کدخبر : 17980
پنج شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۲:۰۲
یک دیدگاه
در روزهای آینده:

عبدالعلی زاده با کلید وحدت شورای هماهنگی اصلاحات به اورمیه می‌آید

دورنانیوز - سرویس سیاسی و اجتماعی: شنیده ها حاکیست مهندس علی عبدالعلی زاده استاندار دولت سازندگی و وزیر دولت اصلاحات در هفته پیش رو به آذربایجان غربی سفرمیکند.

به گزارش دورنانیوز، شنیده‌ها حاکیست مهرۀ مار جریان وحدت چپ سنتی با احزاب اصلاح طلب و اعتدالگرای استان آذربایجان غربی برای پایان دادن به اختلافات درون گروهی احزاب حامیان دولت تدبیر و امید بزودی وارد اورمیه خواهد شد.

بر اساس شنیده‌ها از محافل سیاسی وی بعلت عدم تمایل به انتصاب استاندار فعلی آذربایجان غربی، مورد کدورت طیف هواداران استاندار قرار گرفته بود که نهایتا برخی بزرگان به این نتیجه رسیده‌اند که وی را بعنوان حَکَم اختلافات قرار دهند تا لیست واحد شورای هماهنگی اصلاحات با وحدت رویه شکل بگیرد.

به نظر برخی از فعالین سیاسی، غیبت کبرای مهندس عبدالعلی زاده  پس از دو سال، به اورمیه را که ناشی از کدورت استاندار با وی را به فال نیک گرفته و معتقدند استاندار برای حل اختلافات چراغ سبز حضور مهرۀ مار چپ سنتی را داده است و به عبارتی اولین گام را برداشته است.

به هرحال این روزها تب انتخابات، اجماع و هماهنگی بین اصولگرایان و اصلاح طلبان در استان آذربایجان غربی به اوج خود رسیده است و هیچ کدام از طیف‌ها دوست ندارند از قافله انتخابات دور شوند.

0
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
نظرات بازدید کنندگان
  1. جناحهای چپ و راست به هیچ عنوان نمیتوانند حافظ منافع مردم غیور آذربایجان باشند و علت قهر سیاسی مردم آذربایجان و آرای خاموش در همین نکته نهفته است .

    0

دیدگاه شما