کدخبر : 18183
دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۸
فاقددیدگاه
از زبان معاون شهردار؛

آخرین وضعیت تقاطعات غیر همسطح «سرو» و «آذربایجان» اورمیه

دورنانیوز- سرویس سیاسی و اجتماعی: معاون فنی و عمرانی شهردار اورمیه از پیشرفت 60 درصدی تقاطع غیرهم‌سطح سرو و 25 درصدی تقاطع غیرهم‌سطح آذربایجان خبر داد.

به گزارش دورنانیوز، ابراهیم صفری با بیان اینکه ایجاد کمربندی وساخت تقاطع های غیر همسطح در شهر ها به ویژه کلانشهرها یکی از راه های کاهش گره های ترافیکی و بهبود وضعیت حمل ونقلی است ، بیان کرد: اکنون تقاطع غیرهم سطح سرو به طول ۱۲۰ متر و در عرض ۴۵ متربا  ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی تا پایان نیمه دوم سال جاری به بهره برداری می رسد.

وی با اشاره به تقاطع غیر هم سطح آذربایجان بیان کرد:  تقاطع غیر همسطح آذربایجان  به طول بیش از ۲ هزارو ۳۰۰ متر به ترتیب ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است.

صفری با بیان اینکه کمربند اول شهر اورمیه با اتمام ساخت  تقاطع های غیر همسطح سرو و آذربایجان به اتمام خواهد رسید، اظهار کرد:  اجرای رینگ های اول در هسته مرکزی و رینگ سوم در کمربند بیرونی شهر به طول ۵/۲۷ در حال گذر از مرحله مطالعاتی  و برای اجرا تا ماه های آینده است.

وی ابراز کرد: طرح کمربندی بیرونی شهر شامل سه قطعه بوده که مراحل نهایی قطعه اول به اتمام رسیده و در آستانه برگزاری مناقصه برای انتخاب پیمانکار و در نهایت زمینه سازی برای استفرار کامل ساخت است و تا پایان خرداد سال جاری وارد فاز اجرایی برای ساخت خواهد شد .

0
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما