• شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۶
  گزارش:
  دورنانیوز - سرویس ایران و جهان : دهمین دوره مجلس شورای اسلامی صبح روز شنبه هشتم خرداد 1395 با حضور شخصیت‌های لشگری و کشوری آغاز به کار کرد.
 • پنج شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۴
  دورنانیوز - سرویس سیاسی و اجتماعی: بار دگر شهر زیبای اورمیه به عنوان مرکز خطه ی سر سبز و زر خیز آذربايجان غربی آماده میشود تا حماسه ای دیگر در دهم اردیبهشت بیافریند.
 • سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۱
  دورنانیوز - سرویس سیاسی و اجتماعی: قره باغ بخش جدایی ناپذیر آذربایجان و خاک اسلام است.
 • یکشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۶
  دور دوم انتخابات مجلس اورمیه
  دورنانیوز - سرویس سیاسی و اجتماعی: دور دوم دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان اورمیه با اجماع ممکان و میلان دو کاندیدای کرد زبان شهرستان اورمیه پیش میرود و در این بین سید هادی بهادری با بازی کردن در پازل اصلاح طلبان که بنظر میخواهند وی را دور زده و ممکان را جایگزین وی کنند بشدت پایگاه مردمی خود را نگران کرده است و با قرار گرفتن در ائتلاف با برادران کرد زبان مان کمی تا قسمتی هواداران خود را به تامل وا داشته است و روح اله حضرت پور مظلوم ترین کاندیدای حاضر میباشد که در همان خط و مشی مردمی خود قدم بر میدارد ؛ تفاسیر و تصاویر زیر بیشتر گویای تفسیر موضوع خواهد بود.
 • دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۶
  دورنانیوز - سرویس سیاسی و اجتماعی: اینک که دولت اعتدالگرای نزدیک به تفکر اصلاح طلبی به ریاست دکتر روحانی زمام امور را بدست گرفته خموشان دیروز ، امروز دم از اصلاح طلبی می زنند و به راحتی خود را اصلاح طلب معرفی می کنند در حالیکه همین افراد که در زمان احمدی نژاد جرأت و شهامت کوچکترین ابراز وجود و معرفی خود تحت عنوان اصلاح طلب یا حامی و هوادار اصلاح طلبی نداشتند امروز کاسه داغ تر از آش شده اند و خود را اصلاح طلب معرفی می کنند . حال آیا نام اینگونه افراد را نباید فرصت طلب گذاشت ؟ آیا غیر از این است که این گونه افراد باعث تضییع حقوق اصلاح طلبان واقعی در جامعه خواهند شد ؟
 • یکشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۳
  دورنانیوز - سرویس سیاسی و اجتماعی: با توجه به مطرح شدن شایعاتی در محافل مختلف در خصوص حمایت یا عدم حمایت رسانه‌ای و معنوی پایگاه خبری و تحلیلی دورنانیوز و همچنین نشریه دعوت از برخی چهره‌ها یا جریانات در انتخابات هفتم اسفند، شورای سردبیری دورنانیوز و همچنین هفته‌نامه دعوت تصمیم بر آن گرفت تا با انتشار بیانیه‌ای موضع رسمی خود در خصوص سیاست‌ها و خطی مشی رسانه‌های فوق‌الذکر در جریان دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را به اطلاع اذهان عمومی برساند.
 • شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴ - ۷:۵۰
  مجلس 94 :
  دورنانیوز - سرویس سیاسی و اجتماعی: شهربانو امانی نماینده اصلاح‌طلب مردم اورمیه در مجلس پنجم و ششم به خبرنگار ما می‌گوید که مانعی برای نامزدی در انتخابات مجلس ندارد و استعفای خود را در موعد مقرر تحویل داده است٬ البته به‌خاطر نوع حکم من٬ نیازی به استعفا نیست.
 • شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۹:۵۸
  رئیس کل دادگستری استان:
  دورنانیوز - سرویس سیاسی و اجتماعی: رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: دادگستری این استان در راستای پیشگیری از جرایم انتخاباتی، با استخراج یک جزوه از جرایم انتخاباتی، آن را در اختیار کاندیداها قرار داد.
 • یکشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۴ - ۰:۳۲
  زیر دره بین دورنانیوز:
  دورنانیوز - سرویس سیاسی و اجتماعی : با نزدیک شدن به اسفندماه و انتخابات مجلس شورای اسلامی تب‌وتاب انتخاباتی در آذربایجان غربی و شهرستان اورمیه افزایش می‌یابد و کاندیدهای احتمالی نیز از هم‌اکنون به‌صورت زیرپوستی شروع به تبلیغات نموده اما این تبلیغات‌ها بی حاشیه نیست ...
 • شنبه ۴ مهر ۱۳۹۴ - ۹:۱۳
  زیر ذره بین دورنانیوز:
  دورنانیوز - سرویس سیاسی و اجتماعی : یکی از کاندیداهای احتمالی مجلس که برای ورود به انتخابات مجلس شورای اسلامی احساس تکلیف کرد! و خود را برای رقابت سنگین نشستن صندلی های سبز بهارستان آماده میکند در جدیدترین فعالیت های زیر پوستی انتخاباتی خود اقدام به خودزنی های سیاسی میکند!