کدخبر : 17029
پنج شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۸:۳۰
۸۳ دیدگاه
گزارش:

کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس دهم از خوی چه کسانی هستند؟

دورنانیوز- سرویس سیاسی و اجتماعی: اسامي كانديداهاي احتمالي مطرح در سپهر سياسي خوي براي انتخابات مجلس دهم از حوزه خوي و چايپاره چه كساني هستند؟

به گزارش دورنانیوز، با فرا رسیدن به ایام انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی، برخی کاندیداهای احتمالی تحرکات انتخاباتی و تبلیغی خود را برای نشستن به صندلی سبزرنگ مجلس شورای اسلامی از حوزه خوی و چایپاره آماده می سازند.

برای ارج نهادن به شخصیت افراد و کاندیداهای مطرح شده، بدون هیچ گونه داوری در مورد این حضرات، فقط شمه ای کوتاه از زندگی نامه، تحصیلات و فعالیتهای سیاسی و اجرایی به خدمت خوانندگان محترم معرفی شده است؛ نه همانند برخی سایتهای بدون مغز توسعه خوی (بنا به گفته یکی از مسئولین شهر) و تفرقه انداز و برچسب زن آنچنان که در معرفی کاندیداها نشان داده، و به پیشداوری های نامربوط و خارج از حوزه خویش، مارک زنی را از اربابان خویش یاد گرفته و از طرف نهادهای محترم انقلاب تصمیم می گیرند و از رای صادر می کنند!!
ما معتقدیم با تخریب و ترور شخصیت و زدن برچسب،از شخصیت انسان ها بدور هست! و این نهادهای مسئول هستند که باید بر طبق قانون افراد را بررسی کنند و مردم اصلح را انتخاب کنند.

کاندیداهای احتمالی مطرح:

دکتر موید حسینی صدر: موید در سال ۱۳۴۹ در روستای روند از روستاهای شهرستان خوی به دنیا آمد و دوران تحصیل را تا سطح دیپلم در مدارس خوی به پایان رسانید. وی کارشناسی شیمی خویش را از دانشگاه اورمیه، کارشناسی ارشد را از دانشگاه بوعلی و دکتری شیمی خویش را از دانشگاه اهواز (با همکاری دانشگاه نیوکاسل انگلستان) دریافت کرده است. دکتر صدر دارای رتبه علمی دانشیاری است.
صدر تدریس در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری،کسب عنوان پژوهشگر برتر برای ۶ سال متوالی، چاپ مقالات در نشریات معتبرعلمی جهان، تالیف دوکتاب و صاحب امتیازی و مدیرمسئولی هفته نامه اقتصاد آذربایجان را در سابقه علمی و فرهنگی خویش داراست.

حسینی صدر در انتخابات مجلس هشتم وارد گود انتخاباتی شد و در رقابتی سنگین با ایوبی، به دور دوم راه یافت و در دور دوم توانست رقیب خویش را شسکت داده و به مجلس راه یابد.
موید صدر در انتخابات مجلس نهم نیز وارد انتخابات شد و با رای ۸۰هزارنفری مردم شهرستانهای خوی و چایپاره به مجلس راه یافت. وی از نظر سیاسی و جناحی خود را مستقل می داند و تاکنون به هیچ یک از احزاب و جناح ها ورود نکرده و هیچ حمایت مالی و سیاسی از وی نشده است.

او عضویت در هیات رئیسه کمیسیون انرژی در دوره هشتم و کمیسیون صنایع و معادن در دوره نهم، دبیری کل هیات بین المجالس، سخنگویی فراکسیون های دانشگاهیان مجلس و نخبگان مجلس و محیط زیست مجلس و ریاست گروه دوستی پارلمانی ایران- ترکیه، ایران- مولداوی، ایران- قبرس و ایران- گرجستان و رئیس کمیته پتروشیمی مجلس ازجمله فعالیت های وی در دوره نمایندگی مردم در مجلس بوده است.

دکتر حسینی صدر در دوه نمایندگی خود توجه به تامین زیرساخت های شهرستان خوی و چایپاره را در دستور کار خویش قرار داده است. از جمله فعالیت های وی در این هفت سال می توان به موارد زیر اشاره داشت:
گشایش مرز رازی به عنوان مرز رسمی کشور، استقلال گمرک خوی و رازی و انجام تمام امور ترخیص کالا از گمرک ریلی رازی،احداث ساختمان دانشگاه دولتی، تبدیل آموزشکده پرستاری به دانشکده و استقلال آن، تقویت دانشگاه آزاد چایپاره و ایجاد واحد پیام نور در ایواوغلی، افزایش بخش های خوی و ایجاد بخش فیرورق، احداث بیمارستان ۲۱۷تخت خوابی، ادامه احداث بیمارستان آیت ا… خویی و واگذاری به دولت،کسب موافقت مجتمع علوم پزشکی در خوی،ایجاد پردیس دانشگاهی خواهران دانشگاه فرهنگیان در خوی، رفع مشکلات صنایع بخصوص نساجی و سیمان و احداث کارخانه فولاد نورد در ایواوغلی و چایپاره، گاز رسانی به اکثر روستاهای خوی و چایپاره، تعریض و چهاربانده کردن جاده های خوی- سلماس، خوی- ایواوغلی، خوی- فیرورق، بازسازی و آسفالت جاده های روستایی، تامین آب آشامیدنی بسیاری از روستاها، تکمیل آب سد آغ چای و آغاز احداث سد غازان،تامین آب کشاورزی چایپاره و آب آشامیدنی خوی از سد آغ چای، ساماندهی مقبره شمس تبریزی و ثبت آرامگاه پوریای ولی و تخصیص بودجه برای بازسازی آن.

بعد از پیروزی دکتر روحانی به عنوان ریاست جمهوری ایران در سال ۹۲، وی در حمایتی تمام قد از برخی از وزرای پیشنهادی وی برخاست و در چندیدن برنامه رسانه ملی و نشریات کشوری و خبرگزاری ها از آنها حمایت کرد. دکتر صدر هرچند که تفکر جناحی خاصی را دنبال نمی کند، اما همیشه تفکرش بر خط عقلانیت، اعتدال گرایی و حمایت از شایستگان در سیستم مدیریتی کشور بوده است.
دکتر مجید محمدی:وی در رشته مهندسی فیزیک هسته ای وارد دانشگاه اورمیه شد. در آن دوران دبیر انجمن اسلامی این دانشگاه شد. محمدی نفر دوم فیزیک در کشور برای دریافت بورسیه شد، اما نرفت. وی در دوران جوانی ۲۲ ماه در جبهه های جنگ حضور یافت و جانباز نظام شد، اما هیچوقت به دنبال کسب درصد جانبازی نرفت و نیز او از خانواده شهید است.

در سال ۱۳۷۵ وارد مجمع نیروهای خط امام به دبیرکلی آیت الله سیدهادی خامنه ای( برادر رهبرمعظم انقلاب) شد. در انتخابات ۷۶، محمدی مسئول ستاد انتخابات سیداصلاحات در شمال استان آذربایجانغربی شد.وی در دوران اصلاحات مسئول حراست نیروگاه خوی شد و در این دوران توانست ۴۰۰۰ نفر را به استخدام نهادهای دولتی و غیردولتی درآورده و دست گیر مردم گردد. او در سال ۸۰ مسئول ستاد رئیس جمهوراصلاحات در آذربایجان غربی شد و در سال ۸۴ نیز مسئول ستاد انتخاباتی کروبی در آذربایجان غربی گردید. وی از سال ۸۴ تا ۹۴ هیچگونه مسئولیتی در ستادهای انتخاباتی نپذیرفت.

وی فوق لیسانس خویش را از دانشگاه دولتی بابلسر مازندان گرفته و همزمان در رشته روابط بین الملل در دانشگاه آزاد تهران درس خوانده که به علت تداخل و همزمانی دو رشته تحصیلی، هنوز از آن دفاع نکرده است. وی دکتری مدیریت اجرایی خویش را از مدرسه عالی وابسته به دانشگاه تهران گرفته و ترم آخر دکتری علوم سیاسی از دانشگاه آزاد تبریز در شاخه روابط بین الملل است. او در اواخر سال ۹۳ برای چندمین بار به عضویت شورای مرکزی مجمع نیروهای خط امام کشور در آمد و از طرف این تشکل اصلاح طلب، عضو شورای مشورتی اصلاح طلبان کشور است.
دکتر اسماعیل باوقار:اسماعیل در سال ۱۳۴۴ در روستای ولدیان خوی متولد شد. دوران تحصیل را در خوی به اتمام رسانید. پایان دیپلم وی همزمان با جنگ ایران وعراق بود که اسماعیل به مدت ۵۰ماه در جبهه های نبرد حضوریافت و به عنوان فرمانده گروهان و معاون گردان در لشکر ۳۱عاشورا انجام خدمت کرد و جانباز ۲۵درصد شد.

بعداز جنگ، باوقار در سال ۶۸ وارد دانشگاه شهید بهشتی شد و به تحصیل در رشته پزشکی پرداخت. همزمان با این به عضویت انجمن اسلامی دانشجویان درآمد و تا سال ۷۴ عضو دفتر تحکیم وحدت ماند. با کاندیداتوری رئیس جمهور دوره اصلاحات، او مسئول کمیته دانشجویی ستاد سیداصلاحات در دوره اول، در آذربایجان غربی شد و عضو شورای مرکزی ستاد انتخاباتی در استان در دوره دوم گردید. در انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۴، دکتر باوقار، عضوکشوری کمیته اقشار دکتر معین شد و در انتخابات سال ۹۲ عضو کمیته کشوری اقشار دکتر روحانی بود.

وی دبیرجبهه دوم خرداد استان در دوره دوم انتخابات شوراها، عضو مرکزیت حزب همبستگی استان در سال ۷۴-۷۵، عضو مرکزیت نیروهای خط امام استان درسالهای ۷۶-۷۷ و عضو جامعه پزشکان از سال ۷۶ تا کنون هست.

با استقرار دولت اصلاحات، وی به مشاورت استاندار وقت آذربایجان غربی منصوب شد. و در مسئولیتهایی مانند مسئول گزینش و کمیته انتصابات استانداری و.. در بین سالهای ۷۶-۷۸ گردید. همچنین او معاونت پیشگیری بهزیستی استان تهران، مشاور عالی رئیس سازمان بهزیستی کل کشور در سالهای ۷۹-۸۱ بوده است.
باوقار هفت سال در مسئولیتهای مختلف در شرکت عمران (وابسته به وزارت مسکن) شهرهشتگرد و سه سال نیز در معاونت عمرانی، سرمایه گذاری و… شرکت توسعه ایران گردی (وابسته به سازمان میراث فرهنگی کشور) حضور داشته است. وی اکنون در شغل پزشکی مشغول فعالیت است.

در دوران انتخابات مجلس ششم، وی از حوزه خوی ثبت نام کرد و با شور و شوق جوانان و مردم توانست رای بالایی کسب کند؛ اما برخی نااخلاقی های سیاسی مانع از ورود وی به مجلس شد و شهرستان خوی دوسال بدون نماینده ماند.
نادر بهرامی: وی متولد ۱۳۴۹ از شهر نازک بوده و دیپلم خود را در تاریخ ۱۳۶۷ از دبیرستان طالقانی شهر خوی اخذ نموده و با رتبه اول دبیری راهی دانشگاه تبریز شد. بعد از فارغ التحصلی نیز بعنوان دبیر ریاضی در شهرهای پلدشت و ماکو مشغول تدریس شد. وی فعالیت سیاسی خود را با راه اندازی ستاد انتخاباتی رئیس جمهور اصلاحات در ۱۳۷۶ و نیز تاسیس شعبه انجمن اسلامی معلمان در پلدشت شروع کرده و سپس در سال ۱۳۷۸ ضمن نامزدی در دور اول انتخابات شورای اسلامی شهر نازک، با کسب اولین رای بعنوان رییس شورای اسلامی نازک نیز انتخاب شد.

او در سال ۱۳۷۹ بعنوان شورای نمونه شهرستان ماکو انتخاب شده، سپس بعلت ادامه تحصیل به شهر خوی عزیمت نمود و در سال ۱۳۸۲ در دولت اصلاحات به ریاست آموزش و پرورش شهر چالدران منصوب گردید. وی از اعضای شورای مرکزی حزب مشارکت ماکو بوده و در انتخابات سال ۸۸ باحکم خورشیدی،رییس وقت ستاد مهندس موسوی در استان، به عضویت در شورای مرکزی ستاد موسوی در خوی درآمد. وی همچنین مسولیت ستاد مردمی دکتر روحانی در خوی را در انتخابات ریاست جمهوری سال۹۲ گذشته بر عهده داشت. فعلا نیز بطور همزمان برای تاسیس نمایندگی حزب کارگزاران سازندگی و انجمن اسلامی معلمان در شهرستان خوی فعالیت مینماید. بهرامی با مدرک فوق لیسانس ریاضی در مدارس متوسطه خوی مشغول به تدریس می باشد.
دکتر تقی زاده: وی دکتری حقوق را از دانشگاه سوربن فرانسه گرفته است. در نیمه دوم مجلس ششم، وی کاندیدای مجلس از حوزه خوی شد و با حمایت جریانات اصلاح طلب و برخی احزاب توانست به کرسی مجلس برسد.

تقی زاده بعد از مجلس ششم، وارد تدریس در دانشگاه شد و در برخی دانشگاه های تهران به استادی در رشته حقوق پرداخت. او هم اکنون مدیرگروه حقوق دانشگاه آزاد تهران مرکز است
جواد ابدالی: وی دوران تحصیل را در خوی طی کرد و بدلیل همزمانی با هشت سال دفاع مقدس، به جبهه رفت. بعد از جنگ، با اینکه میتوانست از سهمیه رزمندگان استفاده کند، اما بدون استفاده از سهمیه مذکور در رشته مدیریت از دانشگاه شهیدبهشتی قبول شد. ابدالی کارشناسی ارشد این رشته را نیز در رشته دریافت کرد.

او در سال ۷۸ به عنوان حسابرس به استخدام دیوان محاسبات کشور درآمد و در سمتهای مختلفی مانند حسابرس، سرپرست هیئت حسابرسی، مسئول حراست، معاون مدیرکل آذربایجان غربی منصوب شد.
آخرین مسئولین ابدالی در آذربایجان غربی،مدیرکل دیوان محاسبات این استان بود. او اکنون در دیوان محسابات کشور مشغول به کار بوده و همزمان مدرسی دانشگاهها ومراکز علمی را نیز دارد.
کامل عابدین زاده: او در در قبل از انقلاب یکی از مبارزین نهضت حضرت امام(ره) بود و به شغل تدریس در مدارس خوی را داشت. وی دارای کارشناسی ارشد شیمی هست . عابدین زاده سه دوره نماینده مردم خوی در مجلس شده است و بنا به برخی شنیده ها دوره دهم نیز سودای کاندیداتوری در سر دارد.
حجت الاسلام سعید طالبی نیا : وی در سال ۱۳۵۳ در چورس چایپاره به دنیا آمده است. و بعد از گرفتن دیپلم در سال ۱۳۷۲ قدم در حوزه علمیه بناب نهاد. و در مهر ماه سال ۱۳۷۸ عازم حوزه علمیه قم شد و دروس خارج را در آنجا به پایان برد و کارشناسی ارشد تفسیروعلوم قرآن را نیز از دانشگاه گرفت.

وی از کارکنان رادیو معارف قم بوده و اکنون مشاور رئیس اوقاف کشور است. طالبی نیا در دوره های مختلف انتخابات از کاندیداهای منتسب به اصولگراها ونزدیکان احمدی نژاد، مانند ایوبی، حمایت کرده است.
حجت الاسلام سعید معصومی: وی متولد سال ۱۳۵۳از روستای روند است. او تحصیلات مقدماتی را در حوزه علمیه بناب خوانده و سطوح عالی را در سطح سه(معادل فوق لیسانس) در شهر قم به پایان رسانده است. معصومی درکارنامه مدیریتی خود، رئیس عقیدتی ـ سیاسی نیروهای انتظامی به مدت ۵سال و مسئول آموزش عقیدتی سیاسی تیپ ۲ارتش سلماس و مدرس مراکز آموزش عالی را دارد.
ایوب ایوبی: ایوب ایوبی در چورس قره ضیالدین به دنیا آمده است. او تحصیلات خود را توام با کار و تحصیل در شهرهای کرمانشاه، خوی، اورمیه و شبستر ادامه داد و سرانجام موفق به اخذ مدرک فوق لیسانس در رشته تاریخ با گرایش ایران اسلامی گردید. ایوبی در سال ۱۳۵۳ جهت کاریابی به تهران عزیمت نمود ابتدا در یک کارگاه قنادی به کارگری مشغول شد ولی به علت قرارگرفتن در شرایط سخت زندگی به توصیه برادر بزرگش به استخدام هوانیروز درآمد. وی در سال ۱۳۵۶ در جریان اعتراضات ۲۹ بهمن مردم تبریز به صف انقلابیون پیوست.او بعد از انقلاب، ابتدا در جهاد سازندگی بعنوان جهادگر مشغول بکار شد اما پس از اندک زمانی به جمع رزمندگان داوطلب مردمی پیوست و تا پایان جنگ در لشگر ۳۱ عاشورا به دفاع از میهن اسلامی پرداخت و پس از پایان جنگ به استخدام رسمی وزارت امور اقتصادی و دارائی درآمد.ایوبی در سال ۱۳۷۲ از سوی استاندار وقت به عنوان شهردار شهر فیرورق در آذربایجان‌غربی منصوب شد.

ایوبی در سال ۱۳۷۷ در انتخابات اولین دوره شوراهای اسلامی شهر شرکت نموده و۴ سال بعنوان رئیس شورای اسلامی شهر خوی برگزیده شد.او در سال ۱۳۸۶ به عنوان نامزد نمایندگی در انتخابات مجلس هشتم شرکت نموده و در مرحله اول به دور دوم راه یافت اما نتوانست رای لازم را برای ورود به مجلس بدست بیاورد.
دکتر تقی کبیری: سید تقی کبیری به سال ۱۳۴۴ در خوی به دنیاآمده است. وی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد علوم قرآن و حدیث از دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوی در سال ۱۳۷۲ و دوره دکتری علوم قرآن و حدیث از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران است.

کبیری در سالهای ۷۶ تا ۷۹ معاون پژوهشی دانشگاه آزاد خوی بوده و مدیریت گروه معارف اسلامی و علوم قرآن و حدیث را در این دانشگاه ونیز تالیف و انتشار چند مقاله علمی و فرهنگی در مجلات دانشگاهی در سابقه علمی خود داراست. او مسئول بسیج اساتید واحد خوی و دروه ای نیز مسئول مهد قرآن شهرستان خوی بوده است. در دوره نهم انتخابات مجلس ، زمزمه هایی مبنی بر کاندیداتوری وی مطرح شد اما ثبت نام نکرد.
مجیدهاشمی، اسماعیل طالبی، علی قناعت دوست و… برخی از دیگر کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس هستند که در محافل سیاسی اسامی شان به گوش می رسد.

توضیح:
۱- این اسامی و اشخاص معرفی شده در این یادداشت، کاندیداهای احتمالی مطرح در سپهر سیاسی خوی هستند و معرفی آنها صرفاً جهت آشنایی خوانندگان محترم است.
۲- دوستانی که اطلاعات کافی و مستند مبنی بر حضور اشخاص دیگر در گردونه کاندیداها دارند، به صورت پیام در زیر اعلام کنند که اطلاع رسانی شود.

منبع: خوی نیوز

 

 

 

 

11+
امتیاز:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
نظرات بازدید کنندگان
 1. باسلام ودرود
  ایشالا که حاج حسین برنده میشه
  با معلوماتی که اینجانب از حاج حسین سر رشته دارم امیدوارم با رای هم شهریان عزیزم به مجلس راه پیدا کند که ایشالا همینطور هم خواهد شد باتشکر

  5+

 2. نماینده خوی فقط جناب دکترصدر هستند وانشااله درآینده نیز خواهند بود . علیرغم تمام دشمنی ها به نظر من تنها نماینده خوی که در ۳۶ سال پس از انقلاب اسلامی تهران توانست در مجلس به عشق خوی فریاد

  2+

 3. فقط وفقط جواد ابدالی

  4+

 4. بنام خدا. من کارشناس حسابداری و جمعی از دانسجویان شمس.وآزاد خوی. وهمچنین واحد سما حمایت کامل خود را از دکتر جواد ابدالی اعلام میداریم و امیدوارم که با پیروزی در انتخابات مجلس شورای اسلامی بر زیذر ساخت های شهرمان کمک خواهند کرد

  7+

 5. واقعا اینو من میدونم ک جواد ابدالی ادمی بسیار متعهدیه صدرصد میتونه خیلی کارا برا شهرتون بکنه

  5+

 6. امیدوارم هر کی میره رای بده از روی تعصب و قوم و خویش بازی رای نده ؛ ما نماینده ای میخواهیم که وقتی در کشور یا حوزه انتخاباتی اش مشکلی پیش بیاید با صراحت و شجاعت از حقوق ملت دفاع کند نه اینکه مصلحت رت در سکوت ببیند ؛ نماینده ای مثل علی مطهری که به غیر از خدا از هیچ کس حساب نمی برد

  2+

 7. دکتر علی علیزاده هم شایستگی داره هم کار بلده

  0

 8. با سلام از آنجایی که از نزدیک شاهد شیوه مدیریت دکتر اسماعیل باوقار بوده ام امیدوارم ایشان نماینده خوی گردند . ایشان به صلاح شماست

  0

 9. سلام و درود
  اینجانب طرفدار سرسخت آقای دکتر عادل نجف زاده میباشم و ستاد تبلیغاتی در این روستا برپا میدارم
  امید نسل جوان اقا عادل قهرمان
  یاشاسین بوتون آذری خالقی و او کسلری که یوردوموزون ابادلیقینا چالیشیر

  4+

 10. با سلام
  به نظر بنده آقای دکتر نجف زاده به عنوان یک نیروی نخبه دارای سوابق تحصیلی درخشان وسوابق مدیریتی درخشان در پستهای ریاست دانشگاههای ورزقان جلفا وخاروانه ومعاونت منطقه آزاد جلفا میتونه یکی از کاندیداهای موفق ومهم باشه

  3+

 11. باسلام
  من طرفدار هیچ کس و هیچ حزبی نیستم ولی منطقی میدونم ک اسم افشین حاجی زاده هم باشه چون از کل خوی وچایپاره حدود ۳۵ تا ۴۰ درصدی هیتن ک از این اقا حمایت کنند پس سعی کنید پست های منطقی بگذارید.
  باتشکر

  2+

 12. خدا کنه هر کسی این دوره انتخاب بشه مثل اونی که الان فعلا مجلس هست …بتونه پروژه ها رو نیمه تموم و تمام نکرده به خیال تموم شده به اسم خودش بزنه البته تمام نشده. تمام نشده

  0

 13. دکتر نجف زاده

  6+

 14. اقای نادر بهرامی بهترین نماینده برای شهرمان است

  3+

 15. با سلام
  صد هزار حیف که مدیرانی مثل زین العابدین صالح جو خارج از گود نشسته اند

  0

 16. ما جمعی از دانشجویان واساتید دانشگاه بهمراه مردم اگاه شهرستان خوی و چایپاره به دکتر عادل نجف زاده رای خواهیم داد.

  9+

 17. باسلام,بچه های من به دکتر عادل نجف زاده رای میدم.ایشون دکترای زمین شناسی دارن.معاون منطقه ازاد به مدت ۴ سال ,مشاور ارشد شهردار کلانشهر تبریز,و ۱۰ سال رییس دانشگاه بین المللی جلفا بوده,نخبه دانشجویی,و…سوابق مدیریتی واجرایی بسیار بالایی دارد.قطعا به ایشان رای میدهم.

  8+

 18. بسمع و نظر آقایان محترم داوطلب نمایندگی مجلس میرساند؛
  جناب آقای دکتر سید رضا عظیمی تحت هیچ شرایطی حاضر به حضوردر انتخابات نشد و دیگر کاندیدها می توانند به راحتی نفس کشیده و به قبول شدن خود در انتخابات امیدوار باشند.
  یکی از مریدان آقا ســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــید

  1+

 19. سلام وخسته نباشید : لطفا در مورد سوابق کاری آقای جلیل غفاری
  توضیحاتی بیا نمایید چون از نزدیکان شنیدم آقای غفاری نیز در این انتخابات شرکت خواهند کرد و نظر قطعی هم گرفتند

  0

 20. باسلام باشناختی که از آقای بهرامی دارم ایشان انسانی با ایمان باسواد معتقد وازجنس مردم واصلاح طلب میباشند به امید موفقیت وپیروزی جناب آقای بهرامی عزیز

  3+

 21. صددرصد به دکتر محمدی رای خواهد داد بیایید برای آبادانی شهرمان رای سالم به شخص سالم رو بدهیم نه برای یک نفر بلکه برای همه مردم شهر خودمان و و شهرمان و کشورمان

  1+

 22. با سلام
  ما جمعی از حامیان و دوستداران جناب آقای دکتر مجید محمدی حمایت خود رو از شهرستان خوی اعلام میکنیم
  در ضمن همه اصلاح طلب ها و دوستان آشنایان جناب آقای محمدی رو کامل میشناسند و هر کس با شناخت کامل ار ایشان داشته باشند صددرص

  0

 23. سلام به نظر بنده جناب آقای حاج موسی کریمی
  بسیار فردی بالیاقتی هستند و آبادیه شهرستان خوی
  منتظر ایشان هست

  4+

 24. سلام من با قاطعیت میگم که دکتر صدر باز هم پیروز انتخالات هست چون تو این ۸سال واقعا از جان و دل زحمت کشیده و خدا هم همراه چنین افرادی هست

  2+

 25. بدون شک این سایت و مطالب از جانب دوستان دکتر خلیلی که تا حالا اسمش رو هم نشنیدیم هستش….خخخخخخ…. چه تابلو و خنده دار…از الان تبلیغات راه انداختید که مثلا معروفش کنید

  0

 26. باسلام
  بنظرمن دکترمجیدمحمدی بهتنرین نماینده برای شهرمااست بامدرک دکترای علوم سیاسی/البته اماراستخدام درست است

  1+

 27. باسلام ازسوابق جناب اقای غفاری اطاعاتی هم ارائه بشه.تو عمل واقعا حرف ندارن. ممنون

  2+

 28. به نام خداوند جان و خرد
  مشخصات :
  نام : حسین
  نام خانوادگی: سررشته
  فرزند: حسن
  متولد : ۱۳۴۲/۱۱/۱
  صادره از : خوی
  متأهل ،دارای ۳ فرزند
  ایثارگر سال ۶۳-۶۵
  تحصیلات :
  ۱٫دوران مدرسه ابتدایی مدرسه شهید نواب صفوی (شاپور سابق )
  معلمین عزیزم :۱-آقای همدمی۲-حاج میر کاظم مظلومی ۳-حاج امین آذرم۴-حاج آقا کریمیان۵-آقای زینالپور و حاج محمد صفر علی نژاد( حقیقت)
  بعضی از همکلاسیهای خوبم:حاج میر ناصر سیدی-نادر حسن نژاد –شهید علی ربطی(افسری فر)- حاج میر کریم مظلومی –میر لطیف مظلومی-خداداد تقی زاده-علی اصغر باقری مقدم-محمد طاهر زاده- شهید علیرضا فیاضی- سید محمد علی فتاحی و …
  معلم های عزیز دوران راهنمایی : حاج محمد پیشداد-حاج آقا جعفرلو-حاج میر حجت مظلومی-خانم کشتار-آقای ولیخانلو-صفر علیزاده و …
  بعضی همکلاسی های دوره راهنمایی: شهیدان (زینالی- افسری فر)-حمید ابراهیمی-محمد علیدوست و اسکندر نژاد-حسین دیلمی-فرخ محسنی-رضا قدکچی-حبیب مصطفی پور-علی اصغر زینالی- امیر قسطی- سیف الله اشرف زاده- مرتضی زمانلو- موسی زاده-حسن پور عنقا-عباس ملا علیزاده –محمد مهدی دوست-علی حبیبی
  بعضی از معلم های عزیز دوران دبیرستان( ۱۳۶۱-۱۳۵۷):آقایان عابدین زاده -حدیدی-فراز-جراح-ابراهیم فتح الهی-غلامحسین قره محمد لو-کوشیار و …
  دکتر محسن مکانی-دکتر غلامرضا گلشن دوست-رضا مرندی-نادر حسن نژاد-امامعلی احمد لو- علی قاسمی-دکتر آب خضر-دکتر ناصر معاضدو کیوان پاسبانی
  ۲٫لیسانس مدیریت دولتی از دانشگاه تهران (مدرسه آموزش عالی قم)
  بعضی از اساتید بزرگوار: حاج آقا الهیان-دکتر سعید شیرکوند-دکتر دیواندری-دکتر الوانی- دکتر وثوق-دکتر درویش –حاج آقا یثربی-دکتر حسام الدین
  همکلاسی ها:حاج جواد حقیر مددی-امیر ستایش-آهون بر- میر علی فتاحی و …
  ۳٫فوق لیسانس دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران-رشته مدیریت دولتی با گرایش تحول سازمانی
  اساتید:پروفسور ناصر میر سپاسی-پورفسور غلامرضا الوانی- پروفسور علی اکبر فرهنگی- دکتر غلامرضا خاکی-دکتر رضائیان-دکتر حقیقی-دکتر معمارزاده-دکتر رحیمی نیک-دکتر پرهیزکار و …
  همکلاسی ها:آقای چمران ( برادر شهید چمران)عبدالله رحیم لو- یگانلویی- ابوالفضل علی یزدی-خانم فروردین-احمد سلیمانی و …
  ۴٫ دکترای دانشگاه مالزی رشته مدیریت بازرگانی:آقای مقیمی –فرنیا-صالحی-نقی زاده –خانم هوشمند نیا-خانم ستوده- خانم نظری و …
  تجربیات شغلی در بانک :
  ۱٫متصدی امور بانکی – (جاری – پس انداز – حوالجات و … )شعبه مرکزی خوی ۱۳۶۸/۶/۸
  ۲٫مسئول دایره صندوق امام خمینی (ره ) قم ۱۳۷۲
  ۳٫مسئول دایره اعتبارات شعبه آیت الله سعیدی قم ( بعد از آن همیشه در بخش اعتبارات و تسهیلات فعالیت داشته ام ) ۱۳۷۳
  ۴٫معاون شعبه شهید مطهری ارومیه –اعطای تسهیلات بانکی به کارخانه ها و دامداریهاو بازرگانان و اصناف-وام های کلان اقتصادی در جهت اشتغال زایی و تولیدات (کارخانجات آبمیوه گلشن خوی، آبمیوه تکدانه مرند،کارخانه رب چاشنی و …) ۱۳۷۶
  ۵٫ معاون شعبه در منطقه یک تهران شعبه امیرآباد تهران ،بررسی طرح های بزرگ اقتصادی و تولیدی ۱۳۷۷
  ۶٫معاون شعبه کوی نصر(گیشا) تهران ۱۳۸۰-۱۳۷۸
  ۷٫معاون کل اعتبارات شعبه مستقل و ممتاز بازار تهران ۱۳۸۳-۱۳۸۱-اعطای وام به تمامی نقاط ایران در همه بخش های اقتصادی
  ۸٫کارشناس اداره کل حسابداری و خزانه داری ارزی .ادارات خارجی بانک سپه ۱۳۸۴-مبادلات با کشورهای خارجی
  ۹٫کارشناس ارشد اداره کل کارگزینی بانک – منابع انسانی و سیستم های پرداخت حقوق و مزایا و استخدام ۱۳۸۵
  ۱۰٫ کارشناس ارشد اداره کل آموزش بانک -آموزش کل بانک سپه جهت تربیت نیروی انسانی کل کشور در بانک سپه ،تربیت مدرس و کادر متخصص کارشناس سیستم بانکی
  ۱۱٫معاون کل اعتبارات و تسهیلات استان چهار محال و بختیاری ۱۳۸۹اعطای تسهیلات به کارخانه بزرگ تولید شیر چراگاه ایل سامان،اعطای وام به مرغداری و دامداری های بزرگ- کشت و صنعت شهر کرد
  ۱۲٫ معاون اداره کل آموزش بانک سپه –کارشناس بررسی و اعطای تسهیلات به طرحهای بزرگ تولیدی و اقتصادی۱۳۹۲-۱۳۹۰
  ۱۳٫ مدیر شعب استان کردستان (۱۳۹۳/۴/۱): اعطای تسهیلات جهت راه اندازی تله کابین سنندج، شرکت دامداری کشت و صنعت برکت، قارچ کشت اورامان سبز-مجتمع گردشگری ژوان، مرغداری زنجیره ای دام و طیوردر جهت ایجاد اشتغال و ریشه کنی معضل بیکاری- اعطای وام به کامیون داران و اتوبوسرانی و تاکسیرانی
  اعطای تسهیلات جهت نوسازی و بهسازی مسکن شهری و روستایی
  اعطای وام های قرض الحسنه به مددجویان کمیته امداد ، بهزیستی و نابینایان و ناشنوایان
  برگزاری سمینارهای مختلف آموزشی در بانک و دانشگاهها جهت تربیت نیروی انسانی کارآمد و تغییر نگرش مردم و پرسنل بانک
  تشویق جوانان و پرسنل بانک به ورزش و حمایت از آنان از طریق گرفتن سالن ورزشی و کمک مالی به ورزشکاران
  ارتباط نزدیک و تنگاتنگ با علمای معظم در شهر مقدس قم از زمان دانشجویی تا به حال

  3+

 29. سپردن کار به کاردان، اصل اول مدیریت است – در حرفه نمایندگی مجلس، فردی لازم است که مدرک خاص و در راستای این کار را داشته باشد و آن داشتن مدرک مدیریت استراتژیک (راهبردی) است که برای سطوح بالای کارهای مدیریتی لازم و ضروری است، به همین دلیل یک همشهری به نام آقای دکتر سید رضا عظیمی که دارای مدرک دکترای تخصصی Ph.D در مدیریت امور راهبردی(استراتژیکی) را حضورتان معرفی می کنم که انشاا… به دور از هر گونه هیاهو در انتخابات شرکت خواهد کرد و دل طرفداران پنهان خود را در گوشه و کنار شهرستان خوی از جمله در شهرهای خوی، فیرورق، دیزج دیز، ایواوغلی،زرآباد و قطور و آبادی های آغ‌باش،آغ‌بلاغ(خوی)،آغچه‌قشلاق،آغ‌داش(خوی)،آغشلو،آقاسی‌کندی،آق‌بلاغ سفلی،آق‌بلاغ علیا (خوی)،آق‌توپراق،آل‌قویروق،آلمالو (خوی)،اباطی،احمدآباد (خوی)،احمدآباد (فیرورق خوی)،ارسی (خوی)،اریگلو،استران،اسمعیل‌کندی،اعتضادیه،اغدره،اکبرآباد (خوی)،اگری بوجاق (خوی)،السرمه،امام‌کندی (خوی)،امیربیگ (خوی)،امینه‌ده،اورتاکند (خوی)،بابکان،باغ درق،باغ رجب،بایرام‌کندی،بختیاران،بخش قطور،بدل‌آباد فخوی)،بدلان،برد رش سفلی،برد رش علیا،برژوک،بزگوش،بطچی،بلبان،بلجوک،بلسور سفلی،بلسور علیا،بولاماج،بویلاپوش،بیان‌لو (روستا)،بیزنده،بیله‌وار،پارچی،پسک سفلی،پکاجیک (خوی)،پیرکندی،پیرموسی (خوی)،تاریمیش،تپه‌باشی،ترس‌آباد،تگلک،تودان،جعفرآباد (خوی)،جنگ‌سر،جیل‌قوا،چالیان،چخماق (روستا)،چشمه (ایواوغلی)،چکمه‌زر،حاجت‌کده،حاشیه‌رود،حبش سفلی،حبش علیا،حسین‌آباد مراکان،حصار (خوی)،حصار سفلی (خوی)،حصار قره‌تپه،حیدرآباد (خوی)،خاک مردان،خان‌دیزج،خانقاه (خوی)،خنجرخان،خویمن جدید،داش‌پسک،دلجلیف،دمدم،دیبک (خوی)،دیزج الند،دیزج بطچی،دیزج جمشیدخان،دیزج مرتضی‌خان،دیزج هریک،رازی (خوی)،راویان (خوی)،روند (خوی)،رهال،زارعان (خوی)،زاغه (خوی)،زاویه (خوی)،زاویه حسن‌خان،زاویه شیخلر،زری،سالطه،سراب (خوی)،سرابدال،سعلکده،سعیدآباد (خوی)،سگتلو،سنت سفلی،سید تاج‌الدین،سینور،سیوان،سیه‌باز،شریف‌آباد (خوی)،شعبان‌لوی سفلی،شعبان‌لوی علیا،شگفتی (خوی)،شوراب (خوی)،شوربلاغ (خوی)،شورجه‌حسین‌آباد،شوریک (خوی)،شیرین‌کندی،شیوان‌کندی،صالح‌آباد (خوی)،صوفی‌کندی،طوره،عذاب (خوی)،عزت‌آباد (خوی)،عسگرآباد (خوی)،علی شیخ،فنایی (روستا)،قارنجه،قارنی‌یاریخ،قراجلو (خوی)،قرخ‌یاشار،قره‌آغاج (صفائیه)،قره‌تپه (رهال)،قره‌داش (خوی)،قره‌شعبان،قره‌قوش سفلی،قره‌قوش علیا،قره‌گل (خوی)،قریس،قزقلعه (خوی)،قزل‌آغل،قزلجه (صفائیه)،قزلداش سفلی،قزلداش علیا،قشقابلاغ،قشلاق (خوی)،قوردریک سفلی،قوردریک علیا،قورشاق‌لو،قورقان،قوروق،قوزلجه (خوی)،قیزاولن،قیله‌لیق،قینر سفلی،قینر علیا،کاپوت (خوی)،کارخانه آجر ماشینی قدس و شهرک صنع،کتنلوی سفلی،کتنلوی علیا،کردنشین،کرکوش،کشک زر،کفچرین،کلت سفلی،کلت علیا،کلوانس،کلوس،کلیسا (روستا)،کوتان‌آباد،کوچک (روستا)،کورتی (روستا)،گرم‌دره (خوی)،گرناویک،گروک‌کندی،گلدور،گله‌پران،گنبد (خوی)،گورپران،گوگرد (خوی)،گوهران (خوی)،گیوران،محمد شلی،مخین،مراکان،مصطفی‌آباد (خوی)،مظفرآباد (خوی)،ملا اسماعیل،ملا جنود،ممده،ممش‌خان،مهلزان،میدان سفلی،میدان علیا،میرعمر،نجیب‌آباد،نوایی (روستا)،وار،ولدیان،ویشلق سفلی،ویشلق علیا،هدر (خوی)،هسته‌جوک،هندوان (رهال)،هندوان (فیرورق)،یارپاقلو،یاریم‌قیه،یزدکان ویوسف‌آباد (خوی) خوشحال خواهد نمود،
  مرد روزهای سخت، مرد ارتفاعات ابوصلیبی خات و آزاد سازی خرمشهر، مرد آلواتان و دوپازا،منتظرت هستیم – بیا و تمامی قاعده های بازی در رابطه با اصولگرایی و اصلاح طلبی را به حاشیه ببر و باز از حرف های همیشه نو و امید بخشت بزن……..

  9+

 30. باسلام خدمت دوستان
  لطفا شتابزده و عجولانه و از روی تعصب عمل نکنید چون هرملتی عقب مونده باشه مطمئنا از روی تعصب عمل کرده….
  همه کاندیداها برای ما مهم و محترمن ولی سوابق و سخنرانی هاشون روباید گوش ببینیم و بعد انتخاب کنیم…
  پس عجله ممنوع…
  من شنیدم که دکتر عادل نجف زاده که عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد تبریزهستش و رئیس دانشگاه آزاد جلفا بوده و معاون منطقه آزاد ارس و… بوده عزم اومدن داره….

  9+

 31. سلام.بنده با شناختی که از دکتر حاج ناصر کریمیان دارم و ۲ سال به فرماندهی ایشان خدمت کرده ام توسعه و آبادانی شهرستان خوی و شکوفایی آن فقط با حظور ایشان میسر خواهد شد

  4+

 32. با سلام و خسته نباشید . بنده شنیدم که بنا به درخواست جمع انبوهی از اهالی شهرستان خوی و قره ضیاءالدین ،دکتر ناصر کریمیان را به عرصه انتخابات که یکی از فرماندهان عالی رتبه دفاع مقدس بوده و در ضمن یکی از اساتید دانشگاههای تهران می باشد را ضروری دانستند و خواستار حضور ایشان در انتخابات شدند .

  6+

 33. باسلام خدمت مدیر گرامی سایت
  بنده شنیدم آقای جلیل غفاری نیز کاندیدا خواهند شد.
  لطفا در مورد سوابق ایشون نیز اطلاعاتی در اختیار ما بگذارید.

  باتشکر فراوان

  5+

 34. ما جمعی از قشر فرهنگی حمایت کامل خود را از آقای جواد ابدالی اعلام می کنیم

  5+

 35. سلام بر مدیریت محترم دورنا وتمام همشهریان خویی
  ضمن ادای احترام به همه کاندیهای ا حتمالی از حوزه شهرستان خوی به نظر من حاج کامل عابدین زاده ودکتر عباس خلیلی درصورت تایید صلاحیت از سوی شورای محتر م نگهبان بهترین مورد برای نمایندگی خوی میباشند وفرق هم نمی کند کدامیک باشند ولی با

  باید دید مردم چه تصمیمی میگیرنند بااحترام

  2+

 36. با سلام
  آنانیکه سامان و پویندگی در کیهان و اطراف خود را دروغ می پندارند ، همواره در اندیشه کین خواهی و حمله به جهان پیرامون خویش هستند . زندگی خود و نزدیکانشان را تباه می سازند و سرانجام در برآیندی بزرگتر از هستی ناپدید می شوند.
  دوست ارجمند و بزرگوار جناب آقای شبانرویی عزیز ضمن تقدیر و تشکر از بزرگنمایی شخصیت دکتر خلیلی، شما با این مطالبتون ایشون رو نه تنها تخریب نکردید، بلکه منش و جوانمردی این آقا را به رخ همگان، مخصوصا نزد هوادارشون کشیدید. بنده بیش از ۳ روزه که منتظر موندم متن یا مطلبی رو از طرف ایشون تو سایت پر محتوی و مفید درنا مشاهده کنم، ولی از بس ایشون شخصیت والایی دارن، نه ایشون و نه هیچکدوم از طرفدارانشون هیچ مطلب توهین آمیزی رو ندیدم که منتشر کنن.
  در ضمن دوست بزرگوار و گرامی تا جایی که من سراغ دارم فرایند دکتری گرفتن به این نحو که اول دوره ابتدایی(۵سال)، دوم راهنمایی(۳سال)، سوم دبیرستان(۳سال)، بعد پیش دانشگاهی(۱سال)، سپس دانشگاه مقطع کارشناسی( ۴ سال)، بعد کارشناسی ارشد ( ۲ سال)، بعدش پایان نامه و دفاع از اون که اونم حداقل ۲ سال طول میکشه، بعدش شرکت در دوره دکتری که تازه اونم قبولیش کار هر کسی نیست، و در آخر تحصیل در مقطع دکتری و تز پایانیش و دفاع از اون حدودا ۴ سال طول میکشه. تا جایی که ما اطلاع داریم آقای خلیلی همه این فرایند رو با سربلندی هر چه تمام طی کرده.
  حالا اگه احیانا این فرایند دکتری گرفتن شده یکشبه اون امری ست جدا که باید از اهلش سوال کرد.
  در ضمن جناب شبانرویی عزیز با نهایت احترام و ادب از شما خواهشمندم شئونات رقابت و اخلاق جوانمردی رعایت کرده و فضای انتخابات سالم این کشور سربلند رو به چالش و حاشیه نکشید. دیگه دوره بگم بگم گذشته و بهتره همه با هم تلاش کنیم تا کشور عزیزمون هر چه بیشتر پیشرفت کنه. بخدا این کشور به افراد لایق و شایسته ای همچون دکتر خلیلی بیش از پیش نیاز داره.
  با آرزوی سلامتی برای رهبر فرزانه و همه شما عزیزان و دست اندرکاران سایت درنا نیوز
  و من ا… توفیق

  1+

 37. رحیمی اقدم ازشهرستان شوط ماکو

  سلام بردست اندرکاران دورنا
  اقای شعبانلوی عزیز(شبانرویی)
  اشتباه به عرضتان رساندند بنده درسال ۷۰دوسال بیابی در دبیرستان طالقانی شوط که ان زمان تنها دبیرستان بسرانه شوط بود درکلاس سوم وچهارم دبیرستان دردرس جامعه شناسی واقتصاد دانش اموز استاد بزرگوار دکتر خلیلی بودم من درسرکلاس درس ایشان فهمیدم جامعه شناسی چیست هرچند الان فوق لیسانس علوم سیاسی دارم

  0

 38. سلام
  همشهری بزرگوار
  مگربربری بزی است که بگیم خشخاشی کن یا ساده ببز
  جهت اطلاع شما بزرگوار عرض مکنم
  کسی که لیسانس نداشته باشد نمی تواند وارد مقطع فوق لیسانس شود وهمینطور اگر کسی فوق لیسانس نداشته باشد نیز نمی تواند وارد مقطع دکترا شود لطفا به شعور خواندگان سایت توهین نکنید اگر مشکل شخصی با دکتر عباس خلیلی داریداین یک موضوع دیگر است مگرخمره رنگ رزی است که هرکس ازراه برسد بگوید من دکتر هستم ضمنا محض اطلاع دکتر خلیلی دردوره ششم از حوزه خوی کاندیدا بودنند(۷۸)وتوسط شورای محترم نگهبان تاییدصلاحیت شده بودنندبس لطفاوارد بازی تخریب افراد نشوید

  1+

 39. سلام بر مدیریت محترم سایت وتمام همشهریان گرامی
  اقای بااسم مستعار شبانرویی(شعبانلوی)
  بروبزرگ شو بابابیچ بزرگان شدن ره به جایی نمی توان برد
  وزحمات سی ساله مردم رایک شبه نبین
  حداقل اسما محلی را یاد بگیروبعدا التفات نظر فرما
  وبه معلمین بزرگوار مقطع ابتدایی ودانش اموزان عزیز روستایی کم محلی نکن

  0

 40. سلام بر همه دوستان
  اقای محترمی که نمی دانی شعبانلورا
  چطور مینویسند ومنطقه را نمی شناسی وخودت را هم ولایتی جناب اقای دکتر خلیلی جا میزنی ایشان ۳۰سال درس خوانده اند وشما بابی انصافی می فرمایید یک شبه دکتر شده اند ضمنا مرحوم دکتر داود لک ریس دانشگده دندانبزشکی دانشگاه تبریز ودکترعلی خلیلی ازاساتید دندانبزشکی دانشگاه تهران متولد همین توکلک خوی هستند که حضرت عالی مسخره میکنید

  0

 41. سلام برمدیریت محترم سایت
  من هم با نظر دوستمان هومن کاملا موافقم که اقایان حاج کامل عابدین زاده نماینده بیشکسوت شهرمان خوی ودکتر عباس خلیلی جامعه شناس ازبهتریبهای دوره دهم ازحوزه خوی برای انتخاب کردن میباشند

  1+

 42. سلام خدمت مدیریت محترم سایت
  خدمت دوست بزگوارمان اقای شعبانلویی (شبانروی) معروض هستم که اقای دکتر عباس خلیلی درسال ۶۵دوره تربیت معلم رادر مرکز تربیت معلم شهید مطهری خوی اتمام وهمان سال بارتبه ۴۰۰درکنکورسراسری دررشته جامعه شناسی دانشگاه تبریزبذیرفته شدند سبس بارتبه ۱۴دررشته مردم شناسی دانشگاه علوم وتحقیقات تهران وارد وسبس بارتبه ممتاز درمقطع دکتری دررشته جامعه شناسی با گرایش سیاسی دردانشگاه تهران بذیرفته شده ورساله خود را با موضوع چگونگی شکل گیری دولت مدرن در ایران نگارش نمودند دراین ۳۰سال دوست بزگوارمان اقای شبانلویی کجابودند خودشان بهتر میدانند

  0

 43. با سلام خدمت مدیر سایت و همشهریان گرامی
  من نمیدانم آیا عباس خلیلی همان همولایتی ما ( اهل روستای تکلک) است که الان یک شبه دکتر شده اند یا نه؟ ولی اگر همان شخص باشد آقایان فرشید، کامران و هومن ،علی ،حسن ،مصطفی ، حامد،عابد زاده و مهدی سلیمانی ( بخوانید سالار) ایشان دو سال معلم ابتدایی در روستای شهر شوط بودند که به دلایلی اخراج شدندو بعد آمدند ولایت خودمان ( روستای تکلک )مرغداری ایجاد کردند و چون با پول مردم بود ورشکست شدند و به شهر تهران فرار کردند .
  من مانده ام افرادی که ایشان را دارای مدیریت های عالی معرفی کرده اند آیا معلم ابتدایی یا مدیر مرغداری که ورشکست شده و فرار کرده جزو مدیریت عالی محسوب میشود؟
  لطفا اطلاع رسانی بفرمائید.

  0

 44. شهر من خوی

  شهر من خوی زیبا می سرایمت
  زیبا چون کوه اورین دوست میدارمت

  چله خانه شاه نعمت الله ولی را هم چون استوارایستاده پاس میدارمت

  زندگی در باغ ها و کوچه های تو جاریست
  به توتستان های مغرور و به مزارع گل محمدی که می بویمت

  شهرمن جان و دل من هر نگاه هرزه به سویت را دون میدارمش
  چونکه شمس تبریزت هم با پوریای ولی جوانمردت را هر روز عاشقانه
  توتیای چشم جانان دارمش

  شهر من خوی دوست دارمت
  گرکسی بد گفت و دل شکست بخدا می سپارمش
  شهرمن خوی دوست دارمت
  تقدیم به جناب آقای دکتر عباس خلیلی

  0

 45. سلام
  بهترین نفر برای ابادانی شهر عزیزمان خوی اقای دکتر علی قناعت دوست با مدرک دکترای شهرسازی میباشند

  0

 46. فقط و فقط مجید محمدی

  2+

 47. باسلام خدمت مدیریت سایت وتمام همشهریان عزیز به نظر حقیر حاج کامل عابدین زاده ودکتر عباس خلیلی جامعه شناس بهترین گزینه برای مجلس از حوزه خوی میباشند بااحترام به همه دوستان

  0

 48. با سلام
  با این تفاسیر و شرح حال دیدگاه های نظر دهندگان به نظر من هم دکتر عباس خلیلی فرد مناسب و شایسته ای برای نمایندگی می توانند باشند.
  سپاس

  0

 49. سلام
  رشد آدمیان تنها زمانی پایدار خواهد بود که بر اساس شایستگی ها و توانایی آنها باشد .
  رای به شایستگی ها و توانایی،
  دکتر عباس خلیلی

  0

 50. با سلام
  به عقیده من دکتر عباس خلیلی دکترای جامعه شناسی شخصی متعهد و با صلاحیت است و بدون شک نقش موثری در پیشرفت و توسعه شهرستان خوی خواهد داشت..

  0

 51. سلام اگر بنابرشایسته سالاری باشد بهتراست به دکتر عباس خلیلی جامعه شناس توجه کنیم واثارش را مطالعه کنیم

  0

 52. اینجانب همراه با قشر تحصیل کرده و جوان دکتر عباس خلیلی را بهترین گزینه برای نمایندگی مردم با فرهنگ و با تاریخ سه هزار ساله خوی میدانیم.

  0

 53. سلام به عقیده من دکتر عباس خلیلی دکترای جامعه شناسی سیاسی هم سواد سیاسی کافی دارنند وهم شخصییت نمایندگی را لذا اگر کاندیدا شونند از بخت واقبال ز یادی برای انتخاب شدن برخوردارنند

  0

 54. ما مردم غیور خطه اذربایجان به کسی احتیاج داریم که به درد جوانان این خطه برسد ما خسته از دیدگاههای تنگ نظرانه بعضی از افراد هستیم به کسی رای خواهیم داد که هم تاریخ را خوب مطالعه کرده است و هم حقوق اساسی مردم را می داند و می داند چگونه از حقوق مردم دفاع نماید و از نظر ما و بخشی از مردم جناب آقای دکتر عباس خلیلی که دارای دکترای جامعه شناسی می باشد و درد اشنای مردم است.

  1+

 55. با سلام خدمت دوستان عزیز
  به نظر بنده شهرستان خوی به نماینده ای نیاز دارد که به دور از وابستگی های حزبی و جناحی بوده تا بدون دغدغه به فکر حل مشکلات انبوه مردم شریف این خطه باشند. با توجه به آشنایی و پیگیری های که از نامزدهای احتمالی این دوره داشتم ، دکتر عباس خلیلی که دکترای جامعه شناسی و فوق لیسانس حقوق را دارند و دستی هم در مسایل سیاسی، هم چنین چند سالی در قامت شریف معلمی به مردم این استان خدمت کردند گزینه مناسبی می تونن باشند.
  به هر حال امیدوارم هر کسی انتخاب میشه واقعا به فکر حل مشکلات منطقه باشه و برای این امر مهم زحمت بکشه.
  با سپاس

  0

 56. به نظر حقیر حاج موسی کریمی در دوران مدیریتش در شهرستان خوی و بعد از آن در اداره کل آموزش و پرورش استان الحق دستگیر فرهنگیان بوده و فرهنگیان شهرستان خوی به داشتن چنین مدیری به خود می بالند که در استان نیز آبروی شهرستان خوی بوده و هست . در صورت ورود در انتخابات به نظر حقیر فرهنگیان با جدیت از ایشان حمایت می کنند.

  2+

 57. سلام
  یکی از نشانه‌های افراد موفق اینه که عملگرا هستند
  و یکی از نشانه‌های آدم‌های معمولی اینه که حرفگرا هستند . . .
  به نظر شخصی بنده اگر بخواهیم حرف و عمل رو در یه شخص جستجو کنیم، به نتیجه ای جز جناب دکتر خلیلی نمیرسیم. چون ایشون بسیار انسان عملگرا و پایبند به اصول اخلاقی در زمینه مدیریتیشون هستند. فقط امیدوارم که پا به میدان بزارن

  0

 58. با سلام
  نه هر که کلاه کج نهاد آیین قلندری داند با شناختی که از جناب دکتر عباس خلیلی جامعه شناس و مردم شناس دارم ایشان را بهترین گزینه برای نمایندگی شهر دیرینه خوی که در اعصار گذشته نمایندگانی توانا به عالم سیاست ایران ارائه نموده است میدانم لذا جناب دکتر خلیلی از کاندیدا های احتمالی دوره ی دهم از شایستگان این کار یعنی نمایندگی مجلس شورای اسلامی هستند .

  0

 59. درود و سپاس ازمدیریت سایت جهت ایجاد امکان اطلاع رسانی درباره کاندیداهای انتخابات دوره دهم مجلس شهرستان خوی . هنگامیکه سخن از انتخاب به میان می آید بدون تردیدشایستگی هامدنظر خواهدبود وباتوجه به شخصیت بارز آقای دکترعباس خلیلی که انسانی باتدبیروبادانش بسیاربالا ، دارای شناخت ازپتانسیل های منطقه جهت توسعه ، توانمند درامورمدیریتی ، فردی باایمان ، با وجدان ، مردمی ، متعهد ، دلسوز و آشنا به مسایل و مشکلات اقتصادی – اجتماعی جامعه و با مد نظر قرار دادن سوابق تحصیلی آقای دکتر خلیلی دررشته جامعه شناسی و علوم سیاسی موید آگاهی وهمچنین کارآمدی ایشان می باشد ، ضمن اینکه دردوره ششم مجلس نیز شایستگی احراز کاندیدای مجلس را کسب نمودند . بنابراین انتخاب ایشان چشم انداز روشنی را بر افق توسعه شهرستان خوی خواهد گشود .

  0

 60. با سلام خدمت دوستان عزیز
  به نظر من جناب آقای دکتر خلیلی یکی از بهترین گزینه های انتخاب هستش. چون با توجه به شناخت ۹ ساله ای که من از ایشان دارم، مطمئنم که میتونه به تمامی نیازهای مردم شهرش پاسخ مناسب داده و پتانسیل های مثبت و نهفته شهرستان خوی رو به بهترین نحو ممکن شناسایی کرده و در راستای پیشرفت روزافزون شهرش نهایت تلاشش رو بکنه. دوستان این عرایض نه تبلیغه و نه بزرگنمایی ایشان، اینها همش فقط شناخت فردی بنده در این مدت ۹ ساله از ایشونه. امیدوارم جناب دکترخلیلی به این عرصه پر خطر و مقدس پا نهاده و با آمدنشان به شکوفایی هر چه بهتر خوی کمک نمایند. امیدوارم روزی فرا رسد که خوی به نگینی از شهرهای ایران زمین تبدیل بشه. با آرزوی سلامتی تمامی عزیزان

  0

 61. عضوي از جامعه پزشكي شهرستان خوي

  با سلام .اینجانب بنا به شناختی که از آقای دکتر عباس خلیلی دارم و بنا به شایستگی ها و توانمندی ایشان در راستای امور مدیریتی در سطح کلان کشوری و اینکه به نظرم تنها کسی که میتونه مشکلات شهرستان خوی رو در همه ی زمینه ها علی الخصوص مشکلات اجتماعی و اقتصادی و مهمتر از همه مشکل مدیریت شهری که همه مشکلات شهرستان خوی ناشی از سومدیریت نماینده فعلی هست را به سرانجام برساند بنده به عنوان عضوی از جامعه پزشکی از حضور ایشان استقبال کرده و حمایت خود را از ایشان اعلام میکنیم.

  0

 62. سلام حاج موسی کریمی محبوب قلوب است و مردم خوی وچایپاره این بار تصمیم جالب میگیرند

  1+

 63. جهت اطلاع
  آقای نادر بهرامی نازکی عضو شورای مرکزی جبهه مشارکت در ماکو نبوده است و فقط یک دروغ تبلیغاتی است .

  1+

 64. مهندس پاکمهر رئیس اداره کار

  0

 65. سلام بر دورنای اذربایجان لطفادرمورد کاندیداهای احتمالی حوزه خوی کالبدشکافی واطلاع رسانی کنید مجلس قانون گذاری ما صد ساله شده ولی مثل دوره های اول مجلس عمل میشود

  1+

 66. باسلام ازدکتر محمد وفایی مهر معاونت دانشجویی دانشگاه ازاد خوی درخواست داریم در دوره دهم مجلس از حوزه خوی کاندیدا شونند

  1+

 67. فقط آقای دکتر قناعت دوست

  1+

 68. فردی برای نمایندگی شهر عزیزمون خوی لازم هس که لیاقت و شایستگی خود را در پستهای مدیریتی اثبات کرده و مومن و معتقد به اهداف نظام و اشنا به مشکلات شهرمان باشد.نظر شخصی بنده اقای موسی کریمی الحق ویژگی های فوق را دارد و به شایستگی و لیاقت مشهور است.

  1+

 69. با سلام خدمت مدیر سایت از معرفی کاندیداهای احتمالی شما سپاسگذارم ،یکی از همشهریان عزیزی که احتمال حضور خواهند داشت دکتر حسین سررشته می باشند که البته امیدوارم هرکدام که بیشتر دلشان برای شهر و مردم خوی می تپد موفق شوند . دکتر حسین سررشته دوران ابتدایی و راهنمایی خود را در محله امام زاده خوی گذرانده اند و دوره متوسطه را هم در دبیرستان خاقانی رشته علوم تجربی خوانده اند و در سال ۱۳۶۸در بانک سپه شعبه مرکزی خوی استخدام شدند که در حال تحصیل در رشته زمین شناسی بودندو به رشته مدیریت دولتی دانشگاه تهران تغیر رشته دادندچهار سال در شهر مقدس قم فعالیت داشتند و دوره فوق لیسانس را در دانشگاه علوم تحقیقات گرایش تحول سازمانی تحصیل نموده و دانشجوی دکتری مدیریت بازاریابی بوده چندین سال است مدرس بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و بانکهای مختلف و مراکز آموزش عالی هستند که تالیفات متعددی از ایشان در مراکز آموزش عالی تدریس می شود . ایشان امکان خدمت به مردم کشورمان را در مدیریت های استان چها محال و بختیاری و ادارت کل بانک سپه در تهران را داشته و هم اکنون مدیر کل شعب بانک سپه استان کردستان می باشند که در اشتغالزایی و مساعدت برای تولید این استان و استانهای قبلی از هیچ تلاشی دریغ نکرده است ،با توجه به رزومه کوتاهی از ایشان فکر میکنم ایشان جزو کسانی باشند که برای انتخاب اصلح ترین است . از لحاظ علم ودانش و آگاهی و توان مدیریتی بالا و شناخت کافی نسبت به مسایل قانونی و اقتصادی کشور.

  0

  • باسلام دکتر عباس خلیلی دکترای جامعه شناسی سیاسی کاندیدای دوره ششم مجلس یکی از کاندیداهای دوره دهم خواهند بود ایشان دوره تربیت معلم را درخوی گذراندند لیسانس جامعه شناسی را در دانشگاه تبریز فوق لیسانس درعلوم تحقیقات تهران ودکترارا در دانشگاه تهران وهمچنین دارای فوق لیسانس حقوق از دانشگاه علاامه تهران میباشند ویکی از گزینه های قابل قبول برای نمایندگی مجلس می باشند

   0

 70. من خانواده ام چند دوره است به دکتر حسینی صدر رأی داده ایم و هیچ نتیجه شایسته ای که در روند نمایندگی ایشان مشاهده نشده است و به نظرم بد نیست ایندوره اگر مهندس طاهری بیاید سبد رأی خود را به ایشان اختصاص دهیم .

  1+

  • عزیزم
   آقا یا خانم خویی
   جناب مهندس طاهری خوبه
   اما از کجا معلوم میاد یا نه ؟
   بعید میدونم
   اصلا ولش کن به ما چه

   0

 71. کاندیداتوری مهندس طاهری فراموش شده
  او نیز پشت پرده تصمیم به شرکت در انتخابات را دارد و طرفدار سر سخت احمدی نژاد بوده است

  0

  • من هم با آمدن مهندس طاهری موافقم. ایشان در طول سالیان متمادی شخصیت واحدی داشته و انسان درستکاری بوده.

   0

 72. خانم مولا وردی از جمله نامزدهای احتمالی مجلس دهم میبا شند

  0

 73. قطعا برنده این دوره انتخابات از یاران هاشمی است

  2+

 74. لطفا در باره کاندیداهای احتمالی سلماس نیز مطلب بنویسید.
  ظاهراً این دوره به علت فوت نماینده محترم سلماس، تعدد کاندیدا زیاد خواهد بود و از افرادی چون دکتر رحمانی یوشانلویی، مهندس مطلبی قره قشلاقی، مهندس برزگر کلشانی، دکتر میرزایی، بایرامی، جلایر، مهرزاد صدقیانی، حاجی علیلو یوشانلوئی، فرزند آقایی مغانجوقی، و چند تن دیگر نام برده می شود.

  0

 75. سلام
  دکتر تقی زاده همچنین عضو هئیت علمی دانشگاه علامه طباطبایی گروه حقوق خصوصی می باشند.

  0

 76. معاونت نیروی انسانی رییس جمهور هم که باشی نمی توانی ۴۰۰۰ نفر را استخدام کنی. این چه آماری که برای دکتر محمدی نوشتد؟
  نکنه می خواهید در مخاطبان نکته سنج ذهنیت منفی در خصوص ایشان ایجاد کنید؟

  1+

دیدگاه شما