کدخبر : 18630
شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴ - ۸:۲۲
یک دیدگاه
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس:

حوزه‎های انتخابی آذربایجان غربی اصلاح می‌شود

دورنانیوز- سرویس سیاسی و اجتماعی: سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: اعضای کمیسیون در بعد از تعطیلات تابستانی مجلس بررسی اصلاح حوزه انتخابیه این ۴ استان از جمله آذربایجان‌غربی را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

به گزارش دورنانیوز، عباس زارع زاده، سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس، از بررسی اصلاح حوزه های انتخابیه استان های یزد، سیستان و بلوچستان، آذربایجان شرقی و غربی در کمیسیون بعد از تعطیلات خبر داد و گفت: در بعد از تعطیلات تابستانی مجلس اعضای کمیسیون بررسی اصلاح حوزه انتخابیه این ۴ استان را در دستور کار خود قرار داده اند.

وی در ادامه افزود: در ۴ استان یزد، سیستان بلوچستان، آذربایجان غربی و شرقی برخی از حوزه های انتخابیه با یک شهرستان یک نماینده در مجلس دارند اما یک نماینده نمایندگی ۳ تا ۵ شهرستان را برعهده دارد.

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی گفت: به دلیل زمان کمی که تا زمان انتخابات مجلس وجود دارد کمیسیون به غیر از اصلاح حوزه انتخابیه ۴ استان کشور موضوعات بررسی افزوده شدن تعداد نمایندگان به ۲۰ نفر و بررسی لایحه استانی شدن دولت را در دستور کار خود ندارد.

0
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
نظرات بازدید کنندگان
  1. سلام باتوجه به جمعیت استان آذربایجان غربی وجمعیت دومین شهراستان شهرستان دارالمومنین خوی لازم است تعدادنمایندگان آذربایجان غربی برای احقاق حق وباتوجه به اینکه این استان ازشاخصه های اقتصادی وبهداشت ودرمان واشتغال عقب مانده هست افزایش یابدشهرستان دارالصفاخوی باجمعیت ۴۵۰هزارنفری حتمابایدتعدادنمایندگانش به دونفرافزایش یابدکه باپیگیری برخی نمایندگان دلسوزاستان این خواسته برحق مردم استان می تواندمحقق شودانشاالله

    0

دیدگاه شما