کدخبر : 17470
چهارشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۷
فاقددیدگاه

طرح توسعه و تجهیز پایانه مرزی سرو به سرعت اجرایی می شود

دورنانیوز - سرویس اقتصادی: استاندار آذربايجان غربي، روان‌سازي امور در گمركات و پايانه هاي مرزي استان را مورد تاكيد قرار داد.

به گزارش دورنانیوز، مهندس سعادت در جلسه کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان بر لزوم تسهیل و روان سازی امور در گمرکات و پایانه های مرزی استان تاکید کرد و گفت: گمرکات می توانند در توسعه مناسبات تجاری و بازرگانی خارجی استان نقش بسزایی را ایفا کنند؛ لذا هدفگذاری ما بر مبنای رفع مسائل و مشکلات موجود بر سر راه گمرکات و همچنین تجهیز آنها می باشد.

اجرای هر چه سریعتر طرح تعریض درب پایانه مرزی سرو، احداث و توسعه سالن مسافربری در سرو، مساله کنترل سوخت کامیون ها، انجام سریعتر و خارج از صف بازرسی از اتوبوس های دارای مسافر در پایانه ها، ارتقای سطح خدمات دهی در پایانه ها و مساله خرید و نصب دستگاه ایکس ری در پایانه های مرزی از دیگر موارد مورد اشاره و تاکید مقام عالی استان در این جلسه بود.

رحمانی مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان نیز در این جلسه به ارائه گزارشی از آخرین وضعیت اجرایی طرح جامع پایانه مرزی سرو و پایانه مرزی رازی پرداخت.

ناظر گمرکات استان آذربایجان غربی و مدیر کل گمرک ارومیه هم در این جلسه به بیان اقدامات انجام گرفته در جهت تجهیز و تکمیل زیرساخت های مورد نیاز در گمرکات سرو، رازی و بازرگان پرداخت.

گفتنی است، معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار و مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی آذربایجان غربی نیز در این جلسه حضور داشتند.

 

 

0
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما