کدخبر : 19308
یکشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۸
یک دیدگاه

اطلاعیه شورای تامین استان اردبیل در مورد قتل پزشک اردبیلی

دورنانیوز- سرویس سیاسی و اجتماعی: مراجعه دکتر پیرزاده به منزل قاتل برای امری خصوصی و شخصی انجام شده که منجر به درگیری و در نهایت قتل دکتر پیرزاده توسط قاتل به ضرب چاقو شده است.

به گزارش دورنانیوز از روابط عمومی استانداری اردبیل، شورای تامین با ابراز تاسف از حادثه ناگوار قتل دکتر اصغر پیرزاده که فقدانش خسارتی بر جامعه پزشکی کشور محسوب می شود و تسلیت به خانواده ایشان به منظور تنویر افکار عمومی بیانیه ای به شرح زیر صادر کرد:

متاسفانه اطلاع رسانی های اولیه توسط برخی افراد، سایت های خبری و رسانه ها به علت شتابزدگی و گمانه زنی های شخصی و استناد به اطلاعات غیر موثق صحیح نبوده و موجب تشویش اذهان عمومی شده که با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

برخلاف آنچه که اعلام شده حادثه نه در بیمارستان، نه در منزل بیمار و نه در مطب خصوصی اتفاق نیفتاده است.

در وقوع حادثه هیچ رابطه حرفه ای – شغلی مربوط به امور پزشکی بین قاتل و مقتول مطرح نبوده است.

مراجعه دکتر پیرزاده به منزل قاتل برای امری خصوصی و شخصی انجام شده که منجر به درگیری و در نهایت قتل دکتر پیرزاده توسط قاتل به ضرب چاقو شده است.

مسوولان قضایی و انتظامی خارج از نوبت در حال بررسی و رسیدگی به جزییات موضوع هستند و تصمیمات مقتضی را اتخاذ خواهند کرد و بدین وسیله از اقدامات به موقع آنان به ویژه دادستان اردبیل در بازداشت قاتل و انجام تحقیقات دقیق و کشف حقایق قدردانی می شود.

0
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
نظرات بازدید کنندگان
  1. چخ حییف الدی…. الاه رحمت ایلسین

    0

دیدگاه شما