!!!!

  4+

 3. رایزنی و گفتگوهای سیاسی برای موفقیت در انتخابات امری عادی است.
  متاسفانه دورنانیوز به جای افشای خیانت به بیت المال توسط برخی از افراد کاندید خود نیز در منجلاب کثیف باندبازی گیرکرده و لابی های سیاسی را که در همه جای دنیا امری معمول است را سخیف جلوه می دهد. البته قبل از این که ازاصل وجود چنین دیدارهایی اطمینان حاصل کند. به هر حال احساس تکلیف نه تنها بد نیست بلکه بسیار قابل تقدیر است . ای کاش همه جرات داشتند برای احساس تکلیف وارد صحنه شوند.

  5+

 4. ایام انتخابات در حال نزدیک شدن هست و عده ای سعی میکنند اذهان ملت را بر هم زده و از آب گل آلود ماهی بگیرند در پایان نماینده هایی به مجلس روانه کنند که همچون جند دوره اخیر حتی جمله ای در دفاع از این شهر و دیار نزنند و در جلسات دیگران شرکت کنند پس لطفا شما(دورنا نیوز) در شناسایی چهره های مثبت شهرمان به مردم کمک کنید و خائنان این ملت را رسوا کنید و بدانید که نه راستی و نه چپی به درد آزربایجان نمیخورد و تنها کسانی که به فرهنگ و هویت این ملت دل بسته اند و در تلاش برای احقاق حقوق ازربایجان هستند در نهایت مستحق پیروزی هستند

  7+

 5. به هوش باشیم و فریب جناحهای مختلف رو نخوریم .در انتخابات مجلس شورای ملی نه انتخاب افرادی از احزاب چپ و راست بدرد مردم میخورد و نه انتخاب افراد مستقلی که بطور انفرادی سودای قدرت دارند و نه انتخاب فامیلی -طایفه ای !
  منافع ملی آذربایجان در شرایط فعلی ترسیم نقشه راه کل آذربایجان و اتحاد راهبردی نمایندگان واقعی آذربایجان و تشکیل فراکسیونی قدرتمند در مجلس در راستای منافع مردم آذربایجان میباشد .

  5+

 6. بگذار قدرت طلبان تکاپو کنند . امسال کل آذربایجان طریقی نو بر خواهند گزید و راه مجلس دهم نه از طیف راست خواهد گذشت و نه چپ . موج سومی در راه است که کل آذربایجان را در خواهد نوردید و افرادی لایق را با اهدافی مشخص از کل آذربایجان روانه مجلس خواهد کرد و نمایندگان کل آذربایجان به اضافه نمایندگانی از تهران که نماینده ترک زبانان تهرانی هستند فراکسیون قدرتمندی در مجلس خواهند داشت که بطور کلی در راستای منافع آذربایجان خواهد بود نه احزاب

  7+

 7. کاش آد اپارایدیز کیمدی..؟

  10+

 8. امان از بی درکی و کم شعوری عده ای که در بی لیاقتی محض به یک سری مسولیتها میرسند . الترناتیو هویت طلبها?? هر دم از این باغ بری میرسد مبارک ملت تورک

  10+

دیدگاه شما